Mobilya Siteleri Listesi & Mobilyacılar Sitesi Nerede?

Mobilya siteleri birçok farklı mobilya grubuna kolaylıkla ulaşım sağlanabildiği mobilya çarşılarıdır. Çoğunlukla sadece mobil endüstrisinden ürünlerin yer aldığı bu tarz siteler, hemen tüm şehirlerde özel bir alan üzerine konumlandırılmıştır. Günümüzde mobilya sitelerinin bir bölümü Türkiye çapında tanınırlık elde etmiş olmakla birlikte farklı şehirlerden de ziyaretçi ağırlar.

 

Mobilyacilar sitesi

 

Özellikle İstanbul’daki siteler, Türkiye’nin geri kalanın da yoğun olarak ilgi gösterdiği çarşılardır. Bu mobilya siteleri, İstanbul’un farklı alanlarına dağılmış olmakla birlikte mobilya ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Söz konusu siteler arasında en tanınmış olanları İkitelli, Masko ve Modoko mobilya siteleridir.

İstanbul’daki mobilya siteleri sadece Türkiye genelinde değil dünya çapında bir hizmet ağına sahiptir. Dünyanın farklı noktalarına mobilya teslimatı yapan bu mobilya sitelerinde; yatak odası takımlarından salon takımlarına, mobilya takımlarından çocuk odası takımlarına kadar mobilyaya dair tüm ihtiyaçlara ulaşım sağlanabilir.

 

Ankara Siteler

Ankara siteler mobilyacilar carsisi

Ankara siteler bakımından İstanbul’dan sonra en çok mobilyacılar sitesine ev sahipliği yapan şehirlerdendir. Farklı lokasyonlarda konumlandırılmış pek çok mobilyacılar sitesine ev sahipliği yapan Ankara, her türden mobilyaya kolay ulaşım imkanı sağlar. Mobilya sitelerinden alışveriş yapmanın sağladığı birçok avantaj bulunur.

Özel olarak Ankara siteler, genel olarak ise mobilya sitelerinden mobilya satın almanın sağladığı avantajlar şu şekilde ifade edilebilir:

 • Çok daha düşük maliyetlerle arzu edilen her türden mobilyaya sahip olunabilir.
 • Düzenli olarak yapılan kampanyalar ve indirimler özel avantajlar sağlar.
 • Bu alanlarda rekabetin yoğun olması, maliyetlerin daha da düşmesini sağlayacaktır.
 • Farklı alternatiflerin bulunması nedeniyle herkesin taleplerine en uygun mobilyalara sahip olması mümkündür.
 • Bulunması çok zor olan modellerin kolaylıkla temin edilmesi olanaklıdır.
 • Nakliye, paketleme ve kurumlum gibi ek hizmetler talep edilebilir.

Tüm bu avantajlarının yanı sıra mobilya sitelerinin vadettiği başka birçok avantaj bulunur. Özellikle yeni evlenenler için mobilya sitelerinin geniş yelpazeli seçenekler sunduğu söylenebilir.

Masko Mobilyacılar Sitesi

Masko mobilyacilar sitesi

Masko Mobilyacılar Sitesi, İstanbul’da ve Türkiye’de en yüksek düzeyde üne sahip olan mobilya sitelerindendir. Oldukça büyük bir alan üzerine inşa edilmiş olan bu sitede her türden mobilya grubu yer alır. Tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen Masko, 440.000 metrekare üzerine inşa edilmiş devasa bir alana sahiptir.

Oldukça büyük bir yaşam alanı vadeden Masko, ilk faaliyetlerine 1987 yılında başlamıştır. 610 ortaklık yapısıyla devasa girişimlere de imza atan Masko Mobilyacılar Sitesi, günümüzde yurtdışına da önemli düzeyde ihracat gerçekleştiriyor. Site içerisinde toplamda 778 adet mobilya mağazası yer alıyor olmakla birlikte hemen her markanın şubesine ulaşmak da mümkündür.

Masko Sanayi Sitesi

Masko Sanayi Sitesi, Masko Mobilyacılar Sitesi’nin bir diğer ismidir. Aynı zamanda önemli bir endüstri alanı olan Masko, mobilyanın başkenti konumundadır. Sitede mobilyaların yanı sıra ev dekorasyonu ve ihtiyaçlarını tedarik etmek amacıyla hizmet veren mağazalar da bulunur. Masko’nun ürün skalası oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Masko Sanayi Sitesi içerisinde satışı yapılan mobilya ve diğer ürün gruplarından bazıları şu şekildedir:

 • Oturma grupları,
 • Genç odası takımları
 • Aydınlatma ve ev aksesuarı ürünleri,
 • Ev tekstili, banyo, mutfak mobilyaları,
 • Perde çeşitleri ve modelleri,
 • Bahçe ve ofis mobilyaları,
 • Koltuk, yatak odası, bebek odası takımları,
 • TV üniteleri, ranzalar, otel ve restoran mobilyaları

Tüm bunların yanı sıra Masko Sanayi Sitesi’nde özel dekorasyonlar için tasarım çalışmaları da yapılır. Arzu edenler için site içerisinde yer alan mağazalar, tamamen özgün konseptler geliştirerek özel mobilya tasarımları sunmaktadır.

İkitelli Mobilyacılar Sitesi

Masko mobilya siteleri

İkitelli Mobilyacılar Sitesi, muadili olan diğer mobilya siteleri gibi farklı türden mobilyaları tek bir alan içerisinde alıcılarla buluşturan oluşumdur. İsmini İstanbul’un İkitelli semtinden alan site, İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük mobilya sitelerinden biridir. Özellikle İstanbul’da yoğun olarak ilgi gören site, vadettiği geniş ürün çeşitliliğiyle tanınır.

İkitelli Mobilyacılar Sitesi, bir özelliği ile diğer mobilyacılar sitelerinden ayrılır. İkitelli, çoğunlukla spotçular çarşısı olarak anılır. Burada hemen her tarzdan mobilyanın ikinci eline çok daha düşük maliyetlerle sahip olmak mümkündür. Üstelik sitedeki ürünlerin kalitesi yüksek standartta talepleri karşılayacak niteliktedir.

Modoko Mobilyacılar Çarşısı

Modoko mobilyacilar carsisi

Modoko Mobilyacılar Çarşısı, Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük mobilyacı sitelerinden biridir. Aynı zamanda Türkiye’nin en çok ilgi gören mobilya çarşılarından olan Moboko, İstanbul’un Yukarı Dudullu semtindedir. Türkiye’nin farklı noktalarından gelen mobilya ihtiyaçlarını karşılayan site, ayrıca yurtdışına da ihracat yapmaktadır.

Modoko, ürün ve mağaza çeşitliliği bakımından da eşsizdir. Siteye özel TV ve radyo yayının bile bulunduğu Modoko, 150.000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. Site içerisinde toplamda 350’den fazla mağaza bulunur. 1969 yılında faaliyetlerine başlayan Modoko Mobilyacılar Çarşısı, mobilyacı siteleri arasında en eski olanlardandır.

Modesa Mobilya Sitesi

Modesa Mobilya Sitesi, İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde konumlandırılmıştır. İlk olarak 1958 yılında marangozlar sitesi olarak hizmet vermeye başlayan Modese, 1980 yılında günümüzdeki yapısını elde etmiştir. Her türden mobilyanın kullanıcıyla buluştuğu sitede 100’den fazla mobilya mağazası hizmet vermektedir.

   

Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi

İstanbul’da mobilya siteleri deyince aklımıza hemen yukarıda listelediğimiz çarşılar gelmektedir. Fakat unutmadan bu listeye eklemek istediğimiz bir çarşı daha olduunu belirtmek isteriz. Özellikle MASKO ve MODOKO kadar büyük olmasa da ufak yapısı ve düzeniyle ilginizi çekecektir. Bazı mobilya markalarının da mağazası olan Bahçeşehir mobilya sitesi çevresinde bulunan koltuk ve mobilya imalatçılarının olduğu son yılların gelişen çarşılarından biridir. Tem otoyola yakın bir konumda bulunan mobilya çarşısına yakın iseniz ziyaret etmenizde fayda var.

Mobilyacılar Sanayi Sitesi

Mobilyacılar sanayi sitesi, mobilya mağazalarının yanı sıra geniş üretim ağını da bünyesinde barındıran devasa alanlardır. Marangozluk hizmetlerinin de verildiği bu siteler, farklı şehirlerde farklı niteliklere sahiptir. Özellikle Antakya ve İstanbul Tuzla’daki siteler, gelişmiş özellikleri ve geniş yelpazeli hizmet seçenekleriyle fark yaratmayı başarmıştır.

 

Antakya Mobilyacılar Sitesi

Antakya Mobilyacılar Sitesi, Hatay’ın şehir merkezindedir. Mobilya sektöründe bölgenin en büyük tesisi olan bu sitede, her türden mobilya ihtiyacı karşılanabilir. Yatak odası takımları, çocuk ve genç odası takımları, oturma grupları, koltuk takımları, masa modelleri ve çeşitleri başta olmak üzere Antakya Mobilyacılar Sitesi’nde her türden mobilya talebine cevap verebilecek mağazalar yer alıyor.

Kayseri Mobilyacılar Sitesi

Kayseri Mobilyacılar Sitesi, mobilyacıların tek bir alan üzerinde hizmet sağladığı bir diğer önemli merkezdir. Mobilya denildiğinde akla ilk gelen şehirlerden olan Kayseri, devasa mobilya üreticileriyle tanınmıştır. Tüm bu mobilya üreticilerinin tek bir alanda hizmet verdiği site ise bölgenin en büyük mobilyacı ağını oluşturur. Her tarz mobilyanın bulunduğu sitede, tüm ihtiyaçların karşılanması mümkündür.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın