İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları için yorumlar kapalı
325

Her sabah, güne gözlerinizi açtığınızda neyle karşılaşmak istersiniz? Göz kamaştıran bir estetik anlayışı mı, içinde kolayca hareket edebileceğiniz bir mekân mı? İnce düşünülmüş ayrıntılar mı, eşsiz bir konforun ayrıcalığı mı? Bir yatak odasından beklediğiniz ne varsa sizi İstikbal Yatak Odaları’nda bekliyor.

Klasik  yada modern bir oda tasarımı düşünüyorsanız bu iki tarzda sizin için farklı modeller olduğunu unutmayın. Krem ve ceviz rengi ile kombine edilmiş takımlar odanıza harika bir hava katacak.

Takımlarda bulunan mobilyalar:

  • Gardrop
  • Divan
  • Şifonyer
  • Komidin

Düğün sezonunun açılması ile genç çiftlerin mobilya arayışlarıda artmış durumda. Yeni evlenenlerin yanı sıra mobilyalarını değiştirmek isteyen ailelerde kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya alabilmek için mobilya mağazalarının kapılarına gidiyorlar. Yıllardır Türkiye’nin en kaliteli mobilyalarını üreten firma 2019 yılı istikbal yatak odası takımı modelleri ile de mobilya arayanlara harika seçenekler sunuyor. Kullanılan malzemenin kalitesi ve fiyatlardaki harika düşüş hiç şüphesiz tercih edilme nedeni oluyor. Renk Renk desen desen farklı modellerin bu sene vatandaşların hem cebine hemde kalbine hitap edecek.

 

Luis Yatak Odası Takımı
9.032,00 TL

Lorena Yatak Odası Takımı
7.708,00 TL

Lucas Yatak Odası Takımı
9.830,00 TL

Krea Yatak Odası Takımı
6.599,00 TL

Scarlet Yatak Odası Takımı
11.481,00 TL

Santino Yatak Odası Takımı
6.097,00 TL

Palma Yatak Odası Takımı
8.433,00 TL

Nella Yatak Odası Takımı
6.649,00 TL

Julyan Yatak Odası Takımı
8.395,00 TL

Baron Yatak Odası Takımı
9.269,00 TL

Elite Yatak Odası Takımı
11.070,00 TL

Orleon Yatak Odası Takımı
7.997,00 TL

Side Yatak Odası Takımı
6.876,00 TL

Karat Yatak Odası Takımı
10.760,00 TL

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 0

Barok Yatak Odası Takımı – 7879 TL (Sürgülü)

Barok Yatak Odası Takımı, 6 ve sürgü kapılı gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük karyola ve başlık, tuvalet masası, tuvalet aynası, komodin, şifonyer ve sandalyeden oluşmaktadır.
Barok Yatak Odası Takımı tamamen kırık beyaz uygulamalı rengi, modern ve klasik çizgilerin birleştiği avangart tasarımı ile üst düzey tasarıma sahip bir üründür. Ürünümüz birbirini tamamlayan gümüş renkli işlemeleri, tuvalet masası aynasında kullanılan şık led aydınlatması, farklı tarzda ki kulpları ve çekmece içerisinde kullanılan bordo renkli flok uygulamalar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Barok Sürgü Kapılı Gardırop: Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, alt tablada kalın form, üst tablada kalın profiller kullanılmıştır. Dış kapak kenarlarında klapalar, orta kapak kenarlarında ise kalın fitilli profiller ile çerçeve oluşturularak ortada desenli ayna kullanılmıştır.Sağ kapakta, 1 adet boy askılık alanı ve iç çekmeceli iç kutu uygulaması bulunmaktadır. Sol kapak iç kısmında ise 3 adet kısa raf, 1 adet askılık alanı, orta kapak iç kısmında 1 adet kısa raf, 1 adet uzun raf, 1 adet askılık alanı ve 1 adet pantolonluk mevcuttur.
Barok 6 Kapılı Gardırop : Ünite 6 kapılı olarak tasarlanmıştır. üst tablada kalın profiller kullanılmıştır. Dış kapak kenarlarında kalın fitilli profiller ile çerçeve oluşturulmuş , kapak üzerinde ise desen uygulamalı cam kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Orta kapak kenarlarında klapa ile çerçeve oluşturularak ortada desenli ayna kullanılmıştır. Desen yan kapaktaki desenlerin devamı şeklindedir. Sağ 2 kapak iç kısmında 2 adet uzun raf ve 1 adet boy askılık alanı, sol 2 kapak iç kısmında 1 adet uzun raf, 1 adet boy askılık alanı ve çekmeceli iç kutu uygulaması bulunmaktadır. Orta kapak iç kısmında ise kazak vb. giysileri koymak için 3 adet uzun raf 2 adet kısa raf ve 1 adet pantolonluk mevcuttur.
Barok Tuvalet Masası : Ünite 4 çekmeceli olarak tasarlanmıştır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve çekmece kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. üst çekmece eni diğerlerine göre daha dar tutulup, çekmece üzerinde ise farklı tarzlarda desen uygulamalı cam malzeme kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. üst çekmece içlerinde flok uygulaması yapılmıştır.
Barok Şifonyer: Ünite 7 çekmeceli olarak tasarlanmıştır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve çekmece kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Üst çekmece eni diğerlerine göre daha dar tutulup, çekmece üzerinde ise farklı tarzlarda desen uygulamalı cam malzeme kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Üst çekmece içlerinde
flok uygulaması yapılmıştır.
Barok Komodin: Ünite 3 çekmeceli olarak tasarlanmıştır. Alt tabla kalın formda, üst tabla ve çekmece kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Üst çekmece eni diğerlerine göre daha dar tutulup, çekmece üzerinde ise farklı tarzlarda desen uygulamalı cam malzeme kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Üst çekmece içlerinde flok uygulaması yapılmıştır.
Barok Sandalye: Sandalye takımla uyumlu görünümü olup ergonomiktir. Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir. sandalye ön ayakları şık görünümlü lukens ayakları kullanılmıştır

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 1

Caprice Yatak Odası Takımı – 5397 TL (Sürgülü)

Caprice Yatak Odası şık ve modern tasarımı, Gardırop kenarlarında ve Tuvalet masası aynasında kullanılan farklı LED aydınlatmaları,Ünite üzerinde yer alan metal görünümlü dekoratif şeritleri, Şifonyer, Komodin ve Tuvalet Masası ünitelerinin üst tabla üzerinde yer alan renkli cam uygulaması ve dekoratif Tuvalet aynası ile görsel açıdan fark yaratacak bir ürün.

Sürgü kapaklı gardrop : Caprice Sürgü Kapılı Gardrop : Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üzerindeki aynaların arasında kanallı profil ve bu kanallar içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. kapak kenarlarında ise aydınlatma bulunmaktadır.
Gardırop iç dizaynı; sağ kapakta, 1 adet uzun raf, 2 adet kısa raf, 2 adet boy askılık alanı ve iç çekmeceli iç kutu uygulaması bulunmaktadır. Sol kapak iç kısmında ise 4 adet kısa raf, 2 adet uzun raf, 1 adet askılık alan ve 1 adet pantolonluk mevcuttur.
Caprice 6 Kapılı Gardrop: Ünite 6 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Orta kapak üzerindeki aynaların arasında kanallı profil ve bu kanallar içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak kenarlarında ise aydınlatma bulunmaktadır.
Gardırop iç dizaynı; sağ 2 kapak iç kısmında 4 adet raf ve 1 adet boy askılık alanı, sol 2 kapak iç kısmında 6 adet raf, 2 adet askılık alanı ve pantolonluk bulunmaktadır. orta kapak iç kısmında ise 1 adet uzun raf ve çekmeceli iç kutu uygulaması mevcuttur.
5 kapaklı gardrop: Ünite 5 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. üst tabla ve yan tabla kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. orta kapak üzerindeki aynaların arasında kanallı profil ve bu kanallar içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. kapak kenarlarında ise aydınlatma bulunmaktadır.
Gardırop iç dizaynı; sağ 2 kapak iç kısmında 4 adet raf ve 1 adet boy askılık alanı, sol 2 kapak iç kısmında 6 adet raf, 2 adet askılık alanı ve pantolonluk bulunmaktadır. orta kapak iç kısmında ise 2 adet kısa raf mevcuttur.
Caprice Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış olup, 3 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Üst tabla üzerinde renkli cam uygulaması olup üstten 2. çekmecenin alt hizasında kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir..
Caprice Tuvalet Masası: Ünite çekmeceli olarak tasarlanmış olup, 3 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Ünitenin üst kısmındaki dar çekmece içinde mücevher ve aksesuar gibi özel eşyaların muhafaza edilebileceği bir alan oluşturulmuştur. üst çekmecenin yan kısmı boş bırakılmıştır. Üst tabla üzerinde renkli cam uygulaması olup, üstten 2. çekmecenin alt hizasında kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Caprice Tuvalet Aynası: Ünite tuvalet masası ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Yuvarlak bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna kenarlarında boya uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Caprice Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük iyb olarak üretilecektir. Başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Döşeme kenarları kalın formda profil kullanılarak çerçeve içine alınmış olup; döşeme orta hizasında ise kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Caprice Karyola: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük karyola olarak üretilecektir. karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. Ünitede travers ve ayakucu alt kısımda baza uygulaması bulunmaktadır. Döşeme kenarları kalın formda profil kullanılarak çerçeve içine alınmış olup; döşeme orta hizasında ise kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif şerit kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Caprice Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış olup, 3 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır. üst tabla üzerinde renkli cam uygulaması ve üst çekmecenin alt hizasında kanallı profil ve kanal içerisinde dekoratif fitil kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Caprice Sandalye: Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir. Sandalye arka ayakları üçgenimsi prizma şeklindedir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2

Eva Yatak Odası Takımı – 4969 TL

Gözünüzü uykuya yummadan önce ve günün ilk ışıklarına açmadan önce görmek isteyeeğiniz bir görsellik; Eva Yatak Odası Takımı, tüm karakteristik detayları ile sizleri bekliyor.

Eva Yatak Odası Takımı, 5 kapılı ve sürgü kapılı gardırop, tuvalet masası, tuvalet aynası, şifonyer, komodin, puf, karyola (150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük) ve başlıktan (150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük) oluşmaktadır.
Sürgü kapaklı gardrop iç dizaynı: Sağ kapakta, kazak vb. giysileri koymak için 4 adet kısa raf, 1 adet uzun raf, 1 adet askılık alanı ve iç çekmeceli iç kutu uygulaması bulunmaktadır. Sol kapak iç kısmında ise 1 adet kısa raf, 2 adet askılık alanı, kazak vb. giysileri koymak için 3 adet kısa raf ve 1 adet pantolonluk mevcuttur.
5 kapaklı gardrop iç dizaynı: Sağ/sol 2 kapak iç kısmında 2 şer adet uzun raf ve 1 er adet boy askılık alanı, orta kapak iç kısmında ise kazak vb. giysileri koymak için 3 adet kısa raf ve 1 adet pantolonluk mevcuttur.
Eva Tuvalet Masası : Ünite, çekmece, kapak ve puf ünitesinin konumlandırılabileceği boşluklu bölümden oluşmaktadır. Gövde, kapak ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmış olup, kapak iki parçalı olarak kullanılmıştır. Kapak içerisinde 1 adet raf mevcuttur.
Eva Komodin : Ünite çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmeceler farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 3

Glory Yatak Odası Takımı – 5398 TL

İnce düşünülmüş, özenle işlenmiş Glory Yatak Odası İstikbal’de sizleri bekliyor. Farklı kombinasyon ve dolap seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştırırken, şıklığıyla tüm bakışları üzerinde topluyor.

Glory Yatak Odası Takımı country tarzda tasarlanmış olup, beyaz ve beyaz – ceviz olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile sunulmuştur.

Glory Yatak Odası takımı farklı tasarımı ile dikkat çekmekte olup, yerden yüksek görünüme sahip ayak yapısı, ünite ön kısımlarında yer alan lambiri uygulaması, başlık ünitesinde çiçek desenli kumaş uygulaması, ceviz ve beyazın şık uyumu ile takımımız görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Gardırop ve başlık taç kısımlarında Led aydınlatma uygulanarak farklı bir hava kazandırılmıştır

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 4

Gold Yatak Odası Takımı – 6.699,00 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık bir tasarıma sahiptir.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Gardırop içerisinde elbiselerin rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlayan raflı bölmeler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Tercihinize göre sürgü kapılı, 6 kapılı ve 5 kapılı gardırop alternatifleri mevcuttur.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Tuvalet aynası elips şeklinde tasarlanmış olup, boya baskılı cam uygulaması ve ayna pano üzerinde kullanılan süs ile görsel zenginlik arttırılmıştır.
Ünite kulpları üzerinde takım ile uyumlu püskül kullanılmış olup, görsel açıdan zenginlik artırılmıştır.
Sandalye takımla uyumlu görünüme sahip olup, sırt ve font kısmında döşeme kullanılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 5

Kayra Yatak Odası Takımı – 4099 TL

Kayra Yatak Odası Takımı, 4 kapılı, 5 kapılı ve sürgü kapılı gardırop, tuvalet masası, tuvalet aynası, şifonyer, komodin, puf, 150’lik, 160’lık ve 180’lik karyola ve başlıktan oluşmaktadır.
Kayra Sürgü Kapılı Gardırop: Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde ve kapaklar farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapaküzerinde ayna, ayna çevresinde klapa ve klapaların arasına parlak kalın fitilkullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Gardrop iç dizaynı; sol kapakiç kısmında kazaklarınızı vb. giysilerinizi koymak için 4 adet kısa raf ve 3 adet askılık alanı, sağ kapak içkısmında 2 adet uzun raf, 1 adet boy askılıkalanı ve kazaklarınızı vb. giysilerinizi koymak için 4 adet kısa raf mevcuttur.
Kayra 5 Kapılı Gardırop :Ünite 5 kapaklı olup, gövde ve kapaklar farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapaküzerinde ayna, ayna çevresinde klapa ve klapaların arasında ise kulp ile devameden parlak kalın şerit kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Gardrop iç dizaynı; sağ/sol 2 kapak iç kısmında 2 şer adet uzun raf ve 1 er adet boyaskılık alanı, orta kapak iç kısmında ise kazak vb. giysileri koymak için 4adet kısa raf mevcuttur.
Kayra 4 Kapılı Gardırop : Ünite 4 kapaklı olup, gövde ve kapaklar farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapaküzerinde ayna, ayna çevresinde klapa ve klapaların arasında ise kulp ile devameden parlak kalın şerit kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Gardrop iç dizaynı; sol 2 kapak iç kısmında 2 adet uzun raf ve 1 adet boy askılık alanı, sağ 2 kapak iç kısmında isekazak vb. giysileri koymak için 3 adet kısa raf, 1 adet uzun raf ve 1 boyaskılık alanı mevcuttur.
Kayra Tuvalet Masası: Ünite, çekmece, kapak ve puf ünitesininkonumlandırılabileceği boşluklu bölümden oluşmaktadır. Gövde ve kapak farklırenk kombinasyonlarında tasarlanmış olup, kapak üzerinde klapa ve kulp iledevam eden parlak kalın şerit bulunmaktadır.
Kayra Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış. Üst üç çekmece gövderenginden farklı kullanılarak üniteyi görsel olarak desteklemiştir.
Kayra Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış. Üst çekmece gövderenginden farklı kullanılarak üniteyi görsel olarak desteklemiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 6

Kristal Yatak Odası Takımı – 5998 TL

Kristal Yatak Odası Takımımız tamamen beyaz renkte tasarlanmış olup, son derece şık bir tasarıma sahiptir.
Kristal Yatak Odası Takımında kullanılan parlak taşlar, figürlü metal kulplar ve yine aynı figürlerin kullanıldığı etiketler ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Krista Koltuk Takımgardıroplar içerisinde kullanılan askılıklar, raflar, pantolonluk ve iç kutu uygulamaları ile zengin bir iç kullanım alanı da oluşturulmuştur.
Kristal Yatak Odası, 5 ve sürgü kapılı gardırop, 150’lik ve 160’lık karyola ve başlık, tuvalet masası, tuvalet aynası, komodin, şifonyer ve sandalyeden oluşmaktadır

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 7

Lima Yatak Odası Takımı – 7.766,00  TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgü Kapılı olmak üzere 3 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Takım genelinde renk konfigürasyonunda gövde de meşe ,kapak ve çekmece kenarların da opak beyaz renk kullanılarak ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Gardırop, içerisinde raflı bölmeler, elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Kapak ve çekmecelerde porselen kulp uygulaması kullanılarak takıma şık bir görsellik kazandırılmıştır.
Ünitelerde yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 8

Olivia Yatak Odası Takımı – 5898 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir
Takımın geneline hakim oval hatları sayesinde hem görsellik arttırılmış, hem de farklı bir hava katılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır
Sürgü kapılı gardırop içerisinde raflı bölmeler, elbise askılıkları ve çekmece kullanılarak geniş kullanım alanı oluşturulmuştur.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenmiştir.
Tuvalet aynasında LED aydınlatma kullanılarak görsellik zenginleştirilmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 9

Paula Yatak Odası Takımı – 3985 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgü Kapılı olmak üzere 3 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Takım renk konfigürasyonunda gövde, kapak ve çekmecelerde Ceviz renk folyo kullanılmıştır.
Gardırop, içerisinde raflı bölmeler, elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Paula Yatak Odası Takımı kullanılan altın sarısı fitil uygulamaları,ünitelerde ayna üzerine uygulanan dekoratif desen uygulamaları, zarif görünümü, yerden yüksek ayakları ile görsel açıdan ön plana çıkmaktadır.
Ünitelerde yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 10

Perla Yatak Odası Takımı – 6.323,00 TL

Perla Yatak Odası Takımı ve opak beyaz renkte tasarlanmış olup, ekonomik fiyatı ile ön plana çıkmakta olup görsel açıdan şık bir üründür.

4, 5, 6 ve sürgü kapılı alternatifleri bulunan Perla Yatak Odası Takımı kullanılan dekoratif malzemeleri, country tarzı havası, yerden yüksek lükens ayakları ile görsel açıdan ön plana çıkmaktadır.

Ünitelerinin ön kapak kısmında yer alan dekoratif uygulaması, ünite üzerinde yer alan kulplardaki sadelik ve şık görünüm, ünite kapak üst kısımlarındaki klapalara verilen şekil uygulaması ile takım görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Perla Yatak Odası Takımı, Sürgü Kapılı, 6 kapılı, 5 kapılı, 4 kapılı, Tuvalet Masası, Tuvalet Aynası, Şifonyer, Komodin, Karyola, Başlık ve Puf ünitelerinden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 11

Queen Yatak Odası Takımı – 11668 TL

Queen Yatak Odası klasik motiflerin ön plana çıktığı bir tasarıma sahip olup, kapaklarında ve kulplarındaki kullanılan kabartmalı desen uygulamaları ve lukens ayakları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Karyola başlığı döşemeli olarak tasarlanmış olup, kapitoneler ve döşeme üzerinde uygulanan taç uygulaması ile şık bir görünüm kazandırılmıştır.
Queen Yatak Odası Takımı, 6 kapılı gardırop, 150’lik, 160’lık ve 180’lik karyola ve başlık, tuvalet masası, tuvalet aynası, komodin, şifonyer ve sandalyeden oluşmaktadır.
Queen 6 Kapaklı Gardırop: Ünite 6 kapaklı ve 4 çekmeceli bölümlerden oluşmaktadır. Yan kapakların altında çekmece orta kapağın üzerinde ise ayna bulunmaktadır. kapak ve çekmece üzerinde kabartmalı desen uygulamalı kulp kullanılmıştır. Ünitenin alt kısmında yüksek lükens ayaklar ve kayıtlarda farklı tarzda kabartmalar bulunmaktadır. Orta kapakta kullanılan ayna üzerinde ve gardırop üst tabla üzerinde taç bulunmaktadır.
Gardırop İç Dizaynı : Sağ/sol 2 kapak iç kısmında sağda 2 adet uzun raf solda 1 adet uzun raf ve 1 er adet boy askılık alanı, orta kapak iç kısmında ise kazak vb. giysileri koymak için 3 adet uzun raf ve pantolonluk mevcuttur.
Queen Tuvalet Masası: Ünıte 3 çekmece ve 1 kapaklı bölümlerden oluşmaktadır. Kapak ve çekmece üzerindeki kulplarda kabartmalı desen uygulaması yapılmıştır. Kapak iç dizaynında raflı kullanım alanı mevcuttur. Ünitenın alt kısmında yüksek lükens ayaklar ve kayıtlarda farklı tarzda kabartmalar bulunmaktadır
Queen Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli bölümlerden oluşmaktadır. çekmece üzerindeki kulplarda kabartmalı desen uygulaması bulunmaktadır. Ünitenin alt kısmında yüksek lükens ayaklar ve kayıtlarda farklı tarzda kabartmalar kullanılarak model görsel olarak desteklenmiştir.
Queen Komodin: Ünite 2 çekmeceli bölümden oluşmaktadır. çekmece üzerindeki kulplarda kabartmalı desen uygulaması bulunmaktadır. Ünitenin alt kısmında yüksek lükens ayaklar ve kayıtlarda farklı tarzda kabartmalar kullanılarak model görsel olarak desteklenmiştir.
Queen Sandalye: Ünitede döşemeli olarak tasarlanmıştır. Sırt kısmı belirli bir açıya sahip olan ünitede döşeme üzerinde çektirme uygulamaları yer almaktadır. Oturma alanı ise geniş tutularak sandalyede ergonomik bir alan oluşturulmuştur. Takım konseptine uygun formda kullanılan ayaklar ile tasarım desteklenmiştir.
Queen Karyola: 150 lik, 160 lık ve 180 lik karyola olarak üretilecektir. Karyola döşemeli olarak tasarlanmıştır. başucunda komple kapitoneli döşeme kullanılıp döşeme üzerinde taç uygulaması bulunmaktadır. Ayakucu dalgalı formda olup alt kısmında yüksek lükens ayaklar ve kabartmalı baza üst kısmında ise taç uygulaması kullanılarak model
görsel olarak desteklenmiştir.
Queen Başlık: 150 lik, 160 lık ve 180 lik başucu olarak üretilecektir. Karyola döşemeli olarak tasarlanmıştır. başucunda komple kapitoneli döşeme kullanılıp döşeme üzerinde taç uygulaması kullanılarak model görsel olarak desteklenmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 12

Resital Yatak Odası Takımı – 7747 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir
Gardırop kapak çercevesinde geniş profiller ve kapak ortasında kullanılan dekoratif figür uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Sürgü Kapılı ve 6 Kapılı olmak üzere 2 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, Temizlik Kolaylığı sağlanmıştır.
Ünite kapaklarında ve diğer ünitelerde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fönsiyonelliği arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır
Kapılı gardıroplarda pantolonluk uygulaması kullanılarak, fonksiyonellik arttırılmıştır
Sürgü Kapılı ve 6 Kapılı gardırop iç kısımlarda çekmece bulunmaktadır
Farklı ve şık tasarımıyla Tuvalet aynası ve Başlık üniteleri ile görsel bütünlük desteklenmiştir
Sandalye takımla uyumlu görünüme sahip olup, sırt ve fon kısmında döşeme uygulanmıştır. üzerinde yer alan düğmeler ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Resital Yatak Odası takımımızın gövde, çekmece ve kapaklarında fildişi renk kullanılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 13

Romance Yatak Odası Takımı –8.962,00  TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
XL Sürgü Kapılı, Sürgü Kapılı, 6 Kapılı ve 5 Kapılı olmak üzere 4 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Ünite kapakları üzerinde kullanılan derzli klapa uygulamaları ile görsel bütünlük desteklenmiştir.
Gardırop üst taç kısmında ve karyola başlıklarındaki figür uygulamaları ile kenar kısımlarda ki dekoratif şeritler ve köşe süsleri ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Tüketicilerin tercihlerine göre Cibinlik uygulaması seriye dahil edilmiş olup, opsiyoneldir.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Tüketicilerin beğeni ve fiyat tercihlerine göre ahşap ve kumaş uygulamalı olmak üzere iki farklı sandalye alternatifi yer almaktadır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
XL Sürgü Kapılı ve 6 Kapılı gardıroplarda pantolonluk uygulaması kullanılarak, fonksiyonellik arttırılmıştır.
6 kapılı Gardırop dış kısmında iki adet çekmece yer almaktadır.
XL Sürgü Kapılı ve Sürgü Kapılı gardırop iç kısımlarda çekmece bulunmaktadır.
Takımın geneline hakim oval köşe hatları sayesinde hem görsellik arttırılmış, hem de çarpma sonucu doğabilecek zararlar ortadan kaldırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 14

Rustik Yatak Odası Takımı – 7.356,00 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 15

Sedef Yatak Odası Takımı – 8649 TL

Sedef Yatak Odası, tamamen sedef uygulamalı olup krem rengi ve avangart tarzı ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir..

Ön kısımlarında uygulanan dekoratif şeritleri, dekoratif şeritleri ile uyumlu kulpları, ünitelerinde kullanılan yerden yüksek lükens ayakları ve ünite alt tablasında kazandırılmış hareket uygulaması ile farklı bir görünüme kavuşturulmuştur.

Sedef Yatak Odası Takımı, sürgü kapaklı, 5 ve 6 kapılı gardırop, tuvalet masası ve aynası, komodin, şifonyer, karyola, başlık ve sandalye ünitelerinden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 16

Siena Yatak Odası Takımı – 4639 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 17

Silva Yatak Odası Takımı – 6676 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 18

Tual Yatak Odası Takımı – 7140 TL

İstikbal’den yoğun bir günün ardından sizi mutlulukla saracak bir şıklık. Sürgülü ve altı kapılı gardırop alternatifleriyle Tual Yatak Odası, üst düzey tasarımıyla birlikte krem ve kapuçino renklerinin eşsiz uyumunu görsel bir şıklıkla sunuyor.

Tual Yatak Odası Takımının sürgü kapılı ve 6 kapaklı gardrop alternatifleri bulunmaktadır.
Tual Yatak Odası Takımımızda kullanılan krem ve kapiçino renkleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
Tual Yatak Odası Takımı krem-kapiçino renk uyumu ile zenginleştirilerek, metalik şeritler ve ceviz renginde parlak malzemeler ile görsel olarak zenginleştirilmiştir.
Tual Yatak Odası Takımı farklı tuvalet masası ile de ön plana çıkmakta olup, tuvalet masası üst çekmecesi tamamen şeffaf camdır.
Tual Yatak Odası, 6 ve sürgü kapılı gardrop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük karyola ve başlık, tuvalet masası, tuvalet aynası, komodin, şifonyer ve sandalyeden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 19

Tuana Yatak Odası Takımı – 3339 TL

Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün ömrü uzatılmıştır.
Takım renk konfigürasyonunda gövde de beyaz, kapak kenarlarında ve tuv. masası, şifonyer, komodin çekmece önlerinde oregon ceviz renk kullanılmıştır.
Sürgü Kapılı ve 5 Kapılı olmak üzere 2 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Takım genelinde kullanılan deri uygulaması ive Tuvalet aynası kenarlarındaki boya baskı uygulaması ile ürün görsel açıdan desteklenmiştir.
Gardırop içerisinde askılık ve raflı bölmeler kullanılarak geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün ömrü uzatılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 20

Vesta Yatak Odası Takımı – 3417 TL

Yatak odanızda farklı bir tarz farklı bir tasarım
Vesta Yatak Odası Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle modern bir tasarıma sahiptir. 2 renk kombinasyonu ile tasarlanmış olup, gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Takımın genelinde yatak ve dikey çizgi şeklinde klapa ve fitil uygulanmış olup görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Gardırop üst taç kısmında LED aydınlatmalar kullanılarak görsellik ve fonksiyonellik arttırılmıştır.
Vesta Sürgü Kapaklı Gardırop: Sürgü kapaklı Gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. Bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır.
Vesta 5 Kapaklı Gardırop: 5 kapaklı gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
İç Dizayn : Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.

Vesta 4 Kapak Gardırop: 4 kapaklı gardırop 2 renk kombinasyonunda tasarlanmış olup; gövdede ceviz, kapaklarda krem renk kullanılmıştır. Kapaklarda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
İç Dizayn : Gardırop iç dizaynında elbise askılıkları ve raf uygulaması kullanılmıştır. bunun yanı sıra gardırop ünitesinin üst taçın alt kısmında şerit led aydınlatma kullanılarak görsellik ve fonksiyon arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından gardırop kapaklarında yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.

Vesta Tuvalet Masası: ünite, çekmece, kapak ve puf ünitesinin konumlandırılabileceği boşluklu bölümden oluşmaktadır. Gövde ve çekmecede ceviz, kapakta ise krem renk kullanılmıştır. Kapakta kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. Üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcılı menteşeler kullanılmıştır.
Vesta Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik iyb olarak üretilecektir. Başucunda krem, klapa ve başucu kenar profillerinde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
KARYOLA: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lik karyola olarak üretilecektir. başucunda krem, ayakucu ve traverslerde ise ceviz renk kullanılmıştır. Başucunda kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.

Vesta Şifonyer: şifonyer ünitesi 1 kapak ve 1 çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, kapakta ve çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. kapakta ve çekmecede kullanılan klapa üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır. üründe kullanım kolaylığı sağlanması ve ürünün kullanım ömrünün arttırılması açısından kapakta yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır.
Vesta Komodin: Komodin bir çekmeceden oluşmakta olup; gövdede ceviz, çekmecede ise krem renk kullanılmıştır. Çekmece üzerine krom fitil uygulanarak görsel zenginlik arttırılmıştır.
Vesta Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Krem Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 21

Zenit Yatak Odası Takımı – 4449 TL

Zenit Yatak Odası Takımı, Sürgülü, 6 ve 5 Kapılı Gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük Karyola ve Başlık, Tuvalet Masası ve Aynası, Komodin, Şifonyer ve Puf ünitelerinden oluşmaktadır.
Zenit Sürgü Kapaklı Gardırop: Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak üzerinde parçalı ayna olup; aynaların arasında derinlik oluşturulmuştur. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Zenit 6 Kapaklı Gardırop: Ünite 6 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.Sağ sol dış kapak kenarlarında derinlik oluşturulmuştur. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur. Orta kapakta ise ayna bulunmaktadır. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı, ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Zenir 5 Kapaklı Gardırop: Ünite 5 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.Sağ sol dış kapak kenarlarında derinlik oluşturulmuştur. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur. Orta kapakta ise ayna bulunmaktadır. ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı, ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Zenit Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.
Zenit Tuvalet Masası: Ünite 3 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Ayrıca çekmece yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur.
Zenit Tuvalet Aynası: Ünite tuvalet masası ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Elips bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna üzerinde boya uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.
Zenit Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük iyb olarak üretilecektir. başucu karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.
Zenit Karyola: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük karyola olarak üretilecektir. karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.
Zenit Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.
Zenit Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 22

King Cibinlik – 1837 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 23

Prestij Cibinlik – 464 TL

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.


Mobilya Hocası