Çocuk odası stor perde modelleri

3.523

Erkek çocuk yada kız çocuk odası için ilk olarak tavsiyemiz şu yönde: Salon, oturma odası, yatak odası dekorasyonuna nasıl önem gösteriyorsanız çocuk odalarının tasarımları için de aynı önemi gösterin.Günümüzde çocuk odalarının önemi her geçen gün biraz daha artıyor. Çocuğunuzun odasındayken güzel şekilde vakit geçirebilmesi adına çocuk odası dekorasyonuna dikkat etmekte fayda var. Küçük yaştan itibaren çocuğunuzun yaratıcı yönlerini ön plana çıkartabilecek modern bir odaya sahip olması, ilerleyen yaşlardaki kişiliğini de önemli ölçüde etkileyecektir.

Baskılı Stor Perde Modelleri

Bir evdeki en önemli yerlerden birisidir bebek odası. Bebeğinizin uzun bir müddet en fazla vakit geçireceği yer olan bebek odasında en ince ayrıntıya kadar dikkat etmek gerekiyor. Bunlar arasında her ne kadar fazla önem verilmiyor olsa da, perde seçiminin de büyük önem arz ettiğini unutmamak gerekiyor. Özellikle de stor perdeler konusunda dikkat etmeniz gereken noktalardan söz etmek istiyoruz.

Bebek Odası İçin Perde Seçimi

Loş Ortam: Bir bebek odasında önemli noktalardan birisi olan loş ortamı sağlayabilmek için en büyük yardımcınız stor perdeler olacaktır. Perdeleri tamamen kapattığınızda gün ışığının tamamını kesebilen perdeler tam olarak aradığınız ürün olacaktır. Aksi halde loş ortamı oluşturmak düşündüğünüzden çok daha zorlu olabilir.

Kız Çocuk Odası İçin Stor Perde Modelş

Dayanıklılık: Satın aldığınız stor perdeler bebek odasından, kuvvetle ihtimal çocuk odasına geçiş yapacaktır. Yani bebeğiniz büyüdüğünde de stor perdeyi kullanacaksınız. En azından bunun gerçekleşebilmesi adına sağlam, dayanıklı bir model seçmeye özen göstermelisiniz. Bu noktada kaliteli markalara güvenmek en pratik çözümlerden birisi olacaktır.

Çocuk Odası Stor Perde Modeli

Kolay Temizlenebilme: Özellikle çocuk odalarında en önemli konulardan birisi olan kolay temizlenebilme, çocuğunuzun ister istemez lekeleyeceği perdesi sadece bir bez yardımıyla silebilmenizi sağlayacaktır.

Desen Seçimi: Çocuk odalarında stor perdelerin desenli, resimli modelleri her geçen gün daha popüler hale geliyor. Bayanların önemli bir kısmının tercihi ettiği bu modeller ev çocuk odasına şık bir görüntü kazandırırken aynı zamanda çocuğunuzun da fazlasıyla hoşuna gidecektir.

Bebek Odası İçin Perde Seçimi

Kız Çocuk Odası İçin Stor Perde Modelş

 

 

 

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Çocuk odası stor perde modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. size ulasabilecegim bir telf.numarası varmı?sitenızde begendigim bebek odası stor perde için bilgi almak istiyorum.geri donersenız sevınırım.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın