En Çok Tutulan Modası Geçmeyen Koltuk Renkleri

Koltuklar her evin ve ofisin vazgeçilmezi olarak ortamları şık yapan ve içine girdiğinizde sizi rahatlatan evlerde bulunan dekorasyon ve eşyalardır. Eğer evlerinizde koltuk olmazsa eviniz boş bir kutudan başka hiçbir şeye benzemez. Bu nedenle eviniz için en doğru modeli ve koltuk rengini seçmeli ve almalısınız.

2020 yılının yaklaşmasıyla beraber dekorasyon markaları da yeni mobilya modellerini piyasaya çıkartmaya başladılar. Mobilya modelleri özellikle desenleri ve renkleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu modeller arasından göze çarpan ise şey şıklıkları. Yeni ürünler konforların yanında tasarımları ile yeni yılın vazgeçilmezi olmayı başaracaklar gibi duruyor.

Evler için önemli olan şıklıktır. Her bayanda evinin şık olmasını ister. İşte bu yüzden de mobilya tasarımcıları 2020 tasarımı yaparken şıklığı ön plana çıkartmışlar. Ürünlerde kullanılan desenler ve renkler oldukça hoş duruyor. Ayrıca bunlarla uyumlu olarak kullanılan işlemelerde mobilyaları ön plan çıkartıyor. Renk olarak daha çok yeni yılın modası olan renkler tercih edilmiş olabilir. Kısacası bu yıl bizleri klasik renkteki mobilyaların dışındaki ürünler bekliyor.

Mobilyaların seçilmesi süreci her zaman için sancılı olmuştur. Seçmeniz gereken mobilyaların çok çeşitli oluşu kafanızı karıştırırken en büyük kararsızlıklarda renk konusunda yaşanıyor. Hangi renkte koltuk seçmeniz gerektiğini biliyorsanız da sizlere modası geçmeyen koltuk renklerinden bahsetmek istiyoruz.

Krem Koltuk: Krem rengi genel olarak bütün dönemlerde kullanılabilecek modası geçmeyen renklerden biridir. En çok tutulan koltuk renklerinden biridir. Hiç tereddüt etmeden seçim yapabilirsiniz.

Yeşil Koltuk Modelleri: Yeşilin hemen her tonu mobilyalar için güzel bir seçim diyebiliriz. Özellikle de koltuk takımları için 2020’de yeşili sıklıkla görebileceğiz. Yeşilin koyu tonlarının fazlasıyla karşımıza çıkacağını ve genel itibariyle de klasik tarzdaki mobilyalarda yeşili ve tonlarını görebileceğimizi söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

Beyaz Koltuk Modelleri: Mobilyalardan bahsedip de beyazı ele almamak büyük yanlışlık olacaktır. Her yıl olduğu gibi 2020’de de beyazı mobilyalarda sıklıkla görebileceğiz. Beyaz renkli modellerin zarif görüntüsü, aynı zamanda dekorasyonun da çok daha ferah bir görüntüye bürünmesini sağlayacaktır. Özellikle de küçük evlerde beyaz renkli mobilyaları kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Siyah Koltuk Modelleri: Mobilyalarda çok fazla tercih edilmeyen bir renk olan siyah, 2020’nin en popüler tercihleri arasında yerini almış durumda. Siyah renkli mobilyaların alternatif renklerdeki ürünlere nazaran çok daha asil ve şık bir görüntüsü olduğunu söylemeliyiz. Hatta söz konusu yemek odası takımları olduğunda ise siyahı ilk seçenek olarak ele almakta fayda var diyebiliriz.

Sarı Koltuk Modelleri: Mobilyalarda çok fazla tercih edilmiyormuş gibi görünüyor olsa da aslında sarının popülerliği her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Odalara renk katma adına en çok tercih edilen bu rengi tekli koltuk ve berjerlerde kullanabilirsiniz. Koltuklardan ziyade daha çok masa ve sandalye gibi mobilyalarda karşımıza çıkan sarı, evine renk katmak isteyenlerin ilk tercihi konumunda.

Yeni tasarımlarla beraber şıklıkları ile değil aynı zamanda rahatlıkları ile de ön plan çıkıyor. Bir ev ya da ofis mobilyası için şıklık ne kadar önemliyse konfor ve rahatlıkta o kadar önemlidir. Şimdiye kadar tasarımcılar mobilyalarda şıklığı ve rahatlığı eşit ölçüde yakalayamıyorlardı. Ancak 2019 tasarımlarında da bunu çok kolay başarıyorlar. Bu yılın tasarımları sayesinde hem şıklığı hem de rahatlığı aynı anda bulabilirsiniz.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Salonunuzda oldukça şık duran bir koltuk takımının olduğunu düşünün. İşten yorgun dönüyorsunuz ve televizyonunuzu açıp koltuğa uzanıyorsunuz. Kendinizi çok rahat hissettiğinizi düşünün. İşte bu rahatlığı yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı gibi ürünlerle elde edeceksiniz. Artık evlerinizde sadece şıklık değil aynı zamanda konforda olacak.

 

EN GÜZEL KOLTUK KUMAŞLARI İÇİN TIKLAYIN

 

   

Mobilyalar çok fazla kullanıldıkları zaman hemen yıprana bilmektedirler. Çok fazla göz önünde oldukları içinde bu yıpranmalar kötü görüntülere neden olmaktadır. Bu şimdiye kadar birçok kişinin en büyük sorunuydu. Hatta bunun için mobilya boyaları ve daha birçok yardımcı araç üretilerek mobilyaların bu kusurları bir süreliğine de olsa giderilmeye çalışıldı. 2020 mobilya modelleri bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Mobilyalarda kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde mobilyalar çizilmelere ve kullanmalara karşı daha uzun dayanıyor. Bu da tekrar mobilya almanızı engelliyor. Eğer kullandığınız mobilyalardan sıkıldıysanız ve kaliteli mobilyalar arıyorsanız o zaman sizde burada yayınladığımız ürünlere göz atmalısınız. Dilerseniz en çok tutulan koltuk renklerini beraber inceleyelim.

İstikbal Koltuk Takımları KAMPANYA Başladı (TIKLAYIN)

 

En çok tercih edilen koltuk renkleri TIKLAYIN

Tüm renkleri görmek için aşağıdaki modelleri tıklayarak açabilir, büyük ebatta inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın