Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri

2.278

Son moda duvar kağıdı modelleri her yıl yenilenen çizgileriyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Mutfak, salon, oturma odası ve daha birçok farklı yaşam alanında tercih edilebilecek olan duvar kağıtları ile birlikte sizler de dekorasyon çalışmalarına küçük de olsa bir katkıda bulunabilir ve bunu çok uygun rakamlar eşliğinde yapabilirsiniz. Duvar kağıtları, özellikle genç ve çocuk odalarının vazgeçilmezi olarak bu sektörde yer alıyor ve özellikle renkli karakterler ile tasarımı yapılan ilgi çekici duvar kağıtları, çocuklarımızın beğenisini daha fazla topluyor.

Renkli duvar kağıtları ile birlikte atık sizler de onların yaşam alanlarını dekore edebilecek ve daha kusursuz bir görüntü ile onları bu alanlarda uzun süre tutabileceksiniz. Disney kahramanlarının yer aldığı ve tasarımda bir adım öne çıktığı renkli duvar kağıtları, kızlar için de ayrıca tasarlanıyor ve genellikle de Hello Kitty ya da Barbie tasarımı ile birlikte kızların beğenisine sunuluyor.

Lüks oturma odası duvar kağıdı

   

Bu duvar kağıtlarını banyo ya da tuvaletlerinizde de kullanabiliyorsunuz ancak bunun için sıradan bir ürün tercih etmek saçma olacaktır çünkü klasik duvar kağıtları, su ile buluştuğunda parçalanıyor ve çok kısa sürede yıpranıyor ancak emin olun kaliteli üretim ve suya dayanıklı duvar kağıtları da mevcut ve dilerseniz markalar aracılığı ile sizler de bu ürünlere daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Şık renkleri, şık tasarımları ve sizlere özel alternatif modelleri ile fark yaratacak olan son moda duvar kağıdı modelleri ile birlikte artık yaşam alanlarınız daha dinamik bir görüntüye sahip hale geliyor. Dekorasyon çalışmalarının en masrafsız örneklerinden bir tanesidir ve çok sayıda profesyonel isim de bu ürün ile birlikte yaşam alanlarınızı dekore etmenizi önermektedir. Uygun fiyatları ve geniş model yelpazesi ile yaşam alanlarınıza dahil olmak için raflarda yerini almış durumdalar ve beklentilerinizi de her şekilde karşılıyorlar.

Oturma odası duvar kağıtları modelleri

Oturma odası misafirimizi ağırlayacağımız yer olduğu için dekorasyonu düşündüğünüzden çok daha önemli ve önceliklidir. Eğer ki doğru adımlar atılır ve doğru şeyler yapılırsa çok güzel bir görüntü elde etmek mümkünken, oturma odasının duvar kağıtlarını seçerken dikkatli olmakta fayda var.

Oturma odası dekorasyonu

Duvar Kağıdı Renk Seçimi

Duvar kağıdını seçerken ilk olarak renk seçimini belirlemeniz gerekiyor. Hangi rengin kullanılacağı birçok şeyi etkileyeceği için ilk olarak buradan yola çıkmakta fayda var. Şu sıralar genel itibariyle koyu tonlara doğru bir yönelim olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Birçok kişi beyaz, pudra gibi açık renklerden sıyrılıp daha koyu renklere yönelmeye başlamış durumda. Fakat odanızda ışıklandırma zayıf ise ve güneş almıyorsa kesinlikle açık renkli duvar kağıtlarını tercih etmeniz gerekiyor.

TV Ünitesi Arkası İçin Duvar Kağıdı

Oturma odasındaki en önemli objelerden birisi TV ünitesidir. TV ünitesinin önemi ise arkasındaki duvardan gelir. Birçok kişi TV ünitesini çok fazla özen göstermeden yerleştirmekte ve detaylara dikkat etmemekte. Fakat oturma odasında hangi renk duvar kağıdı kullanırsanız kullanın, TV ünitesinin arkasındaki duvarı koyu renkler hatta siyah renkte tercih etmelisiniz.

Desenli Taş Duvar Kağıtları

Son zamanlarda oturma odasındaki duvar kağıtlarında desenli modeller ön plana çıkıyor. Desenli modeller genellikle geometrik desenler ya da özel tasarımlardan oluşurken görüntü itibariyle gerçekten de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Lüks oturma odası duvar kağıdı

Oturma odası dekorasyonu

Oturma odası duvar kağıtları modelleri

 

 

ÜÇ BOYUTLU DUVAR KAĞITLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Yeni oturma odası dekorasyonu

 

EN ŞIK DUVAR KAĞITLARI BURADA (TIKLAYIN)

 

2021 duvar kağıdı modellerini görmek için ufak resimleri tıklayabilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın