Çilek Araba Karyola Yatak Modelleri İndirimli Fiyatları

7.450

Çilek mobilya deyince aklımıza ilk olarak bebek odası modelleri ve genç odası modelleri gelmektedir. Daha çok çocuklar üzerine mobilya üzerine tasarımlar hazırlayan çilek mobilya son zamanlarda çıkarmış olduğu Arabalı yatak modelleri ile çocukların ve ebeveynlerinin oldukça ilgisini çekiyor.

Çilek mobilya binlerce çalışanı ve 26 yılı aşkın üretim tecrübesiyle, Türkiye’nin en büyük çocuk mobilyası üreticisidir. Firma üretime ilk başladığı dönemlerden beri farklı konseptlerde çocuk mobilyaları ürerimi yapmaktadır. Özellikle Çilek mobilya araba karyolalar, markanın imajını sağlamlaştıran en önemli ürünlerden bir tanesidir. Çilek mobilya araba şeklinde karyolalar üreterek, erkek çocuklar başta olmak üzere pek çok çocuğun odasını ve hayalini süslemeyi başarmıştır.

Firmanın ürünlerini inceleyecek olursak, pek çok yeni model ve tarzın yer aldığı koleksiyonda, özellikle araba şeklinde karyolalar dikkati çekiyor. Çilek mobilya araba karyolalar, genel olarak spor modellerden oluşuyor ve spor arabaların klasikleşen renklerinden bir tanesi olan, kırmızı araba karyolalar, en çok dikkati çeken ürünleri arasında yer almakta. Özellikle ahşap ve fiber malzemeler kullanılarak üretilen araba karyolalar, hem sağlam, hem de fonksiyonel açıdan çok kullanışlı ve göze hitap ediyor.

Bunun dışında pek çok farklı konsept üzerine, çocuk odası takımları üreten firma, genel olarak ilgi çekici ve iddialı yatak odası takımı modelleri tercih üretmektedir. Çocukların hayalini süslemekte olan bu modellere ulaşmak ve satın almak, sanıldığı kadar pahalı değil, aksine çok uygun ödeme şekilleriyle satışa sınılmakta. Çilek mobilya araba karyolalar ve fiyatları, incelenecek olursa, en çok araba karyolaların satıldığını görmekteyiz. Ayrıca 2021 Çilek mobilya araba karyolaları, çok daha modern ve yeni modellerden oluşmakta.

Sayfamızda bulunan ürünlerin fiyatları güncel olmayabilir. Sipariş vermeden önce fiyat alınız.

 

Çilek mobilya araba yatak odası GTS modeli fiyatı: 7.990 TL

Çocuk odası deyince çocuk mobilya modasının öncüsü olmakla yetinmeyen Çilek mobilya üretmiş olduğu yeni mobilya tasarımlarıyla da oldukça beğeni topluyor. Bu tasarımların başında çocuklar için üretilen araba yatak modelleri ya da araba karyolalar dediğimiz yeni modeller gelmektedir.

 

Çilek Mobilya beyaz araba fiyatı: 7.990 TL Ürün, firmanın en şık yatak modellerinden biridir. Ön kısımda bulunan sis farları da yatak arabayı oldukça şık hale getirmiş. İç kısımda bulunan sünger döşemeler ve arka kısımdaki led farklarla beraber gerçek bir sürüş keyfine oldukça yaklaşılmış.

Çocuk araba yataklar aileler arasında artık en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çocuk araba karyolalar hem erkek çocuklar hem de kız çocukları içim ayrı ayrı üretilmektedir. Erkek çocuklar için Mavi renkli araba yataklar tercih edilirken kız çocukları için genelde pembe renkli araba yataklar tercih edilmektedir. Çeşitli model ve renkte satışa sunulan  bu yatak modelleri kullanışlı ve şık tasarımlarıyla oldukça  dikkat çekiyor.

 

Çilek mobilya siyah füme araba yatak fiyatı: 7.990TL  Çocukların en çok dikkat ettiği araçlardan biri olan Ferrari modelidir. Çelik cant görünümü sayesinde daha gerçekçi hale gelmiştir. Aracın birçok yerinde özel grafikler kullanılmıştır.

Çilek mobilya araba karyola fiyatları konusunda da gayet cazip fiyatlar da sağlamakta. Çilek mobilya araba yatak fiyatları aileleri zor duruma sokmayacak cinsten ve kredi kartlarına da çeşitli taksitler sağlayarak ailelerin alım gücüne kolaylık sağlamaktadır. Fiyat konusunda detaylı bilgiye çilek mobilya resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Çilek kız çocukları için araba yatak . Çilek Mobilya Bonus kartı olanlara 12 taksit imkanı da sunmaktadır. Pembe renkli araba yatak modeli kız çocukları için ideal bir yataktır. Gerçek bir aracı temsil eden bu yatağı firma ücretsiz adrese teslim etmekte ve kurulum ücreti de almamaktadır.

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 0

 

BiTurbo Araba Karyola Beyaz araba yatak fiyatı: 4.770 TL

BiTurbo Karyola o kadar gerçekçi ki; Çilek Logosu şeklindeki anahtarlığına basıldığında, özel bir ses efektiyle LED’li farlar yanıyor ve tamponda bir kırmızı ışık harekete geçiyor. Dikkat Babalar Kullanamaz.

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 1

 

BiTurbo Araba Karyola Siyah araba yatak fiyatı: 4.770 TL

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 2

 

BiTurbo Araba Karyola kırmızı araba yatak fiyatı: 4.770 TL

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 12

Çilek mobilya araba yatak odası GTS Beyaz modeli fiyatı: 4530 TL

Teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürülen GTI Araba Yataklar, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzoz tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarının başkahramanı yapıyor.

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 13

Çilek mobilya araba yatak odası GTS Siyah modeli fiyatı: 7.990  TL

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 14

Çilek mobilya araba yatak odası GTS Kırmızı modeli fiyatı: 7.990 TL 

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 3

 

BiTurbo Araba Karyola Pembe araba yatak 

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 4

 

Coupe Araba Karyola Beyaz araba yatak 

Üç boyutlu tampon, tekerlek ve jantları benzersiz bir tasarım ve ekonomiyi birarada sunuyor.

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 5

 

Coupe Araba Karyola Siyah araba yatak

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 6

 

Coupe Araba Karyola Kırmızı araba yatak

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 7

 

Coupe Araba Karyola Pembe araba yatak

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 8

 

Coupe arkadaş yatak Karyola Beyaz araba yatak

Spor ön yüz ve 3D tekerlekler ile dikkat çeken karyola, gerektiğinde iki yatak olarak da kullanılabiliyor Alt karyolası kurulum aşamasında talebinize göre sağda veya solda olacak şekilde monte edilebiliyor.

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 9

 

Coupe arkadaş yatak Karyola Siyah araba yatak 

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 10

 

Coupe arkadaş yatak Karyola Kırmızı araba yatak

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 11

Coupe Karyola Beyaz araba yatak

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 15

Çilek mobilya araba yatak odası GTS  Pembe modeli 

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 16

 

Çilek mobilya araba yatak odası Turbomax Beyaz 

Yarış arabasını baz paketiyle ekonomik fiyata sunuyoruz Turbo Max Karyolamız, 3 boyutlu tekerlekleri, sticker farları ve ahşap başlığı ile gerçek bir arabaya benzetildi.
Plexi korkuluğunu çıkartarak tasarımı sadeleştirdik ve daha ileriki yaşlarda kullanımını hedefledik.

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 17

Çilek mobilya araba yatak odası Turbomax Siyah 

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 18

Çilek mobilya araba yatak odası Turbomax Kırmızı 

 

 2019 Çilek Mobilya Araba Karyolalar ve Fiyatları 19

Çilek mobilya araba yatak odası Turbomax Pembe 

Yarışçı Kızlar için Pinky Max Karyolamızı baz paket olarak sunuyoruz. Pinky Max Karyolamız, 3 boyutlu tekerlekleri, sticker farları ve ahşap başlığı ile gerçek bir arabaya benzetildi. Plexi korkuluğunu çıkartarak tasarımı sadeleştirdik ve kız çocuklarımızın daha ileriki yaşlarda kullanmasını hedefledik.

Yukarıda  sizler için Çilek mobilya araba yatak modellerini araştırdık. Araba yataklardan oluşan bir arşiv ve fiyatlarını hazırladık. Umarız beğenirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın