Tepe Home Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

3.741

Tepe Home dekoratif ahşap kitaplık modelleri ile siz de kitaplarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yeni aldığınız okumaya hazır kitaplarınızı bir bölüme okuduğunuz diğer kitapları bir bölüme yerleştirebilirsiniz. Ya da dekoratif ahşap kitaplık modellerinde bulunan raflar sayesinde kitaplarınızı konularına göre bölebilirsiniz. Bu sayede kendinize özel kitap köşenizi yaratabilirsiniz. Kitaplara verilen önemi belirten bu güzel tepe home kitaplık modellerini galerimizden görebilirsiniz.

Tepe Home Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Dekorasyon deyince insanların aklına koltuk, kilim, halı, yolluk, masa, perde, parke gibi eşyalar geliyor. Halbuki evlerin en güzel dekorunu kitaplıklar oluşturur. Kitaplık olan odaların havası bir başkadır. Kitapların kokusu da farklıdır. Üstelik kitaplıklar evin her odası ile uyum sağlar. Evet tuvalet ve banyonun dışında istediğiniz odaya kitaplık modelleri koyabilirsiniz. Bana sorsanız, TV ünitesi mi kitaplık mı? Tabii ki kitaplık derim. Bu televizyona olan itirazımdan dolayı değil. Neticede herkesin bir hobisi var. Fakat led televizyonlar artık duvara takılabiliyor. Bir de bunun için gereksiz ve kocaman yer kaplayan sehpalara ne gerek var. Bunun yerine Tepe Home’dan bir kitaplık alarak odanıza farklı bir manzara katabilirsiniz. Boy boy, renk renk kitap ciltleri ve önlerine koyacağınız ufak aksesuarlar görenleri hayran bırakacağına emin olabilirsiniz.

Tepe home kitaplık modelleri

Napoli kitaplık modelinin fiyatı: 1510 TL. Ürün İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde montaja dahil fiyat üzerinden satışa sunulmuş. Yani yukarıdaki rakamın üzerine montaj ücreti ödemiyorsunuz. Kitaplığın ölçüleri şu şekildedir: Uzunluk : 33 CM Genişlik : 124 CM Yükseklik : 182 CM Çapraz bir tarza sahip olan bu kitaplık modelinin iki adet de kapaklı dolabı bulunuyor.

Tepe Home kitaplık resimleri arasında ev dekorasyonu için oldukça uygun olan kitaplıklar bulunmaktadır. Özellikle evin dizaynına göre dekoratif kitaplık modellerinden birisini seçebilirsiniz. Ahşap kitaplıklar arasında renk seçimlerini de eşyalarınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Tepe Home 2020 kitaplık modellerinde bulunan bu dizayn tarzında ki modelleri siz de ayrıntılı olarak galerimizden inceleyebilirsiniz.

Tepe Home markasının kullanıcılara sunduğu bu özel kitaplık bölümü ile siz de hem çayınızı yudumlarken hem de kitaplarınızı sırası ile okuyabilirsiniz.

Tepe home kütüphane modelleri

DEKORATİF KİTAPLIK MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Tepe Home Nikita kitaplık modeli indirimli kampanya fiyatı: 770 TL. Kitaplığın indirim olmadan önceki fiyatı 1013 TL’dir. Türkiye’de üretilen bu yerli kitaplığın ölçüleri aşapıdaki gibidir: Genişlik : 120 CM Uzunluk : 35 CM Yükseklik : 191 CM Ahşap kitaplık arayanlar için güzel görünümlü bu modeli Tepe Home’dan sipariş verebilirsiniz.

DİĞER KİTAPLIK MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 


Mobilya Hocası

Tepe Home Kitaplık Modelleri ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın