Ev Dekorasyon Modası ve Renkleri

Ev Dekorasyon Modası ve Renkleri için yorumlar kapalı
63

Evimizde adeta baş tacı ettiğimiz, misafirlerimize en güzel konforu yansıtma hevesinde olduğumuz ve sıcak bir aile ortamının en güzel yardımcılarından biri evimize uygun Modası Mobilya Modelleri arasında en güzellerini seçmek ve evimizde uygun olan kısma yerleştirmek geriye kalan ise o keyfin, zevkin sefasını sürmek diye sıralayabiliriz. Sinema izlerken, dostlarımızla hoş sohbet ortamlarında yada bazen konsol oyunlarında konfora ihtiyaç duyduğumuz anlarda yeni yıl yani Modası Mobilya Modelleri arasında kendinize has olan zevklerinizi harekete geçirmek ve evinizdeki değişime hazırlanmak ister misiniz?

Sizlere bu yazımızda olabildiğince kaliteli, şıklığa, tasarım ve tabi ki olmazsa olmaz göz zevki, konforu evinize yansıtacak çok sayıda modeller arasında en uygun olanlarından seçmeye çalıştık. Zevkler ve renkler kişiden kişiye değişir ama seçtiğimiz modeller arasında mutlaka size uygunda en az 1 tane mobilya olacağını düşünüyoruz.

En Güzel Oturma Odaları için Tıklayın

Mobilya Modelleri arasındaki trend oluşturan sanatkarlar her sene farklı da olsa, değişik tarz, desen ve tasarımlarda mobilyalar oluşturarak insanlara olabildiğince farklı model ve zevklerini evlerine yansıtabilecekleri ev eşyaları üretmek için yoğun emek sarfettiklerini ve belkide en kötüsü onların bu emeklerinden istemediklerini silip başka seneler için sakladıklarınıda göz önüne alabiliriz. Fakat kaliteli mobilya markaları bu desenler arasında en uygun olanını müşteri memnuniyeti açısından bizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Eşinizle beraber ve tabiki çocuklarınızla çıktığınız çarşı gezmesinde en yakın mobilya dükkanına girdiğinizde karşınıza çıkacak olan yeni yıldaki Mobilya Modellerine bakmaya ne dersiniz? Aslında biz sizlere bu zamanı iş yoğunluğu gibi sebebi ile yakalayamayan ziyaretçilerimize özel olarak resim arşivi oluşturma kararı aldık. Sizlerde öncelikle bu tasarımlara göz atın. Ardından en yakın mobilya markasına siz ve eşinizle beraber giderek bu zevki daha yakından yaşamanızı öneriyoruz. 2019 Modası Mobilya Modellerine göz attıktan sonra ise bizimle ne düşündüğünüzü sitemizde yorum olarak eklemeye ne dersiniz? Sizlerin düşünceleri bizim için oldukça önemli ve değerlidir.

2019 modası, dekorasyon renk trendlerinde, bir renkle yetinmeyip adeta bir renk cümbüşü yaşatacağız! Geçtiğimiz günlerde açıklanan dekorasyonda Parlak Orkide rengini ön plana çıkarıyoruz. Bu rengi yatak örtüsü, yemek odası, sandalye, halı, mutfak, duvar rengi yada tekstil ürünlerinde kullanabilirsiniz. Renk trendleri arasında Parlak Orkide’nin, yerinde duramayan ve oldukça çarpıcı bir ton olduğunu söyleyebiliriz.

2019 renk modası ile bu yıl, geçtiğimiz yıllara nazaran çok farklı tasarımlar ile karşılaşacaksınız. Tasarım şıklığının yanı sıra, evinize bu modayı uyguladıktan sonra bir kere daha aşık olacaksınız. Yapılan araştırmalara göre Parlak Orkide renginin insanı sorunlarından arındırıp neşeli bir ruh haliyle yoğunlaştırdığı da duyumlarımız arasında.

 


Mobilya Hocası