Işıklı makyaj masası modelleri

108

Işıklı makyaj masaları son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Yatak odanıza güzel görünümlü ve işlevli bir ışıklı tuvalet masası almayı mı düşünüyorsunuz? O halde ahşap tuvalet masası modelleri yazımızı mutlaka gözden geçirmelisiniz! Günlük ve gecelik bakımları ile makyajlarını banyoda yapmayı sevmeyen hanımlar için tuvalet masaları olmazsa olmaz mobilyalardandır. Çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir ahşap tuvalet masası hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz, odanıza da özenli ve şık bir görünümü kazandırır.

Siyah beyaz yatak odası dekorasyonu yaptıysanız zarif ayakları olan üç çekmeceli, pufuyla takım bir siyah tuvalet masası odanıza yakışacaktır. Modern dekorasyon uygulanmış bir mekana klasik parçaların yakışmayacağını düşünebilirsiniz; fakat bu iki stil uygun şekilde kombinlenirse ortaya gayet güzel mekanlar çıkabiliyor. Antika makyaj masası modelleri kıvrımlı hatlarıyla, oymaları ve süslemeleriyle, özenli işçilikleriyle, üstlerine işlenmiş çiçek figürleri ve kabartma desenleriyle zarif ve romantik bir görünüm arz ediyor. Tuvalet masasını koyacağınız oda klasik stilde döşenmiş olmasa bile böyle güzel bir parçayı bulundurmak isteyebilirsiniz. Güzel bir antika tuvalet masası modelini yatak odanızdaki mobilyalarla bir şekilde bütünleştirebilirsiniz.

Uygulayabileceğiniz alternatiflerden biri de böyle bir masa için özel bir küçük alan yaratmak. Bunu antika tuvalet masanızın arkasındaki duvarı nostaljik duvar kağıtlarıyla kaplayarak,  masayı geçmiş dönemlerin havasını taşıyan bir duvar apliği ile aydınlatarak, üstünü birkaç vintage aksesuar ile süsleyerek yapabilirsiniz. Antika tuvalet masaları dünyasında beyaz ağırlıklı mekanlara uyum sağlayacak beyaz tuvalet masası modellerinin yanında kahverengi ağırlıklı mekanlara yakışacak parçalar da bulunuyor. Bronz renkli oymalı makyaj masaları, işçilikli ayakları ve ilginç bağlantılarıyla dikkati çeken modeller, çiçek figürleriyle süslenmiş vintage tuvalet masası çeşitleri arasından zevkinize hitap edecek ve yatak odanıza yakışacak bir parça mutlaka çıkacaktır.

Işıklı makyaj masası örnekleri

Aynasını kullanarak bakım ve makyaj işlemlerinizi yapabileceğiniz, çekmece ve gözlerinde ise her türlü küçük eşyanızı, kozmetik malzemelerinizi ve takılarınızı saklayabileceğiniz ahşap tuvalet masası modelleri pek çok farklı seçenekle ev dekorasyon mağazalarında bulunabilmektedirler. Bunun yanında istediğiniz modeli bulamazsanız güvendiğiniz bir marangoza ya da mobilya atölyesine sipariş vererek size özel bir tuvalet masası yaptırabilirsiniz.

Ahşap bir tuvalet masası satın alınırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta aynanın ve taburenin yüksekliğidir. Rahatça oturabileceğiniz, kendinizi sorunsuzca görebileceğiniz ve tüm eşyalarınıza kolayca erişebileceğiniz bir masa tercih etmelisiniz. Bunun yanında tuvalet masalarının en az bir çekmecesi olması önemlidir. Masanın ayna dışında asıl işlevini bu çekmeceler sağlayacaktır.

Piyasada pek çok yerde istediğiniz renk ve modelde ahşap tuvalet masaları bulabilirsiniz. Odanızın genel dekorasyonuna ve rengine göre açık veya koyu renk ahşaptan bir tuvalet masası seçebileceğiniz gibi farklı renklerde boyanmış veya desenlendirilmiş ahşaptan modellere de göz atabilirsiniz. Hem bütçenize, hem de zevkinize uygun bir tuvalet masasını mutlaka bulacak ve odanızın havasını ne kadar değiştirdiğine şaşıracaksınız.

Beyaz makyaj masası haricinde aynanın ön planda olduğu bir diğer makyaj masası modeli de istediğiniz modernliği yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Aynalı makyaj masası modelinde masa ile oluşturulmuş olan konsept çok beğenilmektedir. Aşağıda resmini ilave ettiğim bu model tercihinde de bulunarak istediğiniz dekoratifliği yakalayabilme imkanınız bulunmaktadır. Siz de bu tarz model tam da aradığım tarz bir model diyorsanız bu model tercihinde bulunarak yatak odalarınızda istediğiniz görünüm zenginliklerini yakalayabilirsiniz.

Yatak odalarınızda kullanacağınız birbirinden değişik makyaj masası tercihlerinizde aynı zamanda farklı renkli masa örtüsü tercihlerinde bulunmakta sizlerin istediğiniz görünüm zenginliklerini yakalamanıza yardımcı olmaktadır. İstediğiniz görünüm ve harika kullanışlılıklar için makyaj masası modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Günümüzde her ne kadar işlevini kaybetmeye başlamış olsa da halen daha birçok evde makyaj masası varlığını sürdürmeyi başarıyor. Bayanların son yıllarda azalan ilgisine karşın aslında son derece kullanışlı bir ürün olan yatak odası makyaj masalarına aslında daha fazla önem vermek gerekiyor.

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Işıklı makyaj masası

Led işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Işıklı makyaj masası

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

Makyaj masası ışıklı

EN GÜZEL MAKYAJ MASALARI İÇİN TIKLA

 

Tüm modelleri görmek için aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın