Çilek Bebek Odası Takımları ve Fiyatları 2022

4.703

Çilek mobilya çocuk mobilyası üretiminde Türkiye’nin en tecrübeli firmasıdır. Tüm üretim bandını çocuk mobilyası üretmek üzere kullanan firma, ülkemiz başta olmak üzere, dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan büyük bir firmadır. Bebekler bu yaşlarda mobilya seçimlerinde karar verecek nitelikte olmadıkları için, anne babaları bu seçimi yaparlar. Bu noktada kullanışlı mobilyalar seçmek en önemli unsurlardan bir tanesidir. Firmanın ürünleri garanti süreleri açısından, en uzun süre destek veren firmalardan bir tanesidir. Bu nedenle bebeğiniz büyüyene kadar rahatlıkla firmanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Çilek mobilya 2022 ürünlerini inceleyecek olursak, özellikle bebek odaları, çok zarif ve ince çizgiler taşımaktadır.

 

Çilek erkek bebek odası için zarif bir montessori takım.

Bu sayfada yayınladığımız ürünler içeriğinde yer alan bir çok modül sayesinde, bebeğiniz büyüdüğünde genç odası olabilme özelliğini de taşıyor. Ayrıca çilek mobilya 26 yıllık deneyimi ve imalat teknolojilerinde son noktaya çıkan, üretim tesisleriyle, çocuğunuzun sağlığını korumak için gerekli olan tüm zararsız hammaddeleri, ürünlerinde kullanıyor. Özellikle 2022 yılında yeni koleksiyonlar tasarlayan Çilek mobilya, bebek odaları içerisinde yer alan pek çok modülü de ürünlerine eklemiştir. Bunlardan bir tanesi de bebek odalarında yer alan emzirme koltuklarıdır.

 

 

Son olarak ürünlerin fiyatları, incelendiğinde orantılı bir seviyede olduğu dikkat çekmektedir. Bebeğinizi sağlıklı ve güvenli ürünlerle büyütmek istiyorsanız, sizlerde en yakın Çilek mobilya bayisini ziyaret etmelisiniz. Firma diğer çocuk ve genç ürünlerinde gösterdiği başarıyı  bebek odalarında da iyi bir biçimde gösteriyor. Özellikle de bebek malzeme ve aksesuarları konusunda rakipleri ile açık ara  fark oluşmuş durumdadır. Çilek bebek odası kampanyaları birbirinden  farklı tasarım ile  müşterilerinin  karşısına çıkıyor.

 

 

Firma, her zaman olduğu gibi ürettiği her ürününün arkasında durmasını biliyor. Kendisine yakışan büyük marka olmanın sorumluluk ve bilinci ile de satış sonrası verdiği servis ve garanti politikası ile de gönlümüzü kazanmasını biliyor.

Kaliteli ahşabın, aynı keza bir o kadar da kaliteli ve estetik yönü ön plana çıkartılmış kumaşla dansını andıran ürünleri ile de rakiplerini kıskandırmaya devam ediyor. 2022 yılı için, ciddi satış hedefleri koyan firma, kalite ve güvenin adresi durumunda. Bebek odası takımları ile sezona hızlı bir giriş yapan Çilek Mobilya, bir bebek odası takımından beklenenin fazlasını sunmuş.

Sizde bebeğinizi sevindirmek, ona şahane bir oda hazırlamak istiyorsanız, doğru adresiniz Çilek Mobilya olmalıdır. Mobilyahocası olarak Çilek Mobilyanın bu görülmesi gereken Çilek Bebek Odası modellerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Çilek Bebek Odası Takımları Fiyatları

Sayfamızda verilen fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Güncel fiyatları almadan sipariş geçmeyiniz.

Çilek Mobilya bebek odası takımları içinde bulunan bütün mobilya ve aksesuarları ayrı ayrı olarak da satışa sunmaktadır. Dilerseniz ayrı olarak da sipariş verebilirsiniz. Örneğin Çilek bebek karyolası.. Ya da dolap modelini sipariş verebilirsiniz.

Çilek bebek odası modelleri  hem erkek bebekler için  hem de kız bebekler için  ayrı ayrı şekilde tasarlanmış olup ayrıca erkek ve kız bebekleri için kullanabileceğiniz ünisex modelleri de mevcuttur.

 

Çilek Mobilya Natura Baby Bebek Odası Takımı 

Büyüyen Bebek Karyolası 4.200 TL

Masalı Şifonyer 2.279 TL

Üç Kapılı Dolap 3.669 TL

Çilek büyüyen beşik fiyatı için firma ile irtibata geçebilirsiniz.

Takımda bulunan ürünleri tek tek de satışa sunan Çilek Mobilya güzel bir kombinasyonu müşterilerine sunmuş. Çilek mobilya bebek odaları renk konusunda da çeşitlilik göstermektedir. Erkek bebekler için en çok mavi ve tonları tercih edilirken kız bebekleri için de pembe ve tonları tercih edilmektedir. Çilek mobilyanın ayrıca birbirinden farklı desenli modelleri de mevcuttur. Ailelerin alırken  dikkat ettiği ve bütün özellikleri bünyesinde barındıran Çilek bebek odaları hem fiyat olarak hem de ödeme kolaylığı olarak  iyi seçenekler sunuyor.

 

montes çilek bebek odası takımı

Çilek Montes Bebek Odası Takımı

Asansörlü Karyola 1.575 TL

Küçük Boy Şifonyer 1.400 TL

Üç Kapılı Dolap 3.850 TL

Çilek uyku seti için firmadan güncel bilgi alabilirsiniz.

Çilek mobilya bebek odası fiyatları aileleri sıkıntıya sokmayacak ödeme imkanlarıyla karşımıza çıkıyor. Detaylı bilgiye çilek mobilya resmi web sitesinden veya çilek mobilya mağazalarından ulaşabilirsiniz. Aşağıda bizler  sizin için Çilek mobilya bebek odası takımlarını ve bebek odası fiyatlarını araştırdık ve bir resim  albümü hazırladık. Tüm çilek mobilya bebek odası modellerinin  ve diğer markaların bebek odası takımlarının bulunduğu bir albüm hazırladık. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler…

 

Mocha Bebek Odası Çilek Mobilya Takımı

Karyola 4.200 TL

Şifonyer 1.149 TL

İki Kapılı Dolap 2.239 TL

 

Romantica serisi çilek bebek odası takımı

Büyüyen Bebek Karyolası 3.200 TL

Şifonyer 2.100 TL

Üç Kapılı Dolap 4.500 TL

 

 2019 Çilek Mobilya Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları 0

 

Baby Cotton Bebek Odası Takımı

Büyüyen Bebek Karyolası 4.200 TL

Şifonyer 1.699 TL

Üç Kapılı Dolap 4.099 TL

 

 2019 Çilek Mobilya Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları 2

Romantica Baby Bebek Odası Takımı

Büyüyen Bebek Karyolası 3.200 TL

Şifonyer 2.100 TL

Üç Kapılı Dolap 4.500 TL

 

 2019 Çilek Mobilya Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları 3

Safari Natura Bebek Odası Takımı

 

Baby girl serisi çilek bebek odası takımı

 

Selena serisi çilek bebek odası takımı

 

 2019 Çilek Mobilya Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları 4

Softy Bebek Odası Takımı

Çilek söz konusu mobilyalar olduğunda, özellikle de çocuklarla ilgili bir mobilya alınacağı zaman ilk tercih edilen üreticilerden birisi. Hele ki bebek odası alacaksanız muhakkak ürünlerini incelemeniz gereken Çilek’in, yeni sezon bebek odası tasarımları birçok kişi tarafından beğenilmiş durumda.

 

Çilek Mobilya Erkek Bebek Odası Baby Boy 

Çilek Mobilya’nın ekonomik modellerinden biridir. Erkek bebekler için tasarlanmış ve açık mavi ve beyazın ön plana çıktığı bir takım. Orta halli bir model düşünüyorsanız güzel bir takım diyebiliriz.

 

Beyaz Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları

Beyaz Çilek Mobilya Bebek Odası: :Çilek mobilyanın son dönemde en çok tercih edilen bebek odası modeli diyebileceğimiz beyaz renkli tasarımlar geniş bir kitleye hitap ediyor. Mobilyalarda beyazın kullanılmasına ek olarak, birçok aksesuarda da beyaz ya da beyaza yakın tonlar tercih edilerek sakin bir bebek odası dekorasyonu elde edilebiliyor.

 

Ahşap Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları

 

Ahşap Çilek Mobilya Bebek Odası: Çilek’in bebek odaları içerisinde ahşap tasarımlar da ön plana çıkıyor. Odadaki her şeyin ahşaptan olduğu ve genel itibariyle ya doğal görünümünde bırakılıp ya da doğala yakın renklerle boyandığı modeller huzur verici bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Bunun yanında dekorasyon dahil edilen kahve ve tonları da ortamda daha samimi bir görüntünün oluşmasını beraberinde getiriyor.

 

Yeşil Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları

Yeşil Çilek Mobilya Bebek Odası: Bebek odası alacaksanız ve bebeğinizin cinsiyeti henüz belli değilse, sizler için en garanti renk tercihi yeşil olacaktır. Hem erkek hem de kız bebekler için kullanılabilecek olan yeşilin, açık tonlarını duvarlarda, koyu tonlarını ise mobilyalarda tercih edebilirsiniz. Bunun yanında aksesuarlarda ise daha canlı ve farklı renklere yer verebilirsiniz.

 

Metal Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları

Metal Çilek Mobilya Bebek Odası: Bebek odalarında genellikle ahşap ürünlere alıştıysanız ve farklı bir tarz istiyorsanız metal tasarımları da deneyebilirsiniz. Bebek odasının odak noktası olan beşiğin, metalden üretildiği bu tasarımlar klasik bir görüntüye sahip ve bebek odasının zengin görünmesini sağlayabiliyor.

 

Çilek Mobilya Bebek odası modeli Safari Natura 

 

BEBEK ODASI STİCKER MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın