En Güzel Cam Dekorasyon Ürünleri & Salon Aksesuarları

Cam dekorasyon ürünleri raflar, masalar, sehpalar, dolaplar, avizeler ve kapılar olarak hemen her alanda karşımıza çıkabilecek ürünlerdir. Dekorasyon herkes için farklı bir anlam ifade etse de günümüzde farkında olmasak bile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Dekorasyon söz konusu olunca geniş bir yelpazeden bahsetmiş oluruz. Evin dış cephesinden, duvar dekorlarına, salon orta sehpasından, sehpa üzerindeki süs eşyalarına kadar hepsi dekorasyonun kapsamına girer. Tüm bunların birleşimi mekanın karakterinde bir bütünlük oluşturur. Son yıllarda gerek evlerde gerekse ofislerde cam kullanımının giderek artış gösterdiğini söylemek yanlış olmaz. Tercih edilme sebebi ise camın hem zarif hem fonksiyonel olması. Bu yazımızda ilham olması için en güzel cam dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

 

cam aksesuar urunleri

 

Cam Dekoratif Objeler ile Farklı Ortamlar

Günümüzde ofis ve iş yerlerinin dekorasyonu evlerimizle yarışır hale geldi. İş hayatının getirdiği koşullar nedeniyle bazılarımız iş yerlerinde evinde olduğundan daha fazla vakit geçirebiliyor. Bu yüzden ofis ve iş yerlerinde çalışırken gereken motivasyon ve konforu bulmamız çok önemli. Bu yüzden ofis dekorasyonunda da trendler oluştuğunu görmekteyiz. Son yıllarda hastanelerde, AVM’lerde ve şirketlerde sıkça görmeye başladığımız cam merdiven korkuluklar oldukça talep görmekte. Çoğu kişi cam objeler için güvenlik açısından ön yargılı olsa da bu aslında büyük bir yanılgı. Bu mekanlarda kullanılan camlar darbeye karşı özel hammaddeden üretiliyor. Kırılmış gibi gözükse bile yerinden oynamıyor. Bu açıdan mekanda hem güvenliği hem de estetiği yakalamak mümkün. Bu noktada ofislerinizde masa, raf ve dolaplarda cam kullanarak ferahlık kazanabilirsiniz. Öte yandan aksesuar olarak kullanacağınız cam dekoratif objeler de ortama farklı bir hava katacaktır.

 

cam aksesuar objeleri

 

Yeni Nesil Depolama: Cam Dolap ve Raflari

Depolama birçok evde hayat kurtarıcı bir role sahip. Görünürde durmasını istemediğimiz eşyalarımızı dolaplara, çekmecelere sıkıştırabiliyoruz. En sonunda ise dolap içleri savaş alanına dönüşebiliyor. Ayaklı dolap askılıkları buna çözüm olabilecek gibi gözükse bile eşyaların toz toplaması gibi can sıkıcı bir dezavantaj mevcut. Alternatif bir çözüm olarak cam dolap kapakları kullanarak dolap içindeki düzeni sürdürülebilir hale getirmek için kendimizi motive edebiliriz. Peki daha önce hiç siz görmüyorken dolabın içinde eşyalarınızın ne yaptığını düşündüğünüz oldu mu? Cam dolap kapakları eşyalarının açıkta durmasını istemeyip aynı zamanda da onları görmek isteyenler için tam olarak biçilmiş kaftan diyebiliriz. Dolap içlerine led ışıklar yerleştirerek orijinal bir tasarım yakalamak da mümkün. Cam raflar da dekoratif aksesuarlarımızı sergilemekte kullanabileceğimiz şık bir seçim olacaktır. Özellikle kullanım alanı kısıtlı olan evlerde oldukça kullanışlı olup tercih sıralamasında birinci konumdadır. Aynı zamanda mekana ferahlık katacağından mekanın kalitesini de yükseltmektedir. Sonuç olarak da zaman geçirmekten keyif aldığınız bir yer ortaya çıkmaktadır.

cam dolap qUZde

Alan Kazanmada Cam Dekorasyonunun Önemi

Yaşam alanlarımızın ferah ve estetik olması hemen hemen hepimizin önceliği olduğunu söylemek yanlış olmaz. Zamanın büyük bölümünü geçirdiğimiz yerdeki kaliteyi artırmak bizim elimizdedir. Alan konusunda yoksun mekanların dekorasyonunda cam kullanımına önem verildiğinde ufak dokunuşlarla hem mekanın kalitesini artırmak hem de daha fonksiyonel hale gelmesini sağlamak mümkün.

cam dekoratif objeler

Cam Salon Aksesuarları

Eğer minimalist bir ruhunuz varsa, detaylar sizin için genelden daha önemliyse, evde çok aksesuar bulundurmak yerine az ve öz olmasından hoşlanıyorsanız elbette sizleri de unutmadık. Cam salon aksesuarları hayallerin ötesinde bir geniş yelpazeye sahiptir. Kapı kulplarından tutun da, saat ve vazolara kadar.. Çaydanlık setinden tutun da saksı modellerine kadar hemen her alanda karşımıza çıkabilir. Cam saksı gibi dekoratif aksesuarlar da mekanın havasından baştan aşağı değişimlere sebep olacaktır. İster havada durup özgür ruhunuzu yansıtsın, ister duvara sabitleyin seçim sizin. Fakat eminiz ki tam olarak kişiliğinizi ifade ettiğiniz bir yaşam alanı ortaya çıkması kaçınılmaz.

 

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modern Salon Aksesuarları & Salon Süs Eşyaları

 

cam dekoratif objeler

cam salon susleri 4u2TZ

cam salon susleri gk5Nb

Cam aksesuar

Cam aksesuar

Cam aksesuar

cam sehpa Tflyx

   

Cam aksesuar

Cam ürünler

 

Cam ürünler

Cam ürünler

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Cam ürünler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

 

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

cam dekoratif objeler

 

Tüm salon cam aksesuarları görmek için aşağıdaki galeriyi tıklayabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın