İstikbal Bahçe Salıncakları ve Fiyatları

3.393

İstikbal bahçe salıncakları yeni sezonda da en çok tercih edilecek  bahçe mobilya aksesuarları  arasında yer alacağı kuşkusuz. Aslında bahçe mobilyaları sadece bahçelerde değil teras ve geniş balkonlarda da kullanıma uygundur. Bu tür ürünlerin sadece yaz aylarda kullanılabileceği düşünülüyor. Bu aslında yanlış bir intiba. Çünkü bu tarz ürünler artık evlerde dahi kullanılabilmektedir. İnsanlar bazen evlerinde rahat ve sallanır farklı bir oturma alanı olsun isteyebiliyorlar. Eğer sizlerde evinizde, teras yada balkonunuzda, yazlığınızda, köyünüzde yahut bahçenizde böyle bir  İstikbal bahçe salıncak modelleri  değişik renk ve tasarımlarıyla  alıcıları için üretilmiş durumdadır. Aşağıda sizler için istikbal bahçe salıncak modellerinden oluşan bir resim albümü hazırladık.Umarım hoşunuza gider. İyi seyirler.

[vurgu color=”#1e73be”]Bahçe salıncağına özel minder uygulaması için Marmarakoltuk.com ile irtibat sağlayabilirsiniz.[/vurgu]

İstikbal Mobilya Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

İstikbal bahçe salıncak fiyatı: 3.342,00 TL. Firma bu fiyat üzerinden 12 taksit seçeneği de sunmaktadır. Salıncak üzerinde ince bir minder de bulunmaktadır. Dilerseniz bu minderi değiştirebilirsiniz. Bu ürün bahçe ve teraslarda kullanıma elverişli güzel bir tasarıma sahip salıncak modelidir. Renk seçenekleri de bulunmaktadır. Eğer geniş bir balona sahipseniz balkonda da kullanabilirsiniz. İstikbal Mobilya salıncak modeli ile bahçe ve terasınızda açık hava eşliğinde istirahat edebilir, gazete ve kitap okuma keyfi yaşayabilirsiniz. İstikbal salıncağın ölçüleri:
Derinlik: 121.00 cm
Genişlik: 160.00 cm
Yükseklik: 187.00 cm

Genellikle kahverengi ve beyaz renkli  bahçe salıncak modelleri bahçe salıncaklar arasında geçen sezon en çok tercih edilen salıncak modelleri  arasındaydı bu sene de yine en çok tercih edilen ürünler arasına gireceğinden eminiz. Ayrıca İstikbal bahçe şezlongu da bahçe mobilya aksesuarları arasında en çok tercih edilen aksesuar olarak da yerini almış durumda.

 

İstikbal Mobilya bahçe salıncak Mayorka fiyatı: 1.780,80. Bu fiyat firmanın 12 taksitli fiyatıdır. Aynı ürünün peşin fiyatı 1695 TL’dir. Ürün bahçelerde kullanıma elverişli ve şık bir tasarıma sahiptir. Silinebilir özelliği sayesinde temiz bir görünme sahip olabilirsiniz. Salıncakta bir adet otuma minderi ve iki adet yastık bulunuyor. Dilerseniz oturma minderini daha kalın ve konforlu bir minder ile değiştirebilirsiniz. Çünkü İstikbal Mobilya’nın salıncak ile verdiği minder ince bir yapıya sahip olduğu için çok konforlu olmayacaktır.

İstikbal bahçe salıncak fiyatları arasında pek bir fark bulunmamak la birlikte  çeşitli Kredi kartlarına yapılan taksitler ile hem alıcıları zorlamıyor hem de ödemeyi daha kolay hale getiriyor. Ayrıca İstikbal mobilya başta Almanya olmak üzere  diğer Avrupa ülkelerinde de satış yapmaktadır. İstikbal bahçe salıncak modelleri arasında en çok tercih edilen modeli siesta bahçe salıncağı dır. Bu ürünün fiyatı da yaklaşık olarak 1600 TL civarındadır. Fiyat konusunda detaylı bilgi yukarıdaki modellerde belirtilmiştir.

Bellona Bahçe Salıncak ve Mobilyaları için TIKLAYIN

 


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın