Bebek odası için duvar süsleri

2.352

Bebek odası duvar süsleri 2020 yılında harika tasarımlarla kullanıcılara sunuluyor. Bebek odaları baştan aşağıya dekore etmekten keyif aldığımız nadir yerlerden birisidir. Bebeğimizin birkaç yılını geçireceği bu odanın olabildiğince güzel ve işlevsel olmasını isteriz. Bunun bir sonucu olarak da mobilyasında aksesuarlarına kadar her detayı ele almak durumundayız. Bebek odası için duvar aksesuarları ve sticker modelleri 2020 yılında oldukça güzel tasarımlara sahip. 

Işıklı Bebek Odası İçin Duvar Süsleri

Duvar Süsü Gerekli mi: Bebek odası duvar süslerinden bahsetmeden önce bu süslerin gerekli olup olmadığı hususunda birkaç şey söylemek gerekiyor. İlk olarak bu olayın güzel görüntüden ibaret olmadığını belirtmeliyiz. Yapılan birçok araştırma, duvar süsü ya da renkli duvar kağıtlarının bebeklerin gelişim sürecinde zihinsel anlamda pozitif etkisinin olduğunu ortaya koyuyor. Yani çocuğunuzun yaratıcı kimliğinin gelişiminde duvar süsleri, dikkat çekici renklerin önemli bir payı olduğunu söylemeliyiz.

Şirin Bebek Odası İçin Duvar Süsleri

Kendin Yap Duvar Süsleri: Bebek odası duvarları için en güzel seçenekler kendinizin yapacağı süsler olacaktır. Hem kendi emeğinizi katacağınız hem de minik meleğinizin odasında kullanacağınız süsler emin olun ki sizlerin bile hoşuna gidecektir. Bunun için duvarlara bulutlar yapabilir, farklı renklerde kağıtlardan süsle.meler yapabilirsiniz.

Balonlu Bebek Odası İçin Duvar Süsleri

Işıklı Duvar Süsü: Duvar süslerinin biraz daha işlevsel olmasını istiyorsanız şayet, o zaman da ışıklı duvar süslerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz süsleri dışarıdan satın alabileceğiniz gibi, birkaç karton, ampul ve kablo ile kendinizde pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Bebek odası duvar süsleri

Bebek odası duvar süsü modellerinde bebekler için en uygun olan renklerde ki duvar süsleri kullanılabilir. Heyecan ile beklenen bebekler için oda süslemesi özellikle aileler için oldukça önem taşımaktadır. Bebek odası dekoratif duvar süsü arasında çizgi film karakterleri, hayvanlar ve manzara resimleri kullanılabilir.

Boyamalı bebek odası duvar süsleri

Bebek Odası Duvar Süsü Modelleri

Bebek odası duvarlarına bulut şeklinde basit raflar yaparak ve bu rafların beşiğin hemen üzerine koyarak çok şık bir hava yakalayabilirsiniz.

Bebek odası isimli yapıştırma

Bebek odası duvar saatleri kullanın

Evinize yeni yılda renk katmak istiyorsanız bunun sadece maddi değeri yüksek mobilyalarla ve aksesuarlarla olmayacağını bilmenizi isteriz. Bazen küçük bir duvar saati bile evinizin sıkıcı atmosferini değiştirebilir. Aşağıdaki duvar saatleri şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Bebek odası süslemesi için yeşil meyveli bir ağaç stickerı kullanabilirsiniz. Böylece bebek odası yeşil bir bahçe havası verebilirsiniz.

Bebek odası için duvar süsü ve yapıştırmalar

“Burada sigara içmek yasaktır!” temalı saat ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Kırmızı dokusu, şık tasarımı ve metal göstergeleri saati oldukça dekoratif kılmış. Kitap görünümdeki bir diğer saat modeli de ilginizi çekebilecek tasarımlar arasında.

Bebek odası hayvanlı duvar süsü modeli

Sıradışı tasarımlardan hoşlananların ilgisini çekebilecek bir diğer model de kübik saat. Renkli küplerin şık bir biçimde dizilmesiyle elde edilmiş bu saat de, duvara asılmaya değer.

Bebek odasında seçeceğiniz çerçevelerin renkleri odaya hareket katacak özelliğe sahip olmalı. Küçük kelebekler yapıştırarak duvarı biraz daha renklendirebilirsiniz.

Bebek odası bulut temalı duvar süsü

Dekoratif bebek odası duvar süsleri yapıştırmalı ve sticker şeklinde ki seçenekleri ile hemen duvara renk katabilir. Bebek odası duvar süslerinde keçeden yapılan el işi bebek odası duvar süsleri hem uygun maliyetlerde olmaktadır hem de el emeği ile uzun yıllar hatıra olarak saklanmaktadır. Dekorasyon yaparken çok para harcamanıza gerek yok aslında. Kendiniz de el içşiliği ile süsler basit süsler yapabilirsiniz. Bunun için internette ev süsleri nasıl yapılır başlığı ile yüzlerce video bulunuyor.

Beşik kısmın hemen başına sarı renkte güzel bir çerçeve koyabilirsiniz. Beşin yan tarafında duvara yapıştırdığınız yelkenler de sıcak bir manzara oluşturur.

Bebek odası için duvar süsleri

Duvar süsleri bebek odası için kullanılacaksa eğer daha çok bebeğin cinsiyetine uygun seçimler ön planda tutulmalıdır. Kız çocuğu için pembe, yavru ağzı, mor gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Erkek için mavi, turkuaz, yeşilin farklı tonları ve turuncu gibi pastel renklerle güzel bir oda tasarlayabilirsiniz. Bebek odası isimli duvar süsü modellerinde bebeğin ismi yazılarak etrafına çeşitli aksesuarlar yerleştirilebilir.

Bebek odası damla duvar süsü

Bebek odası yazılı duvar süslerinde hoşgeldin bebek gibi yazılarda yenidoğan odası duvar süsleri olarak kullanılabilir.

Bebek odası ay yıldız gece temalı duvar süsü

Bebek odası ahşap kirpik duvar süsü çeşitleri

Bebek odası batman duvar süsü

Bebek odası renkli duvar süsü

Deniz altı temalı bebek odası süsü

Bebek odası için duvar kağıtları (TIKLAYIN

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın