Yetişkin Hamak Salıncak & Ev Hamağı Modelleri

3.087

Dekoratif hamak modelleri, yaz aylarında  bahçe dekorasyonu ,teras dekorasyonu ve balkon dekorasyonu yapanlar için olmaz sa olmaz olan aksesuarlardan birisidir.

Hamaklar sadece uzanıp yatmak adına bir salıncak değil aynı zaman da bir dekorasyon ürünüdür. Eğer piyasada bulunan standart hamak modelleri yerine farklı ve dekoratif hamak modellerini tercih ederseniz bahçenize, terasınıza, balkonunuza ve hatta evinizin bir odası da olabilir güzel bir tasarım yakalayabilirsiniz.

Hamak çeşitleri:

  • Balkon için hamak
  • Teras için hamak
  • Bahçe için hamak
  • Evlerde odalar için hamak

 

Farklı hamak modelleri arayanlar için tek kişilik bu şık hamak modelini tercih edebilir. Aslında bu model tek kişilik dekoratif salıncak da sayılabilir. Renkli kumaşlardan yapılmış minder ve sırt yastığı salıncağı daha da şık hale getirmiş.

Dekoratif hamak çeşitleri , ahşap hamaklar, ip hamak modelleri ve  profil hamak modelleri gibi bir kaç farklı tasarım  ile bahçe dekorasyonu içinde yerini alıyor. Tek kişilik hamak modelleri ve çift kişilik hamak modelleri ile bahçe, teras, balkon keyfi için ideal bir keyif ve eğlence aracıdır diyebiliriz. Aynı zamanda örgü hamak modelleri de son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

Hamak deyince insanların aklına park, bahçe, teras yada ağaçlık yerler gelir. Halbuki hamaklar sadece bahçelerde kullanılmıyor. Bu modelde gördüğünüz gibi evin bir odasında hamak kullanabilirsiniz. Tabi burada doğru model seçmelisiniz. Yani bahçe mobilyasını getirip, yatak odasına koyarsanız sıkıntılı bir dekorasyon ortaya çıkabilir 🙂

Balkona, terasa, bahçeye veya ağaca yukarıdan asılarak kullanılan demir hamaklar daha doğrusu örgü hamaklar hem çok dekoratif hem de çok şık bir şekilde tasarlanmıştır. Hamak modelleri kullanılan alana göre çeşitlilik göstermektedir. Herkesin isteğine göre hamak modelleri mevcuttur.

Yukarıda hamakların sadece bahçe ve teraslarda değil ev içinde de kullanabileceğimizi söylemiştik. Bu hamak modeli de ev dekorasyonuna uygun bir hamak modelidir.

Aşağıda sizler için hamak modellerinden oluşan bir resim albümü hazırladık. Hazırlamış olduğumuz bu resim albümünde gezinirken umarım aradığınız hamak modelini bulabilirsiniz. Sizlere iyi seyirler…27


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın