Erkek bebek odası duvar kağıtları

1.767

Erkek bebek odası duvar kağıdı modelleri farklı renklerin cümbüşü ile harika tasarımlardan oluşuyor. Kimisinde mavi gökyüzü, beyaz bulutlar, ay güneş yada yıldızlar bulunuyor, kimisinde deniz, gemi gibi simgeler, renkli evler yada şehir manzarası, yeşil orman ve ağaçlar, kimisinde ise sade geometrik çizgiler bulunuyor. Burada doğru tercih yapmaya dikkat etmenizi hatırlatmak isteriz. Nasıl mı? Erkek çocuk odasında bulunan mobilyalar, halı, kilim ve perdenin renkleri ile beraber tarzı da önemlidir. Desen veya belli bir tasarım varsa, desen yoğunluğuna dikkat etmelisiniz. Örneğin halı, perde ve mobilyalar oldukça sade ve desensiz ise duvar kağıdı desenli olabilir. Diğer türlü odada bulunan bütün ürünlerde farklı renkler ve desenler olursa ciddi bir karışıklık gözünüzü rahatsız edecektir.

Bebek odalarında en çok dikkat etmeniz gereken noktaların başında duvarlar geliyor. Duvarın renginin ne olacağı, boya mı yoksa duvar kağıdı mı kullanılacağı gibi pek çok detayla ilgilenmeniz gerekiyor. Eğer ki erkek bebeğiniz olacak ve duvarlarında kağıt ile kaplanmasını istiyorsanız sizlere birkaç tavsiyemiz olacak.

   

Renk Seçimi: Söz konusu erkek bebekler olduğunda renk skalanız maalesef ki fazla geniş değil. Tercih edilebilecek renkler içerisinde en popüler olan tahmin edebileceğiniz gibi mavinin açık tonları oluyor. Açık mavi hem odaya ferah bir görüntü kazandırıyor hem de istenilen şıklığı odaya yansıyor. Alternatif bir renk arıyorsanız o zaman beyaz ya da yeşilin açık tonlarına yönelebilirsiniz.

Yeni Erkek Bebek Odası Duvar Kağıtları

Erkek çoçuk odası duvar kağıdı modelleri 2020 yılında renkli ve çizgi film karakterleri ile satışa sunuluyor. Fiyatları ise kampanya döneminde indirime gidiyor.

Desenli Duvar Kağıdı Modelleri: Sıradanlıktan sıkıldıysanız duvar kağıtlarında desenlere yer vermekte fayda var. Piyasada desenli çok sayıda erkek bebek odası için üretilen duvar kağıdı mevcut. Bunlar içerisinde özellikle açık mavi üzerine siyah desenler işlenen ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Desenli Erkek Bebek Odası Duvar Kağıtları

Yumuşak Duvar Kağıdı Modelleri: Bebeğinizin kısa sürede büyüyeceğini ve odanın içerisinde gezinmeye başlayacağını göz önünde bulundurursanız yumuşak bir yüzeye sahip olan duvar kağıtlarına yönelmenin mantıklı olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Bebeğiniz siz her ne kadar dikkat etseniz de duvarlara çarpacak, bir taraflarını vuracak. Bu gibi anlarda bebeğinizin canının olabildiğince az yanması adına kalın bir yapıya sahip olan yumuşa duvar kağıtlarına yönelmek işinize yarayacaktır.

Bebek odası duvar süsleri (TIKLAYIN)

Bebek odası duvar kağıdı

Resimli Duvar Kağıdı Modelleri: Desenli duvar kağıtlarından daha farklı bir şey arıyorsanız o zaman da resimli modellere göz gezdirebilirsiniz. Duvar kağıdının üzerinde bebeğinizin hoşuna gidecek, ilgisini çekecek resimlerin bulunduğu modeller tam da aradığınız ürünler olabilir. Üstelik bu tarz resimli duvar kağıtlarının bebeğinizin zihinsel gelişiminde pozitif etkilerinin olacağını da unutmamalısınız.

Bebek odası nasıl olmalı? (TIKLA)

Bebek odası duvar kağıdı fiyatları

Bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı

En güzel bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı modelleri

Erkek bebek odası duvar kağıdı modelleri

Bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı örnekleri

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı örnekleri

Çocuk odası duvar kağıdı desenleri

Açık mavi çocuk odası duvar kağıdı modeli

Çocuk odası üç boyutlu duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı uygulama

Erkek çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı

Erkek çocuk duvar kağıdı modellerini incelemek için aşağıdaki ufak resimleri tam boy inceleyebilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın