Yüklük Dolap Modelleri Fiyatları -Yatak Yorgan Yüklük Dolabı

Yüklük dolap modelleri evlerde yorgan, yastık ve battaniye gibi fazla yer işgal eden ve yaz aylarında uzun süre kullanılmayan ürünleri ortadan kaldırmak amacıyla üretilen genel olarak ahşap malzemeden üretilen dolap çeşitlerinden biridir. Yüklük modelleri, 2021 yılında da renkli ve güzel tasarımlarıyla karşımızda. Aşağıda sizin için hazırladığımız onlarca klasik ve modern yüklük modelleri bulunuyor. Bunların içinde beyaz lake, ceviz, parlak ve mat lake, mdf lam gibi farklı ürünler de bulunuyor. Yatak odası yada merdiven altı gibi mekanları değerlendirmek için aşağıdaki arşivimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Yüklük dolap modelleri evlerde yorgan, yastık ve battaniye gibi fazla yer işgal eden ve yaz aylarında uzun süre kullanılmayan ürünleri ortadan kaldırmak amacıyla üretilen genel olarak ahşap malzemeden üretilen dolap çeşitlerinden biridir. Yüklük modelleri, 2021 yılında da renkli ve güzel tasarımlarıyla karşımızda. Aşağıda sizin için hazırladığımız onlarca klasik ve modern yüklük modelleri bulunuyor. Bunların içinde beyaz lake, ceviz, parlak ve mat lake, mdf lam gibi farklı ürünler de bulunuyor. Yatak odası yada merdiven altı gibi mekanları değerlendirmek için aşağıdaki arşivimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Beyaz Yüklük Modelleri

Ürünün fiyatı 8000 TL.

Evlerdeki fazlalıkları depolayabileceğiniz yegane mobilyalardan birisi olan yüklükler her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Evinizde yüklük yerleştirecek kadar geniş bir yer varsa şayet, kaliteli bir yüklük büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

 

Yüklük Dolabı Modelleri Fiyatları

Yüklük dolapları daha çok mdf lake, mdf lam ve sunta gibi malzemelere göre fiyat değişikliği arz eder. Genel olarak mdf lake ürünlerin m2 fiyatları 1000 TL civarındadır. Dolap ve çekmece sayısı, ray ve menteşe gibi ürün kalitesi de fiyatlara etki eder. Aşağıdaki ürünleri incelerken sipariş vermeden önce muhakkak fiyat alınız. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

 

 

Koçtaş yüklük dolabı: Gardrop Yüklüğün ölçüleri aşağıdaki gibidir: 150 CM Derinlik : 52 CM Yükseklik :190 CM. Geniş ve bölümlere ayrılmış bu dolap sayesinde evinizde bulunan fazlalık ve az kullanılan eşyaları muhafaza edebilirsiniz.

 

 

Koçtaş Yüklük dolabı fiyatları: 759,90 TL Yüklük dolap ölçüleri: Yükseklik : 1805 mm Genişlik : 1552 mm Derinlik : 550 mm. Ürünün rengi mat beyaz ve virjinyadır. Ürünün çekmecelerinde kullanılan raylar kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Vivense yüklük dolaplarında %48 İNDİRİMLİ var. Yüklük gardrop modeli sürgülü olup, adrese ücretsiz sevkiyat yapılmaktadır. Firma ürüne 2 yıl garanti vermektedir.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

 

Yorganlar İçin Yeni Yüklük Dolap Modelleri

Beyaz Yüklük Modelleri

Yüklükler içerisinde en fazla tercih edilen model beyaz renkli olanlar. Ev dekorasyonunda sade bir hava hakimse ve bunun bozmak istemiyorsanız beyaz modeller işinizi fazlasıyla görecektir. Kaliteli ve modern bir görüntüye sahip olan bu model ayrıca odadaki görüntüyü de daha ferah hale getirecektir.

 

 

   

Aynalı Yüklük Modelleri

Özellikle ebeveynlerin yatak odasında kullanılacak yüklüklerde bu modeller ilk tercih oluyor. Ayna detayı hem modern bir görüntü kazandırıyor hem de giyinirken üstünüze başınıza bakabilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra dekorasyonda ayna kullanmak ortamın daha geniş ve ferah olmasını da sağlayacağı için muhakkak bu tarz modellere yönelmelisiniz.

 

Beyaz Yatak Yüklük Modelleri

Ürün fiyatı: 4000 TL.

 

Parlak Yüzeyli Yüklük Modelleri

Modernlik vurgusu her zaman için parlak yüzeylerden gelmiştir. Hangi dekorasyon tarzında olursa olsun parlak yüzeyli mobilyalar daha modern bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de yeni yüklük dolabı modellerinde parlak yüzeyli olanların işlevsel bir tercih olacağını söylemeliyiz. Bunun yanı sıra parlak yüzeyli modellerde canlı renklerinde tercih edilebileceğini ve böylelikle daha da modern bir görüntü elde edilebileceğini hatırlatmakta fayda var.

 

 

Yüklük Gardrop Modelleri

Yatak odasının iki önemli mobilyası var. Bunlardan birisi yatak diğeri gardrop. Diğerleri aksesuar sayılır. Bunun için bu iki ürünü alırken dikkat etmelisiniz. Mesela yatak dinlendiğiniz ve gecenin neredeyse tamamını geçirdiğiniz en önemli eşyalardan biri. Diğer bir mobilya çeşidi olan gardrop da giydiğiniz kıyafetler ve fazlalık eşyaları muhafaza ettiğinizin evin ve yatak odasının en büyük dolabıdır. Bazı marangoz yapımı gardrop modelleri sadece kıyafet asmaya uygun iken, bazıları yüklüklü olarak dizayn ediliyor.

 

 

Yorgan Yüklük Modelleri

Kullanışlı yüklük dolabı modelleri kişiye göre değişir tabi. Yüklüklerin bir kısmı raflı ve çekmeceli şekilde oluyor. Yukarıda paylaştığımız Koçtaş yüklük dolapları bu şekildedir. Çekmece ve kısım kısım dolapları bulunuyor. Fakat siz yorgan ve yastık, battaniye gibi eşyaları muhafaza edecek, yorgan yatak koymak için yüklük modelleri ve bir dolap arıyorsanız içi daha geniş ve çok kısımlara bölünmemiş yüklük almanız gerekiyor. Aksi taktirde dolabınız kullanışlı olmaz.

 

 

Yatak odalarında bulunan yorgan yüklük mobilyaları geniş aileler için oldukça kullanışlı eşyalardır. Tabii fotoğraftaki gibi bir mobilya almak istiyorsanız geniş bir yatak odası sahibi olmanız gerektiğini unutmayın.

 

Sürgülü Yüklük Dolabı Modelleri

 

Özel Tasarım Yüklük

Yüklük modelleri her evde kullanılmaz. Eski zamanlarda daha çok tercih edilen bir eşya idi diyebiliriz. Çok popüler olmayan bir mobilya çeşidi olduğu için mobilya markaları da bu tarz ürünleri üretmiyor ve satmıyor. Onun için piyasada yüklük modeli bulmanız biraz zor olabilir. Pekiyi istediğiniz özel yapım yüklük modelini nasıl bulabilirsiniz. Bunun için kendinize bir marangoz bulmanız gerekiyor. Yüklük yapımı en kolay mobilyalardan biridir. Sokak arasında butik bir imalatçı bile işinizi görebilir. Fakat kişinin yada ustanın güvenilir olması ve ustalığının da iyi olması gerekiyor. Aksi halde evinize berbat bir mobilya gelebilir.

 

Beyaz Modern Yüklük Dolapları

 

Yatak odasının iki önemli mobilyası var. Bunlardan birisi yatak diğeri gardrop. Diğerleri aksesuar sayılır. Bunun için bu iki ürünü alırken dikkat etmelisiniz. Mesela yatak dinlendiğiniz ve gecenin neredeyse tamamını geçirdiğiniz en önemli eşyalardan biri. Diğer bir mobilya çeşidi olan gardrop da giydiğiniz kıyafetler ve fazlalık eşyaları muhafaza ettiğinizin evin ve yatak odasının en büyük dolabıdır. Bazı gardrop modelleri sadece kıyafet asmaya uygun iken, bazıları yüklüklü olarak dizayn ediliyor.

 

 

Yüklük İçi Modelleri

Yüklük içi eğer kullanışlı değilse, ne kadar büyük mobilyalara sahip de olsanız faydasız. O mobilya evinizi işkal etmekten başka bir işe yaramaz. O sebeple hazır yüklük almanızı tavsiye etmiyoruz. Evinizdeki eşya yoğunluğuna göre tasarım yaptırmalısınız. Örneğin yorgan ve battaniye çok ise, geniş hazneleri olan yüklük yaptırın. Bir de yorganları koyacağınız yüklük içlerinin yukarı kısımda olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi durumda yorgan koyup, çıkarırken zorlanırsınız. Aşağıda sizin için örnek bir yüklük içi modeli bulunuyor.

 

 

Yüklükler aslında gardrop mobilyaların biraz daha genişlerine deniyor. Bu tarz mobilyalara, sadece gömlek pantolon yada takım elbise değil yorgan, yastık, battaniye, çarşaf, kırlent de koyabiliyoruz. Bu sebeple yüklüklerin iç tasarımı önemlidir.

 

 

Yüklük Dolabı Standart Ölçüleri

Evlerdeki en işlevsel ürünlerden birisi olan yüklüklerde kafaları en çok karıştıran detay ölçüler oluyor. Piyasada birçok marka ve model bulabilmenin mümkün olduğu şu günlerde doğru tercihleri yapabilmek adına en ideal ölçüleri bilmek gerekiyor. Bu yüzden sizlere yüklük modellerinde hangi ölçülerin daha doğru tercihler olarak nitelendirilebileceğinden bahsedeceğiz.

 

 

Yüklük Modellerinde Yükseklik Ölçüsü

Yüklüklerdeki yükseklik kişilerin tercihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor olsa da aslında bu noktada genel geçer bir kuraldan bahsedebiliriz. Yorganlar için gömme dolaplar bu söyleyeceklerimizin dışındadır. Çünkü gömme dolap yapılacak yere göre özel ölçü yapılması gerekiyor. Günümüzde yüklüklerin minimum yüksekliğinin 200 santim olması gerektiği gibi yazılı olmayan bir kuraldan söz edilebilir. Bunun fazla yüksek olduğunu düşünüyorsanız yüksekliği 185 santime indirebilirsiniz. Fakat bu da depolama alanında feragat etmek anlamına geliyor.

 

Aynalı yüklük modelleri

 

Yüklük Modellerinde Derinlik Ölçüsü

Yüklüklerde derinlik çok fazla değişkenlik gösteren bir ölçü değil aslında. Yatak yorgan koymak için ideal ölüde olması şart. Piyasadaki yüklük modellerini incelediğinizde genel itibariyle karşınıza 60 santimlik bir derinlik değeri çıkacaktır ki bu değer son derece yeterli bir ölçü. Bundan daha fazlası oda da gereksiz alan kaplamak anlamına geliyor.

 

 

Yüklük Modellerinde Genişlik Ölçüsü

Yüklükler de dikkat etmeniz gereken en önemli ölçü genişliktir. Genişliğe karar verirken odanın ne denli geniş olduğuna dikkat etmekte fayda var. Aksi halde yanlış tercihte bulunursanız odanın içerisinde adım atmaya yer kalmadığını sizde fark edeceksiniz. Bu yüzden oda çok geniş değilse genişliği 160-165 santimde tutmakta fayda var. Geniş odalarda ise bu değer 200 santime kadar çıkartılabilir.

 

 

Yüklük dolap ölçüleri standart olarak şu ölçüdedir dememiz yanlış olacağı için siz odanızın ölçüsüne göre ürün belirlemelisiniz.

 

 

Yüklük Dolap Modelleri

Yüklük modelleri arasında göze çarpan bir başka detay ise, açık renklerin hakim olduğudur. Yine kullanıldığı alanın daha geniş görünebilmesi amacı doğrultusunda yapılan açık renk tonu seçimleri sayesinde, bulundukları odalar daha geniş görünmektedir. Yüklük tasarımlarını gün geçtikçe modern çizgiler barındırıyor olması, estetik görünüme katkısını artırmaktadır. Üretilen modellerin tamamı hem görsel hem de fonksiyonel olarak maksimum yararı sağlamaya yönelik tasarımlardır. Derin haznelere sahip olan içerikleri ve çok sayıdaki bölmeleri ile eşya fazlalıklarını yok edecektir. Daha düzenli ve sade bir görünüm elde edebilme amacı doğrultusunda tercih edilebilir mobilyalar arasında yer almaktadır. Evin genel tarzına uygun olarak tercih edebileceğiniz birçok yüklük modelleri bulunmaktadır.

 

Yüklük Modelleri 2

 

Raylı Yüklük Modelleri

Yüklükler içerisinde en işlevsel modellerden birisi raylı yüklüler diyebiliriz. Kapakların ray sistemi sayesinde sağa ve sola doğru hareket ediyor olması sizler için yerden tasarruf anlamına geliyor. Yüklüğü koyacağınız oda çok geniş değilse ve yüklüğün karşısına da bir şeyler yerleştirmeniz gerekiyorsa size doğru gelmeyecek olan kapılar için bir pay bırakmanıza da gerek kalmayacak demektir.

 

Raylı Yüklük Modelleri

 

Modern Yüklük Modelleri

Evinizde modern bir dekorasyon yapıyorsanız bunu yüklüklerde de uygulamanız gerekecek. Modern yüklük modellerde kullanılan keskin hatlar, söz konusu modernlik vurgusunu yapmanızı kolaylaştıracaktır. Kapaklardaki tutma yerlerinin dahi keskin hatlarda olması istenilen vurguyu yapmanızda size önemli bir kolaylık sunacaktır. Renk konusunda ise soğuk tonların çok daha doğru bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

 

Modern Yüklük Modelleri

 

İki Kapaklı Yüklük Modelleri

 

 

Yüklükler genel itibariyle üç kapaklı olarak bilinse de gene üç kapaklılar kadar geniş olup, iki kapağı bulunan modellerde var. Bu modellerin avantajı ise dolabın tam olarak yarısını tek sefer de kullanabiliyor olmanız. Ayrıca görüntü itibariyle üç kapaklı modellere nazaran daha bir “bütün” halde duran bu ürünleri incelemenizi öneriyoruz.

 

İki Kapaklı Yüklük Modelleri

 

Renkli Yüklük Modelleri

Yüklüklerde sadece beyaz ve kahve tonlarına alıştıysanız bu alışkanlıktan vazgeçmeniz gerekecek. Yeni sezon yüklüklerde renk skalası bir hayli genişlemiş durumda ve bordodan tutunda yeşilin koyu tonlarına ve patlıcan moruna kadar birçok renk seçeneği eklenmiş gibi görünüyor. Üstelik bu modellerde kullanılan parlak yüzeyde renklerin çok daha etkileyici görünmesini sağlıyor.

Yatak Yorgan Yüklük Dolabı

YÜKLÜK ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Yatak yorgan koymak için yüklük dolapları diğer dolaplara göre biraz daha geniş olursa daha kullanışlı olacaktır. Kapılı modellerde geniş kapı tercihi sizin için daha avantajlı olur. Raylı 2 kapaklı dolaplar da oldukça kullanışlıdır.

Parlak yüzeyli yüklük modelleri

 

Yüklük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Ev dekorasyonunda çoğu zaman gözden kaçıyor olsa da aslında önemli objelerden birisi olan yüklükler şu sıralar son derece popüler bir tercih. Eskiden hemen her evde gördüğümüz, fakat birkaç sene öncesine kadar popülerliğini kaybeden yüklük dolaplar tekrardan evlerdeki yerini almaya başladı. Peki, yüklük kullanmak gerçekten de mantıklı mı?

 

Yüklük alırken dikkat edilmesi gerekenler

 

Özel Yapım Yüklük Dolabı Avantajları

Yüklük dolapların en önemli avantajı çok fazla eşyayı içine depolayabiliyor olmanız. Şöyle ki, evinizde her daim misafirler için yastık, yorgan vb şeyler olmak durumunda ve bunları saklayabileceğiniz yegane yer yüklükler. Bunun yanı sıra kullanmadığınız ya da mevsimlik kullandığınız eşyalarınızı da düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlayan yüklükler böylelikler evinizde dağınık bir görüntünün oluşmasını engelliyor. Ayrıca son dönemde modern tasarımlarla karşımıza çıkan yüklükler bu sayede evdeki dekorasyonu da pekiştirdiği için son derece kullanışlı bir dolap olarak kabul ediliyor.

 

Aynalı yüklük modelleri

 

Koridor Yüklük Modelleri Dezavantajları

Biraz evvel sözünü ettiğimiz avantajların hemen hepsi, yatak yorgan koymak için dolap modellerinin boyutları sayesinde gerçekleşiyor. Çok fazla eşya saklamanıza imkan veren yüklük, haliyle son derece büyük bir mobilya. Bu da yüklüklerin en önemli dezavantajı olarak karşımıza çıkıyor. Yani hemen her oda için ideal bir ürün değil. Küçük odalarda yüklük kullanıldığında çok fazla alan kapladığı için oda içerisinde hareket etmeye bile yer kalmayabiliyor. Daha küçük, odaya uygun model ararsanız da o zaman yüklüğün avantajları ortadan kalkıyor.

 

Yüklük kullanmanın faydaları

 

Ucuz Yüklük Dolap Almak Mantıklı mı?

Sizlere yüklük dolapların avantaj ve dezavantajlarından söz ettik. Sonuca bakacak olursak, evet yüklük almak son derece mantıklı bir tercih olacaktır diyebiliriz. Fakat en uygun fiyat araştırması yaparken kalitesiz malzemeden sipariş vermenizi tavsiye etmeyiz. Çünkü genel anlamda bir ürünün genel piyasanın çok altında satışa sunulması demek kullanılan malzemelerin kalitesiz olması demektir. Kullanılan MDF yada Suntalamın kalınlığı bunun için güzel bir örnek. Öte yandan yüklük çekmece ve kapaklarında kullanılan menteşe ve raylar da kalitesiz olursa kısa süre sonra arıza yapacağından emin olabilirsiniz.

 

Yorgan dolabi

 

Ev dekorasyonunda kullanılan ve işlevsel özellikleriyle bildiğimiz yüklükler doğru tercih edildiği takdirde son derece başarılı sonuçlar verebiliyor. Kaliteli malzemelerin kullanılması sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı veren yüklüklerin işlevsel özellikleri ise iç sayesinde ön plana çıkıyor.

 

Yüklük Dolap İçi Çekmece Modelleri

 

Yüklük İçi Raf Modelleri

Yüklükleri içerisinde yer alan bölmeli raflar, büyük eşyaları depolamanıza imkan veriyor. Yüklüklerin genel kullanım amacı olan büyük eşyaların depolanması genellikle raflar sayesinde mümkün olduğu için hemen her yüklük içerisinde bu tarz bir kısım olmak zorundadır. Fakat bu noktada raf aralıklarını kendinizin belirleyebildiğiniz, mesafeyi değiştirebildiğiniz ürünlere yönelmek mantıklı olacaktır.

 

Yüklük Dolap İçi Raf Modelleri

 

Yüklük İçi Askı Modelleri

Yüklülerin içerisinde takım elbiselerinizi, gömlek ve ceketlerinizi de saklayacaksanız o zaman muhakkak askılara ihtiyacınız olacak. Askılar sayesinde sözünü ettiğimiz eşyaları ve benzerlerini randımanlı şekilde depolamanıza imkan veren raflarda dikkat etmeniz gereken şey, rafların sağlamlığı olacaktır.

 

Yüklük Dolap İçi Askı Modelleri

 

Yüklük İçi Ayakkabılık Modelleri

Yüklüklerin içerisinde ayakkabı konulmasına çok alışkın değişsiniz bu konuda düşüncelerinizi biraz olsun değiştirmeniz gerekiyor. Ayakkabılıkların yerleştirildiği yüklük içleri, günlük kullanımda aktif şekilde tercih ettiğiniz modellerden ziyade, mevsimlik olan ve o dönemde kullanmadığınız ayakkabıları saklamanıza imkan verecektir.

 

Yüklük Dolap İçi Raf Modelleri

 

Yüklük İçi Çekmece Modelleri

Yüklüklerin içerisinde olmazsa olmazlardan birisi diyebileceğimiz çekmeceler, küçük boyutlu eşyalarınızı saklayacağınız yegane yerdir. Çekmecelerin pratik şekilde kullanılabiliyor olması sizler için önemli bir avantaj sunarken yüklüklerin genellikle alt kısımlarına konumlandırılmaları gerektiğini de unutmamalısınız.

 

Yukluk ornekleri

 

Yüklük Nasıl Yapılır?

Kullanılacak Yerin Seçimi

Yüklük dolabı yapmaya başlamadan önce bu dolabı nerede kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bunun sebebi ise malzemeleri buna göre seçecek olmanız. Eğer ki yatak odasında kullanacaksanız daha çok görüntüye ağırlık verebilir ve seçimleri buna göre yapabilirsiniz. Dolap banyoda duracaksa eğer o zaman malzeme tercihleri değişkenlik gösterecektir.

 

Raylı Yüklük Dolabı Nasıl Yapılır

 

Malzeme Seçimi

Yüklük dolabınızı yaparken sizi en çok zorlayacak konulardan birisi malzemenin seçimidir. Ne tür ahşap malzemeler seçilmeli, metal aksam nasıl olmalı vb soruları cevaplarken kaliteli ön plana koymakta fayda var. Lake olarak bilinen ve özel bir sıva ile kaplı olan malzemeler bu alanda en kaliteli tercih olacaktır. Fakat gömme dolap fiyatları da buna bağlı olarak biraz daha pahalı gelebilir.

 

Kaliteli Yüklük Dolabı Nasıl Yapılır

 

Sağlamlık

Yüklük dolabınızı yaparken sağlamlığa önem vermeniz gerekiyor. Çünkü uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilya yapmak istiyorsanız özellikle yüklüğün kesişim noktalarının son derece sağlam olması gerekiyor. Yüklüğün içerisinde yerleştireceğiniz ağır şeyler sebebiyle yüklüğün yerle bir olmasını istemezsiniz.

 

 

 

Boya ve Cila

Son olarak yüklüğün rengine karar vermeli ve ahşap boyaları ile boyama işlemine geçmelisiniz. Bu noktada ihtiyacınız olacak olan boya türü, boya tabancası gibi gerekli aletler vb şeyleri bir mobilyacıya uğranıp öğrenebilir ve çok kolay şekilde temin edebilirsiniz. Boyama işleminden sonra cila aşamasına geçebilir, sonrasında ise aynalı bir model istiyorsanız aynayı monte edebilirsiniz.

 

Yeni Yüklük Vestiyer Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

 

Evlerin girişine konumlandırılan vestiyerler aslında düşünüldüğünden çok daha işlevsel mobilyalardır. Sizlere büyük kolaylık sağlayan vestiyerlerde son zamanda yüklük vestiyer modellerinin daha popüler hale geldiğini söylemek gerekiyor. Bu yüzden de sizlere son dönemin trendi olan yüklük vestiyer seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

 

Modern yüklük vestiyer seçiminde dikkat edilmesi gereken konular

 

Sürgülü Yüklük Dolap Modelleri İçin Geniş İç Hacim

Yüklük vestiyerlerde en önemli detay geniş iç hacimdir. Bu sayede çok sayıda mont, kaban, şapka, şemsiye vb ürünü depolamanıza imkan veren bu modeller ekstradan da depolama alanı sağlayacaktır. Bu da farklı ürünleri de depolayabileceğiniz bir mobilya anlamına gelir. Mümkünse gömme modelleri tercih etmek daha faydalı olacaktır.

 

Kaliteli yüklük vestiyer seçiminde dikkat edilmesi gereken konular

 

Sürgülü Yüklük Modelleri İle Ayakkabılık

Ayakkabılarınızı koyabileceğiniz bir yüklük vestiyer de size yerden avantaj sağlayacaktır. Hem manto, kaban gibi ürünler hem de yazlık ve kışlık ayakkabıları muhafaza edebilecek bir yüklük vestiyer tercihi daha mantıklı olacaktır.

 

Açık renk yüklük vestiyer seçiminde dikkat edilmesi gereken konular

 

Yüklüklü Gardrop Dayanıklı Olmalı

Yatak odası için yüklük modelleri bakıyorsanız ürünün dayanıklı ve kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü ucuz ve ince malzemeden yapılmış bir yüklük zamanla bel verecek ve yukarıda belirttiğimiz gibi bazı mekanizmaları da arıza çıkaracaktır. Yüklük vestiyerler nispeten pahalı mobilyalardır ve büyük yapısı sebebiyle de taşıması, değiştirmesi mümkün değildir. Bu yüzden de alacaksanız en kalitesine yönelmekte fayda var. Size çok uzun yıllar kullanım ömrü sağlayacak olan modeller, özellikle de askı kısımlarından sıkıntı yaşamayacağınız ürünler doğru tercih olacaktır. Bunun yanı sıra ayakkabıları koyduğunuz yerin suya dayanıklı olmasında da fayda var diyebiliriz.

Renkli Yüklük Dolabı Nasıl Yapılır

 

Yatak odasi yukluk modelleri

Yeni yüklük dolabı modelleri

Yukluk modelleri

Buyuk yukluk modeli

Kullanisli yukluk dolap modelleri

Kızakli yukluk modeli

Yatak odasi yukluk modeli

Yüklüklü gardrop modelleri

Kullanisli yukluk modelleri

 

Yüklük dolabı modelleri

Yukluk modelleri

Yüklük mobilya

Yukluk dolap tavsiyeleri

Yukluk dolap ornekleri

Yüklük Modelleri 5

Yüklük Modelleri 6

Aynalı raylı yüklük modelleri

 

Bu yazıya da göz atın: ELBİSE DOLABI MODELLERİ (tıkla)

 

Bütün yüklük modellerine galeriden bakabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Yüklük Dolap Modelleri Fiyatları -Yatak Yorgan Yüklük Dolabı (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Harun dedi ki:

    İstediğimiz ürünü size yaptırabiliyomuyuz ben 3 kapaklı sade içinde raf olmayan Bi dolap yaptırmayı düşünüyorum tarafıma dönüş sağlanırsa sevinirim. 0553 5013519

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın