Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri

1.427

Mutfak dekorasyonunda kullanılan mobilyalar ve beyaz eşyalar kadar duvarlarında nasıl dekore edileceği de büyük önem arz ediyor. Esasında ne kadar gözden kaçsa da, dizayn noktasında duvarların odaların en önemli alanlarıdır. Bir odaya girdiğinizde ilk elektriği duvarlardan alırsınız. Sıradan renklerle seçilmiş bir odadan etkilenmezsiniz, bu doğru. Fakat mesela siyah gibi sıradışı bir renge boyanmış yada duvar kağıdı ile kaplanmış mutfağa girdiğinizde etkilenmemeniz mümkün değil. Hal böyle olunca birçok kişi duvar kağıtlarına yöneliyor ve bunu yaparken de silinebilir modelleri seçmek size büyük kolaylık sağlayacaktır. Mutfakta duvar kağıdı kullananlar ile bu konuyu istişare ettiğinizde de size silinebilir duvar kağıdı almanızı tavsiye edeceklerdir.

Mutfak İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Çiçekli Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı: Kaliteli ve şirin bir görüntü için silinebilir duvar kağıtları içerisinde çiçekli modellere yönelmek mantıklı bir tercih olacaktır. Çiçek detayları mutfağa son derece farklı ve güzel bir görüntü kazandırmanın yanında ortamın havasını da değiştiriyor. Bunun yanında çiçek desenleri, duvar kağıdı üzerindeki lekelerin de çok daha az göze çarpmasını sağlıyor.

Mutfakta normal şartlarda duvar kağıtları, ıslanma ve yemek kokusu sinme gibi sorunlardan dolayı tavsiye edilmiyor. Fakat silinebilir dijital duvar kağıtları mutfak için uygundur.

Çiçekli Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri

Sarı Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı: Mutfakta sarı rengin kullanılması çok sık karşılaşılan bir şey olmasa da aslında çok güzel işlere imza atmanızı sağlıyor. Son zamanlarda popülerliği giderek artan sarı duvar kağıtları silinebilir özelliği sayesinde işinizi kolaylaştırıyor. Üzerindeki çok hafif desenler ise ortamı hareketlendirmeyi başarıyor.

Taş Duvar Görünümlü Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı: Geçtiğimiz yıllarda popülerliği artan ve günümüzde de daha fazla karşılaşmaya başladığımız taş duvar görünümündeki tezgah kaplama kağıtları ve duvar kağıtları ortama kesinlikle farklı bir hava kazandırıyor. Standart dekorasyonlardan sıkıldıysanız bu tarz bir model seçebilirsiniz. Ayrıca modeller yapı itibariyle leke göstermediğini de hatırlatmakta fayda var.

Taş Duvar Görünümlü Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri

Siyah ve Beyaz Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı: Siyah ve beyazın şıklığı duvar kağıtlarında da geçerli olup gerçekten başarılı işlerin altına imza atmanızı sağlıyor. Silinebilir duvar kağıtlarında kullanılan malzeme yapı itibariyle siyah ve beyazın kontrasını iyice gözler önüne sererken kullanılan desenler de güzel bir sonuç almanızı kolaylaştırıyor. Mutfak tezgah duvar kağıdı için de bu desenleri tercih edebilirsiniz.

Siyah ve Beyaz Silinebilir Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri

Bir çok ziyaretçimiz banyo mutfak su geçirmez duvar kağıdı var mı yada kullanışlı mı diye soruyor. Su geçirmez duvar kağıdı satan firma var mı bilmiyoruz fakat suya dayanıklı duvar kağıtları mevcut. Bu sebeple mutfak için su geçirmez duvar kağıdı ararken firmanın garantisini de talep etmeyi unutmayın. Çünkü bu tarz ürünlerde bir kaç silme ve temizlemeden sonra yüzeyde oluşan aşınmadan sonra su geçirmezlik özelliği ortadan kalkabiliyor.

İthal mutfak duvar kağıdı

Tezgah Arası Duvar Kağıdı Modelleri

Tezgah arası duvar kağıtları farklı desenler ve renklerle satışa çıkıyor. Bu sayfamızdaki örnek motifleri inceleyebilirsiniz.

3D Mutfak Duvar Kağıtları

3D mutfak duvar kağıtları bazı bayanların özellikle aradığı modellerden biridir. Bu modeller oldukça şık tasarıma sahip olmakla beraber mutfağın duvarlarına da hareket kazandırır.

Mutfak duvar kağıdı örnekleri

Mutfak için duvar kağıdı

Mutfak duvar kağıdı tavsiye

Mutfak duvar kağıdı desenleri

Mutfağa uygun duvar kağıdı

Mutfak duvar kağıdı modelleri

Mutfak duvar kağıtları

Mutfak duvar kağıdı modelleri

 

Duvar kağıdı mutfak desenlerini tam boyda incelemek için aşağıdaki görselleri tıklayabilirsiniz.

 

Dijital duvar kağıtları

Çok beğendiğiniz bir fotoğrafı duvarınızda görmek ister misiniz? Teknoloji burada da imdadımıza yetişiyor ve dijital baskıyla beğendiğiniz fotoğrafı büyütüp duvar kağıdı haline getirebiliyorsunuz.

Duvarları boyama dönemi bitti. Renkli, hareketli ve neşeli duvarlar yaratmak farklı bir atmosfer yaratmak için dijital baskı metoduyla elde edeceğiniz duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Çok yeni bir teknoloji olan bu teknik istediğiniz resmi dijital ortamda özel bir malzemeye basıyor.

İsterseniz hazır ürünlerden birini isterseniz sizin seçtiğiniz yüksek çözünürlükteki bir resmi tercih edebilirsiniz.

Kumaşsı dokusu ve desen seçenekleriyle duvarlarınıza sıra dışı bir hava katabilirsiniz. Tabi bu güzelliğin bir de maliyeti var. Metrekaresi 40Euro’dan başlamaktadır.

Evinizde, işinizde her yere rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın