Silinebilir Duvar Kağıdı Modelleri

774

Evinizde duvar kağıdı kullanacaksanız bütçenizi biraz olsun arttırarak silinebilir modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Silinebilir duvar kağıtları iş yükünüzü ve pişmanlıklarınızı en aza indireceği için son derece yerinde bir karar olacaktır. Bu yüzden aklınızda bir fikir oluşması açısından sizlerle silinebilir duvar kağıtlarını paylaşacağız.

Duvar kağıdı dekorasyonunda duvarlarınızda doğanın bütün renklerini seçerek, yaşam alanlarınızda daha ferah ve dingin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Duvar kağıdı dekorasyonunda alışılmışın dışında değişik renk ve desenlerde duvar kağıdı seçerek yaratıcılığınızı doruk noktasına taşıyabilirsiniz. Duvar kağıdı uygularken bulunduğunuz ortama değişik bir hava katmak için hem kolay hem de pratik stickerlar kullanarak bulunduğunuz mekanın daha şık görünmesine katkıda bulunursunuz.

Duvar Kağıdı Temizliği Nasıl Yapılır?

# Birçok okuyucuğumuz duvar kağıdı silinebilir mi? şeklinde soruyor. Silinebilir duvar kağıdı modellerine gelmeden önce bu konuya cevap verelim. Duvar kağıdı çok fazla yapılan bir işlem değildir. Kaba temizliği yumuşak bir fırça ile yada elektrik süpürgesi ile yapabilirsiniz. Nemli bir sünger yada pamuklu bir bezle zaman zaman temizleyebilirsiniz. Burada sünger yada bezin ıslak olmaması gerekiyor. Duvar kağıdı suyu emdiğinde görüntüde ciddi sorunlar ortaya çıkacağı için nemli bez kullanmanız daha sağlıklı olur. Eğer duvarınızda bariz bir leke yada kir varsa, arap sabunu kullanarak çok fazla bastırmadan, duvar kağıdını tahriş etmeden sadece lekeli bölgeyi temizleyebilirsiniz. Dediğimiz gibi duvar kağıtları sık sık temizlik yapmaya uygun yapıda değildir.

Siyah Beyaz Silinebilir Duvar Kağıtları

Silinebilir duvar kağıtları içerisinde şu sıralar en popüler ürün grubu siyah beyaz modeller diyebiliriz. Siyah ve beyazın kontrastından yararlanılarak elde edilen ahenk ve şıklık dekorasyonun uygulandığı odaya farklı bir hava katacaktır. Silinebilir yapı ise beyazlarda oluşacak lekelerden kurtulmanızı sağlayacak. Keza aynı durum siyah kısımlardaki tozlardan kurtulmak içinde geçerli durumda.

Siyah Beyaz Silinebilir Duvar Kağıdı Modelleri

Resimli Silinebilir Duvar Kağıtları

Evinizin her odası olması bile mutfak ya da farklı bir odanın tek bir duvarında resimli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Bu sayede son derecem modern bir görüntü elde edebilmek mümkünken, duvar kağıtlarının silinebilir olması da sizler için önemli bir avantaj. Resimlerden kastımızın da portreler olduğunu da belirtmekte fayda var.

Resimli Silinebilir Duvar Kağıdı Modelleri

Renkli Silinebilir Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı olarak beyazdan sıkılanlar için renkli modelleri önermek mümkün. Renkli duvar kağıtlarında ortamda nasıl bir dekorasyon yapmak istiyorsanız renk tercihinizi ona göre yapabilirsiniz. Burada en önemli nokta duvar kağıdınızın silinebilir özellikler olması ki, bu sayede renkli kısımların olası bir kirlenme durumunda silinerek kurtarabileceksiniz. Özellikler de pembe ya da benzeri lekeleri belli edecek renkleri seçecekler için bu özelliğin çok önemli olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Renkli Silinebilir Duvar Kağıdı Modelleri

Desenli Silinebilir Duvar Kağıtları

Duvar kağıtların birçok kişi desenli modelleri tercih ediyor ve desenli modeller sayesinde ortama oldukça şık bir görüntü verilebiliyor. Son zamanlarda beyaz üzerine siyah desenler tercih ediliyor ve duvar kağıdının silinebilir olması sayesinde temizlik çok daha pratik hale getirilebilir. Özellikle de komplike desenlerin olduğu duvar kağıtlarında silinebilirlik özelliği duvar kağıdını çok daha uzun yıllar kullanabilmeniz anlamını taşıyor.

 Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri (TIKLAYIN)  

 

Desenli Silinebilir Duvar Kağıdı Modelleri

Siyah beyaz silinebilir duvar kağıdı modelleri

Resimli silinebilir duvar kağıdı modelleri

Mutfak İçin Silinebilir Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı dekorasyonunda duvarlarınıza stensil ve basit kalıplar ile geometrik kareler, ağaç ve çiçek gibi desenlerle harika efektler verebilirsiniz Kumaş görünümlü duvar kağıtları kullanarak bulunduğunuz ortamın daha modern ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Duvar kağıdı dekorasyonunda bu yıl duvarlarda daha mozaik ve tuğla görünümlü duvar kağıtları da yine oldukça tercih edilmektedir. Tabi ki tercih size kalmış. Her zevke göre duvar kağıtları bulabilir ve uygulayabilirsiniz. İstediğiniz duvar kağıtları ile mekanınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

BİRBİRİNDEN GÜZEL MUTFAK DUVAR KAĞITLARI (TIKLAYIN)

 

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın