Ikea genç odası takımları ve fiyatları

Ikea genç odası takımları ve fiyatları için yorumlar kapalı
72

Kişilerin özellikle genç ve ergenlik dönemlerin de her konu da kendi fikirlerini sunmak ve özgür olmak isterler. Bu durum göz önüne alındığın da İkea mobilya genç odası modellerine baktığımız da gençlere hitap eden ve özgürce seçimler sunan mobilyalar gençlerimizi mutlu etmeye yardım etmektedir. Kişilerce özel çizgi ve şık modellerin bulunması oldukça tercih edilme koşullarını cazip hale getirmektedir. Gençlerimizin kendi eşyalarını kendileri seçme özgürlüğünün aileler tarafından verilmesi başta gençleri mutlu etmekte istedikleri modelleri ikea mağazasında buldukları için de gençler kendilerini oldukça şanslı ve mutlu hissedebilmektedirler.

HEMNES/LURÖY tek kişilik karyola fiyatı: 829 tl

HEMNES sedir divan fiyatı: 1.149tl

BRIMNES/HUSVIKA çekmeceli divan fiyatı: 1.657tl

MICKE çalışma masası fiyatı: 369tl

ALEX çalışma masası fiyatı: 599tl

HEMNES çalışma masası fiyatı:999tl

Dinamik, özgür ve şık çizgilerin rahatlıkla bulunabileceği IKEA mağazaları da gençlerin mobilya seçimlerinde ilk uğrak adreslerinden biri olması hem her yaş kesiminden kişiyi memnun etme özgürlüğü sunmakta hem de firmanın adının daha fazla duyulmasına olanak sağlamaktadır.

IKEA mobilya genç odası modellerinin fiyatlarına bakacak olursak istenilen özellik ve renklerine göre oluşum malzemelerine de bakarak farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Böylelikle kişilerin bütçelerine uygun seçimler yapabilmeleri mümkün olacaktır.

IKEA çocuk odaları modellerinde de yeniliğe gidiyor.

Gençler özgür seçimlerinin yanında konforlu mobilyaları da seçmeye özen göstermektedir. Gençler için daha uygun olan IKEA mobilya genç odası modellerinin odalarında kullanabildikleri duvar raf sistemleriyle hem kitaplarını ve aksesuarlarını koyabilecekleri bir alan oluşturulmuş hem de odaya oldukça şık bir görünüm katmasına olanak sağlamaktadır.

Kitaplık ve fonksiyonel çalışma masası ve geniş saklama yerine sahip gar ve kıyafet dolaplarına hiçbir gencin hayır diyemeyecek özelliklere sahip modellerin İkea mağazasında bulabilmeleri mümkündür.

Aşağıdaki galeride size bazı genç odası mobilyalarından örnekler veriyoruz. Bu galerideki örneklerin şu anda İkia Mobilya’da mevcut olup olmadığı konusunda net bilgiyi arayarak yada güncel kataloglara bakarak ulaşabilirsiniz.

IKEA çocuk odası modelleri ve genç odası takımları 2019 yılında da ilgi çekici tasarımlarla karşımızda. Şık oda dekorasyonları ile müşterilerinin dikkatini çeken firma yapmış olduğu ve indirim ve kampanyalı fiyatları ile de bu yıl popüler mobilya firmalarından biri olacak..

ÖNEMLİ: Genç Odası Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli? Genç Odası Modellerini Görmek İçin Tıklayın

Mobilya Hocası