İstikbal Genç Odası Takımları İndirim Fiyatları 2022

 

Dinamik bir tempoya ayak uydurabilecek tasarımlar, sıra dışı alternatifler, yenilik, sağlamlık, kolaylık… Gençliğin tadını çıkarmanın en güzel yolu, model model, renk renk İstikbal Genç Odaları’nda.

Yarım asrı aşkın tecrübesiyle evlerimizi süsleyen firma, yeni tasarımlarıyla gençlerin büyük beğenisini toplamaktadır. Gençler kendileri gibi dinamik, rengarenk ve dolu dolu İstikbal genç odası takımları ile odalarını dekore ederek adeta yeni bir tarz oluşturmaktadır.

İstikbal mobilyalar konusunda kendini ispat etmiş, hemen herkesin beğenisini kazanmış bir üretici ve yeni sezon genç odalarıyla da aynı çizgiyi korumayı başarmış gibi görünüyor. Genç odalarında ihtiyaçların neler olduğunu çok güzel şekilde belirleyen ve buna uygun tercihlerde bulunan İstikbal, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başarmış durumda.

Kızlar İçin İstikbal Ranzalı Genç Odaları

Genç kızların odalarından beklentileri farklıdır. Odalarında zaman geçirecekleri anlarda, ihtiyaç duydukları, kendilerini oyalayabilecek şeylerin oda içeriğinde bulunuyor olması son derece önemli. İstikbal’in genç kızlar için tasarladığı odalarda da, boy aynaları, pembenin açık tonları, komodindeki işlemeler dikkat çekerken, genel itibariyle sade ve zarif bir yapıdan söz edebiliyoruz.

 

Kızlar İçin İstikbal Genç Odaları

 

Erkekler İçin İstikbal Ranzalı Genç Odaları

İstikbal’in erkek odaları için tasarımında daha bir bütünlük olduğundan söz edebiliriz. Kullanılan mobilyalar birbiriyle etkileşimi olan, bütünlük sergilen ürünler ve ortaya derli toplu bir sonuç çıkıyor. Genç erkeklerin bilgisayara olan düşkünlüğünü düşündüğümüzde odanın en önemli objelerinden birisi işlevsel bilgisayar masası diyebiliriz. Renk skalasında ise mavinin çok açık tonları dikkatlerden kaçmıyor.

 

Erkekler İçin İstikbal Genç Odaları

 

Klasik İstikbal Ranzalı Genç Odaları

Genç odalarında klasik bir dekorasyon istiyorsanız, İstikbal’in bu noktada da güzel seçenekler sunabileceğini söylemeliyiz. İstikbal tarafından üretilen klasik genç odalarında oymalı ürünler dikkatleri çekiyor. Yatağın ayak ve baş kısımlarındaki oymalar, komodinde yer alan oyma detayları birçok açıdan güzel sonuçların oluşmasını sağlarken, renk tercihlerinin de açık tonlardan yana olduğunu hatırlatmalıyız.

 

Klasik İstikbal Genç Odaları

 

Modern İstikbal Ranzalı Genç Odaları

Evinizde modern bir dekorasyon uyguladıysanız ve genç odasında da benzer bir tarz istiyorsanız İstikbal’in keskin hatları ön plana çıkarttığı genç odası takımlarını incelemenizde fayda var. Komodinden dolaba kadar birçok mobilyada keskin hatlar kullanan İstikbal sade renk tercihiyle de göze hoş gelen bir sonuç elde etmiş gibi görünüyor.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

 

Modern İstikbal Genç Odaları

 

Gençlik demek; hareket, enerji ve renk demektir. Hayatın tadını doyasıya çıkarmak ve bunu yaşam tarzı haline getirmek demektir. İstikbal genç odaları modelleri ile gençlere yakışır şekilde sağlam, dinamik ve renkli tasarımlar oluşturmanız oldukça kolaydır. Oldukça şık ve modern çizgilerle üretilen İstikbal genç odaları kullanışlı ve fonksiyonel olduğu için gençler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Son derece sağlam ve kaliteli ahşap malzemelerden imal edilen modeller, kıpır kıpır gençler için ideal dayanıklıktadır.

Gençlerimizin evlerindeki çoğu vaktini yatak odalarında geçirdiklerini göz önünde bulundurduğumuzda odalarının ne derece önem teşkil ettiğini rahatlıkla anlayabiliriz. Bazen arkadaşlarıyla beraber eğlendiği, bazen ise beraber ders çalıştıkları arkadaşlarının da zaman zaman çocuklarınızın odalarına geldiğini düşündüğümüzde, genç odalarının oldukça şık ve ferah olması gerektiği anlaşılmaktadır. İstikbal genç odası modelleri ile bu ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Şimdi dilerseniz İstikbal indirimli genç odası takımları ve fiyatlarını beraber inceleyelim.

   

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için İstikbal Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

İstikbal Alice Genç Odası
Alice Genç Odası 12.815,00 TL (08.06.2022)

 

İstikbal Leo Genç Odası
Leo Genç Odası 11.197,00 TL (08.06.2022)

 

İstikbal Fly Genç Odası
Fly Genç Odası 11.606,00 TL (08.06.2022)

 

Palet Genç Odası Takımı 10.644,00 TL (08.06.2022)

 

cool istikbal genç odası

Cool Genç Odası Takımı 10.147,00 TL (08.06.2022)

 

Lauren Genç Odası Takımı 9.264,00 TL (08.06.2022)

 

Santino Genç Odası Takımı 8.756,00 TL (08.06.2022)

 

Rosalina Genç Odası Takımı 10.849,00 TL (08.06.2022)

 

lena istikbal genç odası

Lena Genç Odası Takımı 10.929,00 TL (08.06.2022)

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 4

Gold Genç Odası Takımı 12.814,00 TL (08.06.2022)

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık bir tasarıma sahiptir.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Sürgü Kapılı ve 3 Kapılı olmak üzere 2 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Takım genelinde opak renk kullanılmış olup, cam uygulamaları, kapak ve çekmece kenarındaki fitil uygulamaları ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
3 kapılı gardırop dış kısmında 3 adet çekmece uygulaması bulunmaktadır.
Ünite kulpları üzerinde takım ile uyumlu püskül kullanılmış olup, görsel açıdan zenginlik artırılmıştır.
Gardırop içerisinde; raflı bölmeler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
Ürünümüzde Ranza ve Karyola alternatifleri bulunmakta olup, ranza ayrılabilir özelliğe sahiptir.

 

Baron Genç Odası Takımı 10.906,00 TL (08.06.2022)

 

Side Genç Odası Takımı 6.694,00 TL (08.06.2022)

 

gallery istikbal genç odası

Gallery Genç Odası Takımı

 

Flora Genç Odası Takımı

 

Kamp Genç Odası Takımı

 

Fashion Genç Odası Takımı

 

İstikbal Genç Odaları

Vintage Genç Odası Takımı

 

Sweety Genç Odası Takımı

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 0

Arya Genç Odası Takımı –

Arya Genç Odası Takımı, 3 ve sürgü kapılı gardırop, beşik, 90’lIk, 100’lık ve 120’lik karyola ve başlık, çalışma masası, komodin ve şifonyer oluşmaktadır.
Arya Genç Odası ve Bebek Odası Takımız farklı tasarımı ile son derece şık ve modern hatlara sahiptir.
Arya Genç Odası ve Bebek Odası takımı taç kısımlarında kullanılan çiçek motifleri, yerden yüksek lükens ayakları, sürgülü gardırop kapakları ayna kısmında uygulanan LED aydınlatmalar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 1

Caprice Genç Odası Takımı –

Gençler: Odanız Dünyanız, Dünyanızı Caprice Genç Odası ile yenileyin
• Caprice Genç Odası Takımı, 3 ve 4 kapılı gardırop, 90’lık, 100’lük ve 120’lik karyola ve başlık, çalışma masası, komodin ve kitaplık şifonyer ünitelerinden oluşmaktadır.
• Gardırop sağ ve sol kısmında kullanılan LED aydınlatmaları, ünite üzerinde yer alan metal görünümlü dekoratif şeritleri, farklı bir anlayışla tasarlanarak kitaplık ve şifonyer ünitelerini bir arada sunan ünitesi ile görsel açıdan takım zenginleştirilmiştir.
• Gardırop kenarında yer alan dokunmatik kontrol mekanizması sayesinde Led aydınlatma özelliği ister açık istenilirse kapalı konuma getirilebilmektedir. Ayrıca Genç Odalarında geniş bir gardırop isteyen tüketicilerin ihtiyacına yönelik tasarlanan 4 kapılı gardırop alternatifi bulunmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2

Eva Genç Odası Takımı –

Eva Genç Odası Takımı, 3 kapılı ve katlanır kapılı gardırop, şifonyer, komodin, kitaplık, çalışma masası markiz (çekmeceli puf), karyola (90’lik, 100’lük ve 120’lik) ve başlıktan (90’lik, 100’lük ve 120’lik) oluşmaktadır.
Eva Genç Odası Takımı, modern ve şık tasarımı ile Eva ürün grubunun devamı niteliğinde tasarlanan Eva Genç Odası Takımızda bu yılın trend renkleri uygulanmıştır. Folding kapaklı gardırobu, birbiri ile uyumlu renk uygulaması, farklı ve şık tasarımı ile modern bir üründür.
Katlanır kapaklı gardrop iç dizaynı: Kapak iç dizaynında 2 adet raflı kullanım alanı ve orta kısımda çekmeceli iç kutu ve elips şeklinde ayna panosu kullanılarak zengin iç kullanım alanı oluşturmuştur.
3 kapaklı gardrop iç dizaynı: Gardırop iç dizaynında sol da 1 adet raflı kullanım alanı, elbiseler için 2 adet askılık alanı, sağ iki kapak iç kısmında ise elbiseler için 1 adet boy askılık alanı, 4 adet kısa 1 adet uzun raf bulunmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 5

Kayra Genç Odası Takımı –

Kayra Genç Odası Takımı, modern tasarımı, kullanılan krem ve wenge renklerin uyumu ile şık bir genç odası takımıdır.
Kayra Genç Odası Takımı, 3 ve 2 kapılı gardırop, çalışma masası, 90’lık, 100’lük ve 120’lik karyola ve başlık, şifonyer ve komodinden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 6

Perla Genç Odası Takımı

Perla ürün grubumuzun devamı niteliğinde tasarlanmış olan Perla Genç Odası Takımı opak beyaz renkte tasarlanmış olup, ekonomik fiyatı ile görsel açıdan oldukça şık bir üründür.
Perla Genç Odası Takımı kullanılan dekoratif malzemeleri, farklı ve şık görünümü, yerden yüksek lükens ayakları ile görsel açıdan ön plana çıkmaktadır.
Contry tarzı havası ve tasarımı, ünitelerinin ön kapak kısmında yer alan dekoratif uygulaması, kulplardaki pastel tonların hâkim olduğu görünüm ve ünite kapak üst kısımlarındaki klapalara verilen şekil uygulaması ile takım görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 7

Rally Genç Odası Takımı –

Beyaz ve kırmızı olmak üzere iki farklı renkte arabalı karyola alternatifi vardır.
3 Boyutlu tekerlekleri ve Ralli Plus arabalı karyolada yer alan ledli jantlar ve açılır kapısı görsel ile çocukların dünyasına renk katacak bir ürün
Ralli arabalı karyola ve Ralli Plus Arabalı karyola olmak üzere iki farklı arabalı karyola alternatifi sunulmuştur.
Araba koltuğu görünümündeki karyola başucu döşemesi takımla uyumlu bir şekilde kombin edilmiş olup, görsel bütünlük desteklenmiştir.
Işık ve ses kontrol edebilen uzaktan kumanda sistemine sahiptir.
Renk uygulamaları ve kullanılan etiketleri ile ünite farklı bir görsellik kazandırılmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Gardırop, içerisinde raflı bölmeler, elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
3 kapılı Gardırop dış kısmında üç adet çekmece yer almakta olup fonksiyonellik arttırılmıştır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Üniteler üzerinde yer alan kulplarda konsepte uygun olması için tekerlek formunda uygulamlar tercih edilmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 8

Seven Genç Odası Takımı –

Seven Genç Odası Takımı, 3 ve sürgü kapılı gardırop, 90’lIk, 100’lık ve 120’lik karyola ve başlık, çalışma masası, komodin, kitaplık ve şifonyer (masalı) oluşmaktadır.
Seven Genç Odası Takımı son derece şık ve farklı bir tasarıma sahip olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle üst düzey modern bir tasarıma sahiptir. Gardırop üzerinde yer alan ayna kısımlarında ki baskı deseni, ünite üzerinde kullanılan metal dekoratif kulpları, farklı bir anlayışla tasarlanarak şifonyer ve çalışma masası ünitelerini bir arada sunan ünitesi ve farklı çizgisi ile görsel açıdan takım zenginleştirilmiştir
Sürgü Kapılı : Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde de ahşap desen, üst tablada ise koyu ceviz renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak üzerinde klapalar, dijital baskılı ayna, halka şeklinde kulp, kabara ve kapakta deri etiket kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
3 Kapaklı Gardrop : Ünite 3 kapaklı olup; gövde de ahşap desen, üst tablada ise koyu ceviz renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak üzerinde geniş klapalar, dijital baskılı ayna, halka şeklinde kulp ve kabara kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.
Çalışma Masası : Ünite kitaplıklı çalışma masası olarak tasarlanmış olup, gövde de ahşap desen, masa üst tablada ise koyu ceviz renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Ünitenin sağ alt kısmında çekmeceli bölüm bulunmaktadır. Sol kısım ise rahat kullanım için boş bırakılmıştır. Ünitenin üst kısımda kitaplıklı bölüm ve raflı bölüm yer almaktadır. Kapak ve pano kenarlarında kabaralı klapa, çekmecede halka şeklinde kulp ve kapakta deri etiket kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir.
Komodin : Ünite çekmeceli ve kapaklı olarak tasarlanmıştır. Gövde de ahşap desen, üst tablada ise koyu ceviz renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak üzerinde kabaralı klapalar, çekmece ve kapakta halka şeklinde kulp kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir.
Şifonyer : Ünite çalışma masalı şifonyer olarak tasarlanmıştır. Ünitenin kenarında L şeklinde kalın hatlı öne doğru açılabilen döner masa tablası, altta çekmece, çekmecenin üst kısmı boş alan bırakılmıştır. Yan tabla kenarlarında kabaralı klapa ve çekmecelerde halka şeklinde kulp kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir.
Kitaplık : Kitaplık olarak tasarlanmış olan ünite çekmece ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Gövde de ahşap desen, raflarda ise koyu ceviz renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. yan, alt ve üst tabla çevresine kabaralı profil, çekmecede ise halka şeklinde kulp kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 9

Trend Genç Odası Takımı –

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle son derece şık bir tasarıma sahiptir.
Sürgü Kapılı ve 3 Kapılı olmak üzere 2 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Sarı ve Pembe olmak üzere iki farklı renk alternatifi mevcuttur.
3 kapılı Gardırop dış kısmında iki adet çekmece yer almakta olup fonksiyonellik arttırılmıştır.
Kitaplıklı ve Ekonomik olmak üzere iki farklı çalışma masası alternatifi yer almaktadır.
Çalışma masası üzerinde yer alan kitabeli masa sayesinde ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Renk uygulamaları ve kullanılan etiketleri ile ünite farklı bir görsellik kazandırılmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Gardırop, içerisinde raflı bölmeler, elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 10

Tuana Genç Odası Takımı –

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle son derece şık bir tasarıma sahiptir.
Sürgü Kapılı ve 3 Kapılı olmak üzere 2 gardırop alternatifi bulunmaktadır.
Sarı ve Pembe olmak üzere iki farklı renk alternatifi mevcuttur.
3 kapılı Gardırop dış kısmında iki adet çekmece yer almakta olup fonksiyonellik arttırılmıştır.
Kitaplıklı ve Ekonomik olmak üzere iki farklı çalışma masası alternatifi yer almaktadır.
Çalışma masası üzerinde yer alan kitabeli masa sayesinde ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Renk uygulamaları ve kullanılan etiketleri ile ünite farklı bir görsellik kazandırılmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Gardırop, içerisinde raflı bölmeler, elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 11

Vesta Genç Odası Takımı – 

 

 2019 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 12

Zenit Genç Odası Takımı –

Zenit Yaşam Odası ,Sürgü kapaklı gardrop, 3 kapaklı gardrop, şifonyer, komodin, kitaplık, çalışma masası, karyola (90’lik, 100’lük ve 120’lik) ve başlıktan (90’lik, 100’lük ve 120’lik) oluşmaktadır.
Tasarımı ve tarzıyla yaşam alanınıza farklı bir hava katacak bir ürün
Zenit Yaşam Odası gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda ise cappucino renk kullanılmıştır. Takımın genelinde hakim olan dekoratif cam uygulaması ile gardırop kapaklarında kullanılan dekoratif cam üzerine uygulanan LED aydınlatmalar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir…

 

  KIZ GENÇ ODASI TAKIMLARI İÇİN TIKLAYIN 

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın