Bebek Odası Avize Modelleri & Çocuk Odası Lambası

3.705

Bebek odası avize modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Sizin için hazırladığımız sarkıt abajur modelleri ve avize örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Fakat öncesinde bazı tavsiyelerimiz olacak. Geçmişten günümüze çocuk sahibi olmak herkesin hayatında önemli bir yer oluşturuyor. Kimi çiftler onlarca yıl bu günü bekliyor. Bu sebeplerle çocuk haberleri gelir gelmez bunun için alışverişler, hazırlıklar başlıyor. Fakat hazırlıklar ve alışverişler yapılırken atlanmaması gereken birçok nokta bulunuyor.

 

 

Bebek odaları yaşları dolayısıyla bebekler için önemli bir yeri oluşturuyor. Çünkü bu dönemdeki eşyalar ve davranışlar direk olarak onların bilincine işliyor. Ayrıca bebeklerin bulunduğu odaların ışık ve dekorasyonları mutlaka atlanmaması gerekiyor. Çünkü doğumdan gelişmeye başladıkları dönemlerde küçük ihmaller acı sonuçlar doğurabiliyor. Bu kadar uyarıdan önce ise mutlaka her bireyin küçük yaşlarda yalnız kalmaya alıştırılmasının öneminden bahsetmek ve devamını pedagoglara bırakmak gerekiyor.

Çocuk Odası Lambası

 

İster kız çocuk olsun ister erkek çocuk odası lamba modelleri harika tasarımlarla üretiliyor. Üreticiler çocukları nasıl cezbedeceğini çok iyi biliyor açıkçası. Çocuk odası avizesi sunduğumuz bu yazımızdaki modeller ebeveynlerin çok dikkatini çekmeye bilir. Fakat emin olun çocuklar sizinle aynı fikirde değil. Bebek odaları alışverişlerinde mağazalar artık yeni ebeveynlere birçok seçenek sunuyor. Kaliteli malzemeler, bebek odası lambası, abajur takımları, duvar aksesuarları, bebek yatağının kalitesi, beşiklerdeki güvenlik önlemleri, oyuncakların yerleştirilmesi gibi birçok önemli konu var. Üretim teknolojilerinin gelişmesi de fiyatları bir ölçüde geçmiş yıllara göre azaltıyor. Ancak yine de söz konusu bebek için alışverişin dikkatli yapılması ve alerjik reaksiyonlarla birlikte güvenliğe dikkat edilmesi gerekiyor.

 

 

Ayrıca 2021 yılında piyasa sürülmüş farklı ve ilginç tasarımlarla yapılmış bebek odası avize ve çocuk odası avizesi, çocuklar kadar aileleri de mutlu ediyor ve bu yeni eşyalar tüm eve bir renk getiriyor. Gece yarısı ağlayan bebeğin yarattığı huzursuzluk ilginç eşyalarla giderilmiş oluyor.

 

 

   

Minik bebeğinizin odasını hazırlarken en ince ayrıntıya dahi dikkat etmekte fayda var. Aksi halde hiç tahmin etmeyeceğiniz ağır sonuçlarla karşılaşmanız işten dahi olmayacaktır. Bu noktada birçok kişinin atladığı bebek odası avize seçimine değinmek istiyoruz. Peki, çocuk odası avizesiseçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

 

Bebek Odasına Avize Seçmenin Püf Noktaları

 

Güçlü Işık Kaynağı

Bebek odalarında avize kullanımıyla ilgili olarak dikkat edilmesi gereken ilk husus çok güçlü bir ışık kaynağının kullanılmaması. Bebek odası avize ve abajur takımları seçerken bu konuyu dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Bebeğinizin yatağında sürekli olarak sırt üstü yatacağını dikkate alırsak, onun gözüne direkt olarak gelecek güçlü bir ışık rahatsızlık verecek, bebeğinizin huysuzlanmasına sebep olacaktır. Bu yüzden mümkün mertebe loş bir ortam oluşturmaya çalışmanızda fayda var.

 

Bebek Odası Avize Modelleri

Kız Bebek İçin Avize Seçimi

 

Taşlı Avize Modelleri

Taşlı avizeler normalde evlerin salonlarında kullanılan bir ürün fakat bebek odalarında da çok şık bir görüntü elde etmenizi sağlayabiliyor. Fakat burada taşlı avizeden kastımız salonlardaki şaşalı ürünlerden ziyada daha sade ve daha az taş barındıran ürünler. Renk tercihini ise odanın genel konseptine göre yapabilirsiniz.

 

     

 

Bebek Odası Aydınlatması Nasıl Olmalı? TIKLA

 

Tüylü Avize Modelleri

Tüylü avizeler bebek odalarında son dönemde karşımıza çıkmaya başladı ve görsel olarak şık ve şirin bir sonuç elde etmenizi sağlıyor. Tüylü modeller sözünü ettiğimiz loş ortamın oluşturulmasında da işinizi kolaylaştıracaktır.

 

Sarkıt Abajur Avize Modelleri

Bebek odası avize ve abajur takımları içinde belki de en uygun model oyuncaklı sarkıt avizeler olacaktır. Sonuç itibariyle bebek odası tasarlıyorsunuz ve oyuncaklar temel öğelerden birisi. Ayrıca odaya da çok şirin bir görüntü kazandıracağını belirtmekte fayda var.

 

 

Tüylü Bebek Odası Avize Modeli

Bebek Odasına Avize Seçmenin Püf Noktaları

Bebek Odası Avize Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bebek Odası Perde Modelleri İçin Tıklayın TIKLA

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın