Doğtaş yatak odası takımları ve fiyatları

899

Türkiye de ki  mobilya sektörünün öncüleri arasında listenin ilk sırasında şüphesiz ki Doğtaş mobilya geliyor. En son  kullanılan teknolojiyi mobilya tasarımlarıyla buluşturan doğtaş mobilya, mobilya sektörünü Türkiye’de daha iyi konumlara getirmekte öncü olan  markalar arasındadır. Peki ama Doğtaş mobilyayı  diğer  mobilya markalarından ayıran özellikler neler , başarısının altındaki sır nedir bu konulardan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Türkiye’de Mobilya denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında şüphesiz Doğtaş Mobilya yer alıyor. En iyi teknolojiyi tasarımlarla buluşturan firma , mobilya sektörünü Türkiye’de ileri noktaya taşımakta başı çeken markalardan. Peki ama Doğtaş’ı diğer markalardan ayıran özellikler neler , başarısının altındaki sır nedir bu konulardan kısaca bahsetmek istiyoruz.

İlk önce şunu belirtmek istiyoruz Doğtaş,yatak odası takımları ve yemek odası takımlarında son yıllarda en çok sayıda seçeneği aynı çatı altında sunan bir marka bu önemli bir detay, ürün yelpazesi olarak oldukça geniş , aynı zamanda ise her tarza uygun ve her bütçeye uyan tasarımlar barındıyor. Kalitesine ve modellerine sonuna kadar güvenen Doğtaş Mobilya,  Ürünlerinde 7 yıla kadar garanti kapsamına alıyor.

Ürünler çağdaş çizgilere sahip, kalitesiyle kendini farkettiren, fonksiyonel özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlardan oluşuyor. Her tarza uygun yatak odası modellerinde kullanılan özel renk seçenekleri ise gerçekten doğtaş şıklığını hemen ortaya koyuyor. Yatak odalarınızı daha ferah , daha modern bir yaşam alanı yapmak isteyenlerin yeni sezon Doğtaş modellerini incelemelerini öneriyoruz.

Öncelikle daha modern bir görünüm isteyenler için beyaz ağırlıklı modelleri tercih etmelerini öneriyoruz, beyaz seçimler göz yormayacağı gibi daha ferah ve şık bir görünüm sağlar. Beyaz dekore edilmiş  yatak odasına istediğiniz renkte aksesuar seçimi yapabilirsiniz, hem uyumlu olacaktır, hemde yatak odanıza hareket katacaktır.

Sayfamızda yayınlanan fiyatlar güncel olmayabilir. Sipariş vermeden önce fiyat sorunuz.

Yatak seçiminiz sağlığınız için oldukça önemlidir. Seçtiğiniz yatak ortopedik olmalıdır. Aksi takdirde yayları batan, rahatsız eden ve ortopedik olmayan yatak ürünleri uzun vadede uyku düzeninizi bozar, sırt ağrılarına ve fıtıklara kadar pek çok sağlık problemine yol açar. Bu yüzden ürünler sağlığınız gözetilerek tasarlandı ve en rahat uyuyabileceğiniz ve es sağlıklı biçimde uyanabileceğiniz yatak ve yatak odası modellerini tasarladı.

Oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan Doğtaş yatak odası modelleri ile odanızı renklendirebilir ve dilediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Aynalı, modern, klasik ya da spor pek çok farklı takımlar mağazalarda sizleri bekliyor. Temizlenmesi ve kullanması oldukça kolay olan bu ürünler size ve sağlığınıza iyi gelecektir. Firmanın ürünleri, genç yaşlı herkesin beğeneceği tarzlarda üretilmekte ve her renge uyarlanabilmektedir.

Yatak odanız sizin hayatınızın bir parçasını yansıtır. Zevkinize uygun düzenleyeceğiniz yatak odanız doğru ve ferah dekorasyonlar ile şekillenecektir.  En çok tercih edilen yatak odası modelleri arasında sürgü kapılı gar dolap, bazalı yatak, 2 komedini ve bir de makyaj masası bulunan ürünleri yer almaktadır. Bu modeller zevke ve isteğe göre renklendirilebilir ve çeşitlendirilebilir seçenekleri de içinde bulundurmaktadır. Kendinize bir ödül verin ve her güne güzel başlamak için evinizi, yatak odanızı güzelleştirin. Doğtaş’ın kaliteli ürünlerinin farkını yakından görmek ve her gün bu şıklığı görerek uyanmak istiyorsanız Doğtaş mağazalarına kesinlikle uğramalısınız.

Palermo Pera Yatak Odası Takımı
7955 TL

Louısa Yatak Odası
9235 TL

MAYER Yatak Odası
Nakit Fiyatı 5195 TL

Pıante Yatak Odası
Nakit Fiyatı 8995 TL

Ravenna Yatak Odası Takımı- Nakit Fiyatı 6970 TL

Clara Yatak Odası Takımı
Nakit Fiyatı 6990 TL

Gold Yatak Odası
Nakit Fiyatı 11535 TL

Elıta Yatak Odası Takımı
Nakit Fiyatı 7995 TL

Casablanca Yatak Odası Takımı
Nakit Fiyatı 11895 TL

Retro Yatak Odası Takımı 8320 TL

Elegant yaşam tarzına hitap eden Retro Yatak Odası, çift kişilik karyola, sürgülü dolap, şifonyer, makyaj aynası ve komodin modüllerinden oluşuyor.
Takımda geometrik detaylar sade bir işçilikle işlenirken, ceviz ağacının doğasından gelen ahşap kesitle doğallık ön plana çıkarılıyor.
Simetri ve oranların ustaca kullanımı ürüne değer katarken, yüksek ve açılı ayaklar ise Retro stilini daha da güçlendirerek ürüne elegant bir görünüm kazandırıyor.
Tek rengin hakim olduğu takımda, kulp kullanılmadan kapak ve çekmecelerdeki 45derece kesilmiş kenarlar kulp görevi görüyor.
Ürün rengi maribo ceviz olup, yüzeyde kullanılan meşe structure doku ile doğal hissiyatı verilen Retro Yatak Odası’ndaki tüm çekmece ve dolaplarda slide stoplama sistemi bulunuyor.

Riena yatak odası 9180 TL

Açık renkli bir yatak odası dekorasyonu yapmak isteyenler için ideal bir takımdır. Yatak örtüsünü farklı renklerden seçerek değişik kombinasyonlar da yapabilirsiniz.

Bianco yatak odası

2020 Doğtaş Yatak Odası Modelleri çağdaş çizgiler ile  süslenmiş , kalitesiyle adından söz ettiren, fonksiyonel tasarımları ile  kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlardan oluşmaktadır.

Pasifica yemek odası

Her tarza uygun yatak odası modellerinde kullanılan özel renk seçenekleri ise gerçekten doğtaş şıklığını hemen ortaya koyuyor. Yatak odalarınızı daha ferah , daha modern bir yaşam alanı yapmak isteyenlerin yeni sezon doğtaş modellerini incelemelerini öneriyoruz.

Doğtaş yatak odası Country

Country yatak odası

Karyola ölçüsü 160*200cm olan bu yatak odası modeli Doğtaş Mobilya’nın en popüler ürünlerinden biridir. Ürün biraz klasik ve biraz da modern çizgileri barındıran farklı bir tasarıma sahiptir. Üzerinde kullanacağınız sadece yatak örtüleri ile ürünü daha şık yapabilirsiniz. Konfor ve görselliğin bir arada olduğu bu takımın modası da uzun yıllarca devam edecek.

Doğtaş yatak odası Clarissa

Clarissa yatak odası

. Doğtaş Mobilya’nın Retro tarzı yatak odası modelidir. Ceviz rengi tercih edenler için ideal bir üründür. Doğtaş Yatak odası takımları ürün yelpazesi olarak oldukça geniş , aynı zamanda ise her tarza uygun ve her bütçeye uyan tasarımlar barındırıyor.

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 0

Arte Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 1

Bianco Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 2

Bolero Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 3

Brenda Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 4

Briza Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 5

Country Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 6

Elegance Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 7

Exclusive Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 8

Flat Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 9

Fresno Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 10

Line Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 11

Nolina Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 12

Norway Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 13

Pasifica Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 14

Private Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 15

Pure Yatak Odası Takımı

2015 Doğtaş Yatak Odası Modelleri 17

Siento Yatak Odası Takımı

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 0

Bianco Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı
5 yıl boyunca Doğtaş garantisi altında
Komodinde dokunmatik aydınlatma
Zengin dolap içi aksesuarları
Kromaj kaplı ithal metal kulplaro
İthal fren stop özellikli çekmece rayları ile kendinden stoplu menteşeler

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 1

Brenda Yatak Odası Takımı

Kafkas meşe ve karamel galaxy renk kombinasyonu
Özel tasarım bakır rengindeki eskitme metal kulp yapısı
Modül hatlarında ince ve zarif bir görünüm
Takım karakteristiği olarak modül yanlarındaki açılı hatlar
Ahşap modül ayakları ile retro tarzın modern bir yorumu
Tandem ray ve yavaşlatıcılı menteşeler
Zengin dolap içi aksesuarları ile fonksiyonellik

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2

Briza Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı
5 yıl boyunca Doğtaş garantisi altında
Gardırop, karyola, komodin, şifonyer, şifonyer aynası ve yüksek şifonyer modüllerinden oluşan zarif bir yatak odası takımı
Antik meşe ve metalik kahve kombinasyonu
Deri başlıklı, minimalist görünümlü karyola,160×200 ölçülerinde tasarlanmış bazasız karyola
Kullanıcı dostu teleskopik ray sistemi
Komodin kenarlarına da konarak konfor sağlayan aydınlatma sistemi
Gardırop yanlarında hem dolap içini hem de dış mekânı aydınlatan boy aydınlatma sistemi
Komodin kenarlarında aydınlatma sistemi
Karyola ayakucuna yerleştirilen çekmece modülü
Şifonyere gizlenmiş aksesuar ve ayna bölümü
Antik meşe ve beyaz renk kombinasyonu

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 3

Country Yatak Odası Takımı

Sektörde ilk kez 7 yıl garantili
Sıcak, samimi ve gösterişten uzak haliyle tam bir İngiliz kır evinin modern yansıması olan Doğtaş Country, detaylarında doğallığın ön planda olduğu, Doğtaş 2014 tasarımlarının en özel serisi
Gövde kısımlarda aytaşı, üst yüzeylerde arizona meşe, kapak ve klapalarda ise mat biancorenk kombinasyonu ile doğal bir görünüm
Eskitme metal kulplarla yakalanan Country stili
Çekmecelerde tandem ray, kapaklarda yavaşlatıcı menteşe kullanımı
Yatak başında iki farklı kumaş alternatifi
Aydınlatmalı askı boruları, asansör ve çekmecelerle zenginleştirilen dolap içi aksesuarları modern görünümle beraber, kullanışlı ve geniş kullanım alanı sağlıyor.

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 4

Elegance Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “ModestLine” tasarımı
3 yıl boyunca Doğtaş garantisi altında
Modül yanlarında ve yan dikmelerde 50 mm elit ceviz kullanımı
Metal şeritlerle cam kombinasyonu
Deri döşeme başlık
Çekmecelerde frenli-çekmeli (Slide Sistem) ray sistemi
Dolap kapaklarında hızlı kapatmalarda oluşabilecek zarara ve gürültüye karşı yavaşlatıcı stopper kullanımı
Ayna kaplamalı 5 kapak
Zengin dolap içi tasarımı

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 5

Exclusive Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “Exclusive Design” tasarımı
Sektörde ilk kez 7 yıl garantili
Elit ceviz rengi
Menteşelerde çarpmayı ve sesi önleyici stop sistemi
Fren ve stop özellikli çekmece rayları
Karyola başucunda 3 devir dokunmatik ışık fonksiyonu
Karyola etrafında çarpmaları önleyici ve dolap bölümlerinde aydınlatma amaçlı fotoselli ışık fonksiyonu
Dolapta kendine özgü tasarımı ile sürgülü ve normal kapı bileşimi
Dolap içinde her çeşit elbise ve aksesuara özel bölüm ve raflar
180˚ açılabilen boy aynalı orta dolap kapağı
Çamaşırlık, komodin, makyaj masası, karyola ve dolap modülleri
Özel çekmece kulpları

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 6

Flat Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “Exclusive Design” tasarımı
Sektörde ilk kez 7 yıl garantili
Milano ceviz, hardal, koyu gri ve kumtaşı renklerini ustaca kombine eden, temiz hatlarla bezeli yatak odası takımı
Her iki taraftaki komodinlerle yekpare tasarlanan yatak başlıklı konsept karyola
Geniş depolama imkanları sunan profil kapaklı sürgü dolap
Modelin seçeneklerini artıran boy aynalı şifonyer ve makyaj masası modülleri
Tamamı tandem ray ve özel frenli sessiz menteşelerle donatılan kullanıcı dostu modüller

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 7

Fresno Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “Conformance” tasarımı
Deri ve kare desen başlık
Metal görünümlü kulp ve ayaklar

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 8

Line Yatak Odası Takımı

Aytaşı ve kumtaşı kombinasyonu
Bazalı ve bazasız karyola alternatifi
Tüm modüller özel tasarım boy, mat lake duman plastik kulplar
Teleskobik raylar
Kapaklarda yavaşlatıcılı menteşeler
Takım karakteristiğini yansıtan lake duman mat boyalı metal profil ayaklar

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 9

Norway Yatak Odası Takımı

Modern geometriler ile yuvarlak hatların bir arada kullanımı, ürünü alışılagelmişin dışına çıkararak fark yaratıyor.
Parlak beyaz yüzeylerin yerden yüksek masif ayaklarla zarif uyumu tüketiciye kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.
Farklı ölçüde modül seçenekleri ile her alanlar için ideal bir tasarım
Parlak beyaz yüzey ve kapitone detaylı başlık evinize şıklık katarken, şifonyer ve gardırobun sunduğu farklı kullanım imkanları hayatınızı kolaylaştırıyor.
Sürgülü dolap içinde kullanımı kolaylaştıran asansörlü elbise askılığı, pantolon askılığı ve iç çekmece uygulaması ile zengin iç detay…

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 10

Palermo Yatak Odası Takımı

Şehrin ruhuna ayak uyduran enerjisiyle,bulunduğu mekanın aurasını yükseltir. Uyumlu,dengeli ve yalın çizgileriyle bugüne ve geleceğe dokunan bir tarza sahiptir.Modern çizgileri, mimari esinlenmeleriyle sade ve etkili dekorasyon diline sahiptir.Yenilikçi, güncel, modüler ve eğlencelidokunuşlarla en sade biçimlere ilham verir.Rafine dokunuşlarla şekillenen samimi vedoğal bir havası vardır.

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 11

Pasifica Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “ModestLine” tasarımı
3 yıl boyunca Doğtaş garantisi altnıda
Elit ceviz renginin derinliğiyle LRC beyazın sade temizliğini birleştiren modern formlu bir tasarım
Karyoladaki beyaz deri başlıkla zenginleşen özgün bir görünüş
Bazalı ve bazasız kullanım seçenekleriyle sunulan karyola
Takıma estetik bir hava kattığı kadar kullanıcıya da kolaylık sağlayan boy aynalı ve sürgü sistemli dolap kapakları

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 12

Private Yatak Odası Takımı

Bir Doğtaş “Exclusive Design” tasarımı
Sektörde ilk kez 7 yıl garantili
London time ash ve çöl beyazı renkleriyle kombinlenen özgün tasarım
4 kapının yanı sıra ek sürgü kapağı ve iç aksesuar bölmeleriyle zenginleştirilmiş gardırop
Bütün döşeme kaplamasıyla eşsiz dizayn keyfi yaşatan yatak tasarımı
Doğal mermer görünümlü estetik yüzey
Çekmecelerde şık açılı kesim ve gizli ray sistemi
Özel tasarım kulp yapısıyla modern bir görünüm

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 13

Pure Yatak Odası Takımı

Trend Collection kategorisinde değerlendireceğimiz takımdır.
5 Kapılı Dolap, 6 Kapılı Dolap, Karyola, Bazalı Karyola, Komodin, 2 Çekmeceli Komodin, Şifonyer, Şifonyer Aynası, modüllerinden oluşmaktadır.
Hg Bianco ve Hg Vizon renkleri ve tasarımı ile klasik ve modern görünümün uyumlu birlikteliği sağlanmıştır.
60 mm önden ovalleştirilmiş light panel yan tablalar ve 12mm lik vizon üst tablalar takımın karakteristiğini yansıtmaktadır.
Pilli askı boruları, çekmece ve pantolonluk ile zenginleştirilen dolap içi aksesuarları ile modern görünümle beraber kullanışlılık ta sağlanmıştır.
Bazalı ve bazasız karyola alternatifleri yanında tek çekmeceli ve 2 çekmeceli komodin alternatifleri kişiye özel tercih imkanı sunmaktadır.
Karyola başlığındaki fitil ve çektirme kapitone uygulaması ile modern bir görünüme sahip olması sağlamıştır.
Özel tasarım kulplar, Tandem ray özellikli çekmeceler ve SENSYS kendinden yavaşlatıcı menteşeler ürünün karakteristiğini temsil etmektedir

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 15

Riena Yatak Odası Takımı

Sofistike, doğal ve zamansız stiliyle entellektüel bir yaşam arkadaşıdır o. Kıvrımlı ve esnek hatlarıyla çekici, asla eskimeyen modasıyla özel olanı yaşamayı sever..Doğallıkla harmanlanmış beyazın huzur veren saflığını taşır. Sadeliği ve öze ulaşabilmeyi herşeyin önünde tutar. Metropol yaşamının hızlı ve kalabalık temposuna kafa tutan yaşam alanında daha özgün olanı, huzuru tercih eder.Tüm klasik akımları modern dinamiklerle yorumlar. Natural ruhun izinde kusursuzluk, arınmışlıkve tazeliği uyum içinde buluşturan birritüel gibidir. Ruhunun ait olduğu mekanlar yaratır. Vazgeçilmezdir.

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 16

Siento Yatak Odası Takımı

Doğal ceviz ve taş renginin dengeli uyumu, açılı kulp detayı ile metal ve cam gibi farklı malzemelerin bir arada kullanılması, Siento’nun farkını ortaya koyuyor.
İnce hatlarıyla ön plana çıkan Siento Yatak Odası’nın yerden yüksek ayak detayı, kibar görünüşünün yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlıyor.
Karyola başucundaki kapitone işçiliği ve özel nubuk kumaş kullanımı ile estetik bir tasarım.
Sürgülü dolap içinde kullanımı kolaylaştıran asansörlü elbise askılığı, pantolon askılığı ve iç çekmece uygulaması ile zengin iç detay…

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 17

Viano Yatak Odası Takımı

Pasific ceviz ve cappuccino kombinasyonu
Kapak ve çekmece yüzeylerinde 30’luk ve 18’lik parçalarla hareketli yüzeyler
Metal cappuccino renginde kulplar
Bazalı ve bazasız karyola alternatifleri
Teleskobik raylar
Kapaklarda yavaşlatıcılı menteşeler
Üst tablada oluşturulan ve kulp görevi gören havuz formu

 

 2019 Doğtaş Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 18

Zeyn Yatak Odası Takımı

Ahşap ve geometrik çizgiler, safir meşe ve mavi rengin ahengiyle bütünleşti…
Bu çağdaş ve yalın tasarım, estetik kavramına yeni bir boyut katarken İskandinav stilinin ferahlığını da hissettiriyor. Huzura en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde tüm yalın güzelliğiyle estetiği sunuyor.

Özellikle  daha modern bir tasarım  isteyen bayanlar  için beyaz tonlarda ki modelleri tercih etmelerini öneriyoruz, beyaz renkli seçimler gözünüzü yormayacağı gibi yatak odanız da daha ferah ve şık bir görünüm sağlar. Beyaz renklerde dizayn edilmiş  yatak odasına istediğiniz renkte aksesuar seçimi yapabilirsiniz, hem uyumlu olacaktır, hemde yatak odanıza hareket katacaktır.

Doğtaş mobilya yatak odası takımı fiyatları seçilen ürünlere göre değişmektedir. Ortalama olarak 6000 TL den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Yukarıda sizler için doğtaş yatak odası çeşitlerinden oluşan bir katalog hazırladık. İyi seyirler dileriz.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın