Çilek Genç Odası Takımları Fiyatları 2022

5.741

Çilek mobilya 26 yıldır sürdürdüğü mobilya üretimini sadece genç odaları ve bebek odaları üreterek sürdürmekte. Uzun yıllardır sektörde edinmiş olduğu tecrübeleri ürünlerine yansıtan firma, özellikle bu sektörden kazandığını, yine bu sektöre yatırabilmeyi başarmış ender firmalardan bir tanesi. Çilek mobilya modelleri incelendiğinde çok farklı tarzlarda genç odası modelleri tasarlamış olduklarını görmekteyiz. Zaten Çilek mobilyayı kendi kategorisinde zirveye çıkartan da bu olmuş. Çilek mobilya farklı modelleri ile tüm müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmış, ardından ise kalitesi ile fark yaratarak, insanlara sadece görsel değil, aynı zamanda fonksiyonel ürünler sunduğunu da göstermiş. Dilerseniz şimdi Çilek genç odası fiyatlarını 2022 yılı kataloğunu birlikte inceleyelim.

 

Çilek Trio Erkek Genç Odası (Fiyatı ortalama 12.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Çilek Genç Odaları

Çilek genç odaları çocuğunuzu bambaşka bir dünyaya götürecek kadar büyüleyici ve masalsı ürünlerle dolu. En çok erkek çocuklar için üretilen korsan Çilek genç odası modeli, revaçta olurken, diğer modelleri de çocukların ve ailelerinin gözdesi konumunda. 2022 Çilek mobilya genç odaları incelendiğinde, daha fazla seçeneği bünyesinde toparlamış olan bir modeller portföyünü görmekteyiz. Özellikle kız çocuklar için tasarlanan beyaz ve pembe rengin hakim olduğu genç odaları çok ilgimizi çekti. Bunun dışında yine erkeklere özel tasarlanan pek çok genç odası modeli de yer alıyor. Marka bu iddialı ve gösterişli modellerin yanı sıra, Çilek mobilya sade genç odası takımlarını da müşterilerine sunmakta.

 

Çilek Black Genç Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Tüm bunlara ek olarak, 2022 Çilek mobilya genç odaları ve fiyatları ile yine bir farka imza atıyor. Piyasada bulunan bu tarz gösterişli ürünlere nazaran, çok daha uygun fiyatlara satılan ürünler, çocukların ve ailelerinin en sevdiği marka olma imajını yaratmış durumda. Diğer yandan yaygın bayi ağı sayesinde, sağlamış olduğu destek hizmeti de çok iyi. Ürünlerin garanti sürelerinin de uzun oluşu ilgi çekici bir özellik. Çilek genç odası erkek modelleri içinde en şık tasarımlardan biri.

 

Çilek Dark Metal Genç Odası (Fiyatı ortalama 14.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Gençler, mahremiyetlerinin korunması ve bir birey olduklarını daha çok hissedebilmek için odalarına bağlı yaşarlar. Onların dışarıya açılan kapısı oda kapılarıdır. Çünkü dünyalarını genelde odalarında kurarlar. Özellikle ergenlik döneminde odalarının çok büyük önemi olur. Çünkü en buhranlı dönemlerinde kendilerini özgür hissetmek için odalarına kapanırlar. Odalarının dekorasyonu da çok önemlidir. Genç odaları onların kendilerini özgür ve kendi dünyalarında hissedecekleri gibi dekore edilmelidir. Gençler yaratıcıdır. Genç odası takımı alsalar bile muhakkak onu kendi dünyalarına çevirecek ufak aksesuarlarla tekrar dizayn ederler.

 

Çilek Romantica Kız Genç Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

2022 Çilek genç odası modelleri ile gençlere farklı konseptlerin kapılarını açıyorlar. Çilek genç odası takımı fiyatları hem kampanyalı şekilde listelenirken ve hem de gençlerin her konseptine uyum sağlayacak şekilde birçok çeşidi içinde barındırıyor. Gençlerin renkli dünyalarına uyum sağlayan Çilek genç odası modelleri, temelde gardrop, çalışma masası, komodin ve yataktan oluşuyor. Çilek genç odaları gençlerin hobilerini de unutmuyor. Deniz ve yelken seven bir genci bu tarz konseptlerle buluşturuyor. Gizemli ve fantastik şeylere merak duyan gençler için sandık görünümlü komodinleri mevcut. Bu şekilde birçok örnek verilebilir.

 

Çilek Rustik Beyaz Genç Odası
Çilek Rustik Beyaz Genç Odası (Fiyatı ortalama 15.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Selena Grey Genç Odası
Çilek Selena Grey Genç Odası (Fiyatı ortalama 8.500 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Modera Genç Odası
Çilek Modera Genç Odası (Fiyatı ortalama 9.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Duo Genç Odası
Çilek Duo Genç Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

 2019 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 3

Çilek Romantic Kız Genç Odası (Fiyatı ortalama 14.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Çilek genç odası perde modelleri fiyatları da her bütçeye uygun olarak tasarlanmış. Ayrıca, ranza modelleri ve iki yataklı modelleri de mevcut. Süsüne düşkün genç bayanlara, aynalı dolaplar, sadelikten yana olan gençlere, dümdüz parçalar, ahşap görünümünü beğenen gençlere her parçanın geleneksel ahşap görünümünde olduğu birçok alternatif sunuyor.

 

 

 2019 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 5

   

Çilek Yakut Genç Odası (Fiyatı ortalama 10.500 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

[vurgu color=”#dd3333″]Burada yayınlanan fiyatlar maliyetlere göre artış gösterebilir. Güncel olmayabilir. Lütfen siparişten önce fiyat alınız.[/vurgu]

 

Flora Çilek Genç Odası Modeli

Çilek Flora New Genç Odası (Fiyatı ortalama 10.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Flora New serisi Çilek genç odası takımı. Krem renkli oldukça şık bir tasarım. Çilek genç odası çalışma masası, baza takımı, divanı, yatak modeli, şifonyeri ve dolabı ile harika bir konsept oluşturulmuş. Tasarımında rahatlıkve düzeni ilk bakışta görebileceğiniz bir model. Yuvarlak hatlarıyla dikkat çekmektedir.

Hoş tasarımı, ilginç konsepti ve kullandığı pastel tonlar ile adeta masal kitaplarından çıkıp gelmiş gibi. Kendinizi masal kitaplarındaki prensesler gibi hissetmenizi sağlayacak Flora Serisinde, oldukça şık birbirinden güzel aksesuarlar da mevcut.

Flora serisinin ilginç konsepti ve bu konsepte çok uygun olan aksesuarları ile kendinizi bambaşka diyarlarda hissedeceksiniz. Bu konsepte çok uygun olan pastel tonlardaki renkleri ile odanızda aradığınız huzuru yakalayacaksınız. Ana renk olarak pembe ve mavinin tercih edildiği Flora Serisinde doğal huş ağacı kaplaması kullanılmış.

Karyola, komodin, dolap, çalışma masası, kitaplık, çamaşırlık gibi 11 farklı modülden oluşan seri, genç kızların ihtiyaçlarına yönelik pratik çözümler de sunuyor. Halı, perde, sandalye, masa lambası, yatak örtüsü gibi aksesuarlarla da mobilyalarla bütünlüğü sağlıyor. Ayrıca odasında misafir ağırlamak isteyen genç kızlar için arkadaşlarının yatabileceği misafir yatağı da mevcut.

Antibakteriyel ve antikanserojen özelliklere sahip Çilek Flora Serisi Türkiye’de olduğu gibi Avrupalı genç kızların da gözdesi.Gerek çalışırken gerekse dinlenirken kendi odalarında huzuru bulmak isteyen genç kızların mutlaka görmesini tavsiye ediyoruz.

 

 2019 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2

Çilek Mocha Genç Odası (Fiyatı ortalama 7.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Genç çalışma odası modelleri ile alakalı olarak en iyi örnekleri inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde Çilek markasının geliştirmiş olduğu ürünler ile alakalı olarak birkaç sene içerisinde ortaya çıkarılan çok daha mükemmel seçenekler sizlere sunulacak. Genç odası takımı Çilek Mobilya ile alakalı olarak bundan bir süre öncesinde sitemizde sizlere en iyi örnekleri sunduk ve fikir sahibi olmanızı sağladık. Birkaç senelik dilim içerisinde yeni modellere karşı eğilimin olması ile birlikte ortaya çıkarılan daha güzel seçenekler de var. Artık sektörde lider bir marka haline geldiler de diyebiliriz aslında.

 

Çilek Selena Pink Genç Odası (Fiyatı ortalama 8.500 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Çilek Genç Odası fiyatları 10000 TL civarında seyrediyor. Fiyatlar ürünler ve takımda bulunan mobilya sayısına göre değişiyor. Eğer genç odası takımı indirimli kampanyaları takip ederseniz ucuz ve kaliteli ürünleri almaya hak kazanabilirsiniz. Öte yandan Çilek genç odası teşhir ürünleri daha makul fiyatlardan satılıyor.

 

Çilek White Genç Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek kız çocuklarınızı unutmadı. 5-12 yaş arası kız çocukları içinde çok güzel çocuk odası modelleri üretmeye devam etmektedir.
Siz de kız çocuğunuza böyle bir oda yapmak isterseniz vereceğimiz Çilek Odası Kız Çocuk Odası Kataloğuna göz atın.

Çilek Çalışma Masası Modelleri

Çilek çalışma masası modelleri ile alakalı olarak sizlere son birkaç senenin hemen hemen tüm ilgi çeken modellerini sitemiz içerisinde sunuyor ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı oluyoruz. Türkiye genelinde genel itibari ile marka ürün kullanımına ilişkin özen durumu fazlası ile arttı ve bu anlamda web sitemiz, sizlere tüm markaların en iyi ürünlerini sunarak fikir sahibi olmanıza da yardımcı oluyor. Büyük bir ülke olarak sürekli büyüme gereksinimi içerisindeyiz ve kaliteli markalar bizlere sürekli en iyisini sunuyor. Yukarıda yer alan resim galerisi sizlerin teorik anlamda da bilgi sahibi olabilmesi için son derece önemli seçenekler sunuyor. Soru ve sorunlarınız için bizlere yorum alanlarımızdan ulaşın.

 

Çilek Compact Genç Odası

 

Çilek çalışma odası modelleri ile alakalı olarak son birkaç senenin en iyi seçeneklerini sitemizde sizler için derledik. Bu derleme içerisinde ihtiyacınız olan en iyi seçenekleri de özenle seçiyoruz. Çalışma odası tahmin edebileceğiniz üzere gençlerin huzur bulacağı ve bununla birlikte rahat bir çalışma ortamına sahip olabilmeleridir. Çilek markası bu anlamda etkin seçenekler yaratıyor. Çilek çalışma odası fiyatları ile alakalı olarak fikir edinmeniz gerekirse bu anlamda internet üzerindeki modelleri güncel bir şekilde inceleyerek fikir sahibi olabilme şansına da sahip olursunuz. Türkiye genelinde bu sektörü baz alarak konuşmamız gerekirse en büyük bütçeli markalardan birisi olma başarısını da göstermişlerdir.

HARİKA GENÇ ODALARI İÇİN TIKLAYIN

Dinamik Çilek Genç Odası

Çilek Dynamic Genç Odası

Sportif ve hareketli gençlere hitap eden bir tasarımdır. Dizyn ve renkleriyle yorgunluğunuzu atacağınız bir alan yaratır.

Diğer Çilek Genç Odaları Takımları

Çilek mobilya genç odası takımları yıllardır kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Belirli bir yaş grubuna hitap etmektedir. Ve bu alanda isim yapmıştır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın tasarımcılarının ürün grubuna 9 yeni takım daha eklemiştir. Çilek mobilya genç odası takımları Aktif, Şahane, Alımlı, Flora, Dinamik, Maceracı, Atılgan, Kaptan ve Pozitif olarak ürün gamında yer almaktadır.

Aktif Çilek Genç Odası

Hiperaktif, hareketli ve yerinde duramayan arkadaşlar için tasarlanmıştır.

Şahane Çilek Genç Odası

Bu oda takımı yeşil ve yeşilin tonlarını beğenen ve odasında bu rengi isteyen arkadaşlar için tasarlanmıştır.

Alımlı Çilek Genç Odası Modeli

Bu odanın tasarımını gören kız çocukları almadan çıkmayacaklardır. Çünkü pembe ağırlık renkler kullanılmıştır.

Maceracı Çilek Genç Odası

Yatak başlığındaki çadır konseptiyle macera ve doğayı seven arkadaşların asla hayır diyemeyeceği bir genç odası takımı. Odanızı kamp havasına sokacak bir çizgiye sahip.

Atılgan Çilek Genç Odası

Dışa açık, kendini her yerde ön plana çıkaran, aktif ve sportmen arkadaşların tarzına uygun bir model.

Kaptan Çilek Genç Odası

Klasik tarzdan ve denizden asla vazgeçemeyen arkadaşların modeli.

Çilek mobilya genç odası takımları ve daha fazlasını görmek istiyorsanız en yakın Çilek Mobilya mağazasına gidebilirsiniz.

 

Genç Odası Duvar Boyası Renkleri TIKLA

 

 

Çilek Lofter Genç Odası

 

Çilek Genç Odası Erkek Takımı

 

 2019 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 4

Çilek Royal Erkek Genç Odası

Doğtaş Genç Odası KAMPANYA FIRSATI

 2019 Çilek Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları

Çilek Flora Genç Odası

 

 

EN GÜZEL GENÇ ODALARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın