Gömme yüklük dolabı modelleri

1.731

Kadınlara ne kadar çok dolap verirseniz verin onlara yetmez her zaman ortada kalan bir şeyler çıkar bu yüzden dolap yaparken hem yerden tasarruf etmek hem de daha derin dolaplara sahip olmak istiyorsanız tercih edecekleriniz arasında gömme dolapları bulundurun. Zaten gömme dolaplar evin dizaynına göre çoğu zaman yaptırmak zorunda kaldığımız tasarımlar arasında. Bu yüzden bu dolapları yaptırırken dikkatli olmalı ve evimize en uygun en kullanışlı dolapları seçmeliyiz. Yer açısından sıkıntı yaşayan ailelere tavsiye edebileceğimiz bu gömme dolaplar aynı zamanda şık ve derli toplu dururlar. Gömme dolapların mutlaka oldukları yere sabitleştirilmeleri gerekir ki ağırlıkları dolayısıyla bunu yapmamak büyük tehlike arzedebilir.Bu dolaplar diğer taşınabilir dolaplara göre daha az yer kaplarlar. Âmâ tek dezavantajı sabitlendiği için taşıma olanağınız yoktur. Bu tam boy dolaplar yerden tavana kadar olduklarından ötürü hanımlara çok fazla yer olanağı sağlar. Giriş ve antrelerde sıkça kullanılan bu dolaplar neredeyse her evde olması gereken demirbaşlar arasında.

Yeni Gömme Yüklük Dolabı Modelleri

Yatak odalarınızda kullanacağınız bu tasarımlar odanızı büyük ve kullanışlı kılacaktır. Gömme dolaplarınızın rengini yatak odanızın dizaynına göre yerleştirin ve hiç kullanmadığınız büyük duvarlarda uygulamaya çalışın ki o boş ve kullanılmayan alanı eşyalarınız için korunaklı bir yer haline getirebilin. Dolaplarınızın çok raflı ve derin olmasına ayrıca özen göstermeniz her şeyin yerli yerinde olmasına yardımcı olacaktır. Gömme dolaplarınızın kalitesinden de emin olmanız gerekiyor ki onları değiştirme olanağınızın çok zor olduğunu göz önünde bulundurun.

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 0

Evlerde depolama alanı olarak kullandığımız yüklüklerin çok geniş bir iç hacmi vardır ki bu özellikte  zaten yüklüklerin tercih edilmesini sağlar. Fakat geniş iç hacim, geniş bir yapı demek ve daha fazla yer kaplamak demek. Eğer ki odalarınız çok büyük değilse, bu noktada gömme yüklüklere yönelmek sizler için en iyisi olacaktır.

Modern Gömme Yüklük Dolabı Modelleri: Son zamanlarda evlerde genel itibariyle modern dekorasyonun ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Hal böyle olunca da gömme yüklük dolaplarının da modern yapıda olması kaçınılmaz bir durum oluyor. Parlak yüzeye sahip, açık renklerin, mat renklerin kullanıldığı modeller birçok kişinin beğenisini kazanmış durumda.

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri

Açık Renk Gömme Yüklük Dolabı Modelleri: Özellikle gömme yüklük dolapları duvarla iç içe olduğu için duvarın renginde tercih ediliyor. Bunun bir sonucu olarak da duvarlarda genellikle açık tonlar kullanıldığı için görüntü bütünlüğünü bozmamak adına gömme yüklüklerin de aynı renkte yani açık tonlarda boyandığını söyleyebiliriz. Son zamanlarda bu sebeple açık renkli modellerin daha popüler hale geldiğini hatırlatmalıyızç

Aynalı Gömme Yüklük Dolabı Modelleri: Son olarak gömme dolaplarda da en işlevsel ve en şık ürün olarak adlandırabileceğimiz aynalı gömme yüklük dolabı modellerinden bahsetmek istiyoruz. Odanızda giyinirken üstünüzü başınızı kontrol etmenizi sağlayan bu modeller gayet işlevsel özelliklere sahip.

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 1

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 3

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 4

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 5

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 6

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 7

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 8

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 9

Yatak Odası İçin Gömme Dolap Modelleri 10

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın