Yeni yüklük dolap modelleri ve fiyatları

19.885

Yüklük modelleri 2020 yılında da renkli ve güzel tasarımlarıyla karşımızda. Aşağıda sizin için hazırladığımız onlarca klasik ve modern yüklük modelleri bulunuyor. Bunların içinde beyaz lake, ceviz, parlak ve mat lake, mdf lam gibi farklı ürünler de bulunuyor. Yatak odası yada merdiven altı gibi mekanları değerlendirmek için aşağıdaki arşivimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Beyaz Yüklük Modelleri

Ürünün fiyatı 6000 TL.

Evlerdeki fazlalıkları depolayabileceğiniz yegane mobilyalardan birisi olan yüklükler her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Evinizde yüklük yerleştirecek kadar geniş bir yer varsa şayet, kaliteli bir yüklük büyük kolaylık sağlayacaktır.

Yüklük Dolabı Modelleri Fiyatları

Yüklük dolapları daha çok mdf lake, mdf lam ve sunta gibi malzemelere göre fiyat değişikliği arz eder. Genel olarak mdf lake ürünlerin m2 fiyatları 1000 TL civarındadır. Dolap ve çekmece sayısı, ray ve menteşe gibi ürün kalitesi de fiyatlara etki eder. Aşağıdaki ürünleri incelerken sipariş vermeden önce muhakkak fiyat alınız. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

Koçtaş yüklük fiyatı: 869,90 TL. Gardrop Yüklüğün ölçüleri aşağıdaki gibidir: 150 CM Derinlik : 52 CM Yükseklik :190 CM. Geniş ve bölümlere ayrılmış bu dolap sayesinde evinizde bulunan fazlalık ve az kullanılan eşyaları muhafaza edebilirsiniz.

Koçtaş Yüklük dolabı fiyatları: 759,90 TL Yüklük dolap ölçüleri: Yükseklik : 1805 mm Genişlik : 1552 mm Derinlik : 550 mm. Ürünün rengi mat beyaz ve virjinyadır. Ürünün çekmecelerinde kullanılan raylar kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Vivense yüklük fiyatı: %48 İNDİRİMLİ olarak 705 TL yerine sadece: 370 TL. Yüklük gardrop modeli sürgülü olup, adrese ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır. Firma ürüne 2 yıl garanti vermektedir.

Yorganlar İçin Yeni Yüklük Dolap Modelleri

Beyaz Yüklük Modelleri: Yüklükler içerisinde en fazla tercih edilen model beyaz renkli olanlar. Ev dekorasyonunda sade bir hava hakimse ve bunun bozmak istemiyorsanız beyaz modeller işinizi fazlasıyla görecektir. Kaliteli ve modern bir görüntüye sahip olan bu model ayrıca odadaki görüntüyü de daha ferah hale getirecektir.

Aynalı Yüklük Modelleri: Özellikle ebeveynlerin yatak odasında kullanılacak yüklüklerde bu modeller ilk tercih oluyor. Ayna detayı hem modern bir görüntü kazandırıyor hem de giyinirken üstünüze başınıza bakabilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra dekorasyonda ayna kullanmak ortamın daha geniş ve ferah olmasını da sağlayacağı için muhakkak bu tarz modellere yönelmelisiniz.

Beyaz Yatak Yüklük Modelleri

Ürün fiyatı: 8000 TL.

Parlak Yüzeyli Yüklük Modelleri: Modernlik vurgusu her zaman için parlak yüzeylerden gelmiştir. Hangi dekorasyon tarzında olursa olsun parlak yüzeyli mobilyalar daha modern bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de yeni yüklük dolabı modellerinde parlak yüzeyli olanların işlevsel bir tercih olacağını söylemeliyiz. Bunun yanı sıra parlak yüzeyli modellerde canlı renklerinde tercih edilebileceğini ve böylelikle daha da modern bir görüntü elde edilebileceğini hatırlatmakta fayda var.

Ürün Fiyatı 9000 TL.

Yüklük Gardrop Modelleri

Yatak odasının iki önemli mobilyası var. Bunlardan birisi yatak diğeri gardrop. Diğerleri aksesuar sayılır. Bunun için bu iki ürünü alırken dikkat etmelisiniz. Mesela yatak dinlendiğiniz ve gecenin neredeyse tamamını geçirdiğiniz en önemli eşyalardan biri. Diğer bir mobilya çeşidi olan gardrop da giydiğiniz kıyafetler ve fazlalık eşyaları muhafaza ettiğinizin evin ve yatak odasının en büyük dolabıdır. Bazı gardrop modelleri sadece kıyafet asmaya uygun iken, bazıları yüklüklü olarak dizayn ediliyor.

Yorgan yüklük Modelleri

Kullanışlı yüklük dolabı modelleri kişiye göre değişir tabi. Yüklüklerin bir kısmı raflı ve çekmeceli şekilde oluyor. Yukarıda paylaştığımız Koçtaş yüklük dolapları bu şekildedir. Çekmece ve kısım kısım dolapları bulunuyor. Fakat siz yorgan ve yastık, battaniye gibi eşyaları muhafaza edecek, yorgan yatak koymak için yüklük modelleri ve bir dolap arıyorsanız içi daha geniş ve çok kısımlara bölünmemiş yüklük almanız gerekiyor. Aksi taktirde dolabınız kullanışlı olmaz.

Yatak odalarında bulunan yorgan yüklük mobilyaları geniş aileler için oldukça kullanışlı eşyalardır. Tabii fotoğraftaki gibi bir mobilya almak istiyorsanız geniş bir yatak odası sahibi olmanız gerektiğini unutmayın.

Sürgülü Yüklük Dolabı Modelleri

Özel tasarım yüklük

Yüklük modelleri her evde kullanılmaz. Eski zamanlarda daha çok tercih edilen bir eşya idi diyebiliriz. Çok popüler olmayan bir mobilya çeşidi olduğu için mobilya markaları da bu tarz ürünleri üretmiyor ve satmıyor. Onun için piyasada yüklük modeli bulmanız biraz zor olabilir. Pekiyi istediğiniz özel yapım yüklük modelini nasıl bulabilirsiniz. Bunun için kendinize bir marangoz bulmanız gerekiyor. Yüklük yapımı en kolay mobilyalardan biridir. Sokak arasında butik bir imalatçı bile işinizi görebilir. Fakat kişinin yada ustanın güvenilir olması ve ustalığının da iyi olması gerekiyor. Aksi halde evinize berbat bir mobilya gelebilir.

Beyaz Modern Yüklük Dolapları

Yatak odasının iki önemli mobilyası var. Bunlardan birisi yatak diğeri gardrop. Diğerleri aksesuar sayılır. Bunun için bu iki ürünü alırken dikkat etmelisiniz. Mesela yatak dinlendiğiniz ve gecenin neredeyse tamamını geçirdiğiniz en önemli eşyalardan biri. Diğer bir mobilya çeşidi olan gardrop da giydiğiniz kıyafetler ve fazlalık eşyaları muhafaza ettiğinizin evin ve yatak odasının en büyük dolabıdır. Bazı gardrop modelleri sadece kıyafet asmaya uygun iken, bazıları yüklüklü olarak dizayn ediliyor.

Yüklük içi modelleri

Yüklük içi eğer kullanışlı değilse, ne kadar büyük mobilyalara sahip de olsanız faydasız. O mobilya evinizi işkal etmekten başka bir işe yaramaz. O sebeple hazır yüklük almanızı tavsiye etmiyoruz. Evinizdeki eşya yoğunluğuna göre tasarım yaptırmalısınız. Örneğin yorgan ve battaniye çok ise, geniş hazneleri olan yüklük yaptırın. Bir de yorganları koyacağınız yüklük içlerinin yukarı kısımda olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi durumda yorgan koyup, çıkarırken zorlanırsınız. Aşağıda sizin için örnek bir yüklük içi modeli bulunuyor.

Yüklükler aslında gardrop mobilyaların biraz daha genişlerine deniyor. Bu tarz mobilyalara, sadece gömlek pantolon yada takım elbise değil yorgan, yastık, battaniye, çarşaf, kırlent de koyabiliyoruz. Bu sebeple yüklüklerin iç tasarımı önemlidir.

Yüklük Dolabı Standart Ölçüleri

Evlerdeki en işlevsel ürünlerden birisi olan yüklüklerde kafaları en çok karıştıran detay ölçüler oluyor. Piyasada birçok marka ve model bulabilmenin mümkün olduğu şu günlerde doğru tercihleri yapabilmek adına en ideal ölçüleri bilmek gerekiyor. Bu yüzden sizlere yüklük modellerinde hangi ölçülerin daha doğru tercihler olarak nitelendirilebileceğinden bahsedeceğiz.

Yüklük Modellerinde Yükseklik Ölçüsü: Yüklüklerdeki yükseklik kişilerin tercihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor olsa da aslında bu noktada genel geçer bir kuraldan bahsedebiliriz. Yorganlar için gömme dolaplar bu söyleyeceklerimizin dışındadır. Çünkü gömme dolap yapılacak yere göre özel ölçü yapılması gerekiyor. Günümüzde yüklüklerin minimum yüksekliğinin 200 santim olması gerektiği gibi yazılı olmayan bir kuraldan söz edilebilir. Bunun fazla yüksek olduğunu düşünüyorsanız yüksekliği 185 santime indirebilirsiniz. Fakat bu da depolama alanında feragat etmek anlamına geliyor.

Aynalı yüklük modelleri

Parlak yüzeyli yüklük modelleri

Yorgan dolabi

Yatak odasi yukluk modelleri

Yeni yüklük dolabı modelleri

Yukluk modelleri

Buyuk yukluk modeli

Kullanisli yukluk dolap modelleri

Kızakli yukluk modeli

Yatak odasi yukluk modeli

Yüklüklü gardrop modelleri

Kullanisli yukluk modelleri

 

Yüklük dolabı modelleri

Yukluk modelleri

Yüklük mobilya

Yukluk ornekleri

Yukluk dolap tavsiyeleri

Yukluk dolap ornekleri

Yüklük Modellerinde Derinlik Ölçüsü: Yüklüklerde derinlik çok fazla değişkenlik gösteren bir ölçü değil aslında. Yatak yorgan koymak için ideal ölüde olması şart. Piyasadaki yüklük modellerini incelediğinizde genel itibariyle karşınıza 60 santimlik bir derinlik değeri çıkacaktır ki bu değer son derece yeterli bir ölçü. Bundan daha fazlası oda da gereksiz alan kaplamak anlamına geliyor.

Yüklük Modellerinde Genişlik Ölçüsü: Yüklükler de dikkat etmeniz gereken en önemli ölçü genişliktir. Genişliğe karar verirken odanın ne denli geniş olduğuna dikkat etmekte fayda var. Aksi halde yanlış tercihte bulunursanız odanın içerisinde adım atmaya yer kalmadığını sizde fark edeceksiniz. Bu yüzden oda çok geniş değilse genişliği 160-165 santimde tutmakta fayda var. Geniş odalarda ise bu değer 200 santime kadar çıkartılabilir.

Yüklük dolap ölçüleri standart olarak şu ölçüdedir dememiz yanlış olacağı için siz odanızın ölçüsüne göre ürün belirlemelisiniz.

Bütün yüklük modellerine galeriden bakabilirsiniz.


Mobilya Hocası

Yeni yüklük dolap modelleri ve fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İstediğimiz ürünü size yaptırabiliyomuyuz ben 3 kapaklı sade içinde raf olmayan Bi dolap yaptırmayı düşünüyorum tarafıma dönüş sağlanırsa sevinirim. 0553 5013519

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın