Kapaklı Kitaplık Modelleri 2019
Kapat

Kapaklı Kitaplık Modelleri

Anasayfa
Genç Odası Kapaklı Kitaplık Modelleri
80% Ortalama Puan

Evinize farklı bir tasarım katacak kitaplıklar

Hem kitaplık ve hem de hoş bir oda dizaynı isteyenler için ahşap kitaplık modelleri değerlendirmesi.

Tasarım
%95
Kullanım
%65

Eskiden her evde bulunan günümüzde ise yavaştan ortalıktan kaybolmaya başlayan kitaplıklar bir evin en önemli objeleri arasında yer alır. Çocuğunuza bırakabileceğiniz en güzel miraslardan birisi olan kitaplar, ev içinde büyük önem arz eder. Bu kitapları muhafaza edeceğiniz, düzenli şekilde saklayabileceğiniz yerler ise kitaplıklar oluyor.Kitaplıklar genel itibariyle kapak olmasına alışkın değiliz. Birçoğumuz kitaplıkların kapaksız olduğunu biliyoruz fakat kapaklar kitaplıkların daha işlevsel hale gelmesini sağlıyor. Kitapların bir müddet sonra tozlanmasını önlediği için kitapların daha uzun süre saklanabilmesini sağlıyor. Bu yüzden de son dönemde kapağı olan kitaplıkların da popüler hale geldiğini söylemek mümkün.

Çalışma odası ve genç odasına uygun modern camlı ve ahşap dekoratif kapaklı kitaplık modelleri.

Cam Kapaklı Kitaplık Modelleri

Kapaklı kitaplıklarda en çok tercih edilen model cam kapaklı kitaplıklardır. Cam kapak sayesinde kapağın arka kısmında hangi kitabın olduğunu görebiliyor olmak, istediğiniz kitabı bulmakta zamandan kazanmanız anlamına geliyor. Ayrıca kapakların arkasından kitapların görünüyor olması da görsel açıdan bir zenginlik kazandıracaktır. Fakat camların silinmesi ve temizlenmesi size ekstra zorluk çıkartabilir.

Ahşap Kapaklı Kitaplık Modelleri

Ahşap Kapaklı Kitaplık Modelleri

Cam kapaklarım temizliği sizin için büyük bir problem olacaksa şayet o zaman ahşap kapaklı modellere yönelmek çok daha doğru bir tercih olacaktır. Ahşap kapaklı modellerde de kitaplığın üzerinde işlemelerin olmasına özen göstermeniz gerektiğini belirtelim. Böylece çok daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Evinizde güzel bir kitaplık olsun istersiniz değil mi ? Tabi bu kitaplık günümüzdeki gibi modern bir kitaplık olsa nasıl olurdu ? Evet tabiki çok güzel olurdu. Şimdi az sonra sizlere modern kitaplık modellerini göstereceğiz.
Sizde kitaplarınıza önem veriyorsanız onları güzel  modern bir kitaplıkta muhafaza etmek istiyorsanız bu kitaplık modellerine bakmadan geçmeyin.

Cam Kapaklı Kitaplık Modelleri

Dekoratif kitaplık aydınlatması

Dekorasyonun en önemli ayrıntılarından biri de ışıklandırmadır. Sıradan bir evi bir takım aydınlatma hileleriyle mucizevi bir şekilde güzel göstermek mümkün olduğu gibi, gayet güzel dekore edilmiş bir evi kötü bir aydınlatma ile vasat göstermek de mümkündür.

Evinizde eğer mümkünse şık ve küçük hacimli avizeler kullanın. Bu odanızı daha geniş göstermenize yardımcı olacaktır. Duvarlara asacağınız tablolar, aynalar evinizi daha da geniş gösterecek, ekstradan yapacağınız ayna ve tablo aydınlatmaları ile de evinizi birçok evden farklı hale getirebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz aydınlatma fikirlerini kendi başınıza rahatlıkla yapabileceğiniz gibi hazır aydınlatma sistemlerini de kullanabilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz kitaplık aydınlatması oldukça dekoratif görünmekle birlikte kitaplığa güzel bir hava katmaktadır. Kitaplık aydınlatması dışında ev dekorasyonunda masa lambalarını, gece lambalarını, balon avizeleri de kullanabilirsiniz. Keyifli gezintiler dileriz.

 

Modern Kapaklı Kitaplık Modelleri 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir