Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri

205

Evinizin duvarlarında standart boyaları ya da duvar kağıtlarını görmekten sıkıldıysanız sizler için harika bir önerimiz var. Hem dekorasyonunuzu baştan aşağıya değiştirecek hem de sıradan modellerden son derece farklı olacak bir öneri. Son dönemin trendi haline gelen üç boyutlu duvar kağıtları, dekorasyonunuzu çok daha etkileyici hale getirecek diyebiliriz.

Yatak Odası İçin Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Yatak Odası İçin 3D Duvar Kağıdı Modelleri: Yatak odanızda bir değişiklik planlıyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, yatak odanızda yatağının baş kısmının dayandığı duvara üç boyutlu duvar kağıdı uygulayabilirsiniz. Bu noktada dışarıdan baktığınızda yatağınız sanki yemyeşil bir ortamda duruyormuş gibi görünebilecek.

Salon İçin Manzaralı Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Yeni Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri: Yeni sezon üç boyutlu duvar kağıtlarında ürün skalası bir hayli geniş. Hayal gücünün de aktif olarak kullanıldığı bu alanlarda isterseniz çocuklarınızın odasında bir duvara fantastik bir kahramanı işletebilirsiniz. Bunun yanında çocuğunuzun odası sanki uzay boşluğuna açılıyormuş gibi görünen duvar kağıtları da güzel duracaktır.

Çocuk odası üç boyutlu duvar kağıdı

Yeni Yatak Odası İçin Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Yeni Yatak Odası İçin Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Manzaralı Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri: Manzara maalesef ki herkesin evinde olan bir ayrıcalık değil. Eğer ki evinizin konumu itibariyle güzel bir manzaranız yoksa, kendi manzaranızı kendiniz yapabilirsiniz. Evinizde sıklıkla kullandığınız bir odanın duvarı siz hangi manzarayı izlemek istiyorsanız üç boyutlu olarak duvarda canlandırılabilir.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Salon İçin Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri: Salonunuzda farklılık yaratmak için güzel bir seçenek olan üç boyutlu duvar kağıtları hemen her gün daha da popüler hale geliyor. Salonunuzda en çok kullandığınız koltuğun hemen karşısında güzel bir deniz manzarası hoş durabilir. Bunun yanında daha modern bir görüntü istiyorsanız salonunuzun yüksek gökdelenlere açılıyormuş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 0

Son zamanların yeni dekorasyonlarından olan üç boyutlu duvar kâğıtları hem şık hem modern hem de yenileşme tasarımlarıyla sizin zevkinize uygun olarak yapılmıştır. Günümüzde artık çok çeşitli duvar kâğıtları vardır. Silinebilen ve dayanıklık özelliklerine sahip birçok üç boyutlu duvar kâğıdı modelleri vardır. 5 çeşit duvar kâğıdı çeşidi vardır. Hangisi size uygunsa seçiminizi ona göre yapıp kullanabilirsiniz.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 7

Vinil duvar kâğıdı yanmaya karşı dirençli olan otellerde hastanelerde kullanılan duvar kâğıdıdır. Bu kâğıtla anti-bakteriyel özellikte kazandırılabilir. Uygun şekilde kullanıldığında uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Uluslararası dayanıklılık gücüne uygun çeşitleri vardır. Kâğıt esaslı duvar kâğıdı genellikle çocuk odalarında kullanılmaktadır. Bu duvar kâğıdı çok hassas olduğu için az nemli bezle silinmesi önerilir.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 5

Nonwoven (elyaf) duvar kâğıdı Avrupa’nın çoğunluğu bu kâğıdı kullanmaktadır. Tekstil duvar kaplamaları içeriğinde pamuk, ipek ve sentetik vardır. Uygulaması zordur. Hassas bir kullanım gerektirir. Diğer kâğıtlara göre parasal yönden yüksektir. Her bütçeye uygun değildir. Doğal duvar kaplamaları doğadan gelen taşlar, mantarlar, kâğıt lifleriyle ve porselen gibi özel tasarımlarla genel olarak kullanılır. Fakat temizlik konusunda oldukça zordur.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 8

Duvar kaplamaları ek olan yerlerini belli etmektedir. Farklı renklerle iyi dekorasyonlar yapılabilen duvarlarda doğal tonları tercih etmelisiniz. Evinize uygun şekilde zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Bütçenizin uygun olmasından ziyade kalite çok önemlidir. Kolayca temizlenebilmesi ve istediğimiz takdirde çıkarıp atılabilme özelliği vardır. Şık tasarımlarla evinizi ferah bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 6

3D Manzara ve taş duvar kağıtları tv arkası, çocuk odası, salon ve koridor gibi alanlarda kullanıma uygun. Yatak odası üç boyutlu duvar kağıtları şık desenlerden oluşuyor.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 2

Ev dekorasyonunda farklılık arayanlar için son dönemin trendlerinden bahsetmek istiyoruz. Farklı ve gerçekten güzel bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, 3 boyutlu duvar kağıtları ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Kaliteli bir görüntü sağlayan 3 boyutlu duvar kağıtları içerisinden modern olanları sizler için seçtik.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 3

Şehir Temalı 3 Boyutlu Duvar Kağıtları: 3 boyutlu duvar kağıtları içerisinde en popüler tercihlerden birisi haline gelen şehir temalı modeller özellikle salonlarda tercih ediliyor. Salonun bir duvarına uygulanan şehir temalı duvar kağıtları modern görüntüsü sayesinde birçok dekorasyona da farklı bir görüntü kazandırıyor.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri 4

Doğa Temalı 3D  Duvar Kağıtları: Daha farklı bir şeyler arıyorsanız o zaman da doğa temalı modelleri önerebiliriz. Doğa temalı modeller ağırlıklı olarak yatak odaları ya da çalışma odaları gibi huzur ve sakinlik odaklı yerlerde kullanılırken gerçekten de eşsiz bir görüntüye sahip.

Taş Duvar Temalı Üç Boyutlu Duvar Kağıtları: Alternatif arayanlar için en çok önerilen modeller taş duvar kaplaması gibi görünen 3 boyutlu modeller. Bu modeller salonlar için ideal bir tercih konumundayken eğer ki evinizde gerçek bir şömine ya da yalancı şömine varsa onun hemen üzerine uygulandığında salon görüntüsünü büyük oranda değiştirecektir. Bunun yanı sıra mutfaklar içinde bir görüntü elde edilmesini sağladığını aklınızdan çıkartmamalısınız.

3 boyutlu mağara duvar kağıdı modeli

Teknolojik gelişmeler günlük hayatta kullandığımız bütün her şeyin değişmesine ve renklenmesine ayrıca seçeneklerin çoğalmasına sebep olmaktadır.

3 boyutlu duvar kağıdı sakura

Son yıllarda ev dekorasyonunda yükselen trend olan duvar kağıtları bu teknolojik gelişmeden payını alan bir ürün olmuştur. Teknoloji, tasarımcıların yaratıcılıkları ve müşterilerin talepleri biraraya gelince ortaya hem çok keyifli hem de seçeneğin bol olduğu bir ortam çıkmaktadır.

Doğa görünümlü modern 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri

Şehir görünümlü modern 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri

Yatak odası için üç boyutlu duvar kağıdı modelleri

Salon için manzaralı üç boyutlu duvar kağıdı modelleri

Yeni modern 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri

Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri

Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri

Yeni yatak odası için üç boyutlu duvar kağıdı modelleri

Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri 5

3d duvar kağıtları tv arkası

3 boyutlu saat duvar kağıdı

3 boyutlu afrika temalı duvar kağıdı

3 boyutlu taş duvar kağıdı çeşitleri

Modern 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri

Modern 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Üç boyutlu duvar kağıdı resimleri

Salon için üç boyutlu duvar kağıdı

Yatak odası üç boyutlu duvar kağıdı

2020 Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın