İstikbal Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatları için yorumlar kapalı
70

İşte bir evin en keyifli döşenen odası olan bebek odalarını sizler için inceliyoruz. İstikbal mobilya bebek odası modelleri 2019 sezonuna bomba gibi bir giriş yaptı. Sadece pembe ve maviden oluşmayan zengin renk seçenekleri ile alıcılara hitap eden renkler, tüm albenilisi ile reyonlarda satışlara sunuldu.

İstikbal mobilya bebek odası modelleri beğenirken yadaalırken dikkate etmeniz bir husus, ürünlerin güvenilirliği ve garanti sistemleri olmasıdır. Özellikle yüksek korkuluklu bir ürün seçmeye özen gösteriniz. Mümkün ise dolabın sağında ve solunda çekmeceler olması bir hayli işinizi görecek ve nerede ise büyük bir kurtarıcı olacaktır. Bebek için mobilya takımı alırken gözden kaçırdığınız birşey var. O da bebeğin yatağı. En güzel ve şık mobilyalar için saatlerce araştırma yaparsınız ama asıl bebeği ilgilendiren konu hakkında hiç düşünmeden hemen karar verirsiniz. Size şunu hatırlatmak isteriz: Mobilyalarınızın ne güzelliği, ne rengi ne de uyumu bebeğinize fayda etmez. Onu ilgilendiren kısım sadece yatağıdır. Pekiyi nasıl bir yatak almanız gerekiyor. Bu sayfada oldukça faydalı bilgiler sahip okuyabilirsiniz. https://www.marmarakoltuk.com/bebek-besik-icin-sunger-yatak/

İstikbal bebek odaları bolca seçenek mevcut. Dilerseniz tek kapılı sadece bir dolap, ya da iki kapılı ve açıldığında içinde onlarca çekmece ile donatılmış tam teşekkürlü bir bebek dolabı satın alabilirsiniz. Uygun fiyat aralığı ile hizmet vere istikbal mobilya ile sizde tanışın ve bebek odanız için onlarca model içinden size hitap eden ürüne ulaşın. En güzel bebek odaları bir tık uzağınızda sizin zevkinize kalmış durumda.

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için İstikbal Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

Sweety Bebek Odası Takımı
5.359,00 TL

Gold Bebek Odası Takımı
5.155,00 TL

Santino Bebek Odası
3.826,00 TL

Arya Bebek Odası Takımı
5.957,00 TL

Trend Bebek Odası Takımı
4.071,00 TL

Flora Bebek Odası Takımı
5.805,00 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 1

Perla Bebek Odası Takımı – 3.560,00 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 2

Vesta Bebek Odası Takımı – 1580 TL

 


Mobilya Hocası