Silinebilir İç Cephe Duvar Boya Renkleri Tavsiyesi

Silinebilir boya tavsiye ediyor muyuz? Silinebilir iç cephe boya marka ve renklerine gelmeden önce bu soruya kısaca cevap verelim. Daha sonra silinebilir silikonlu duvar boyar renklerinden bahsedeceğiz.

 

Modern renk kullanımı

 

Silinebilir duvar boyası avantajları nelerdir?

# Silikonlu boyanın en önemli özelliği tabi ki silinebilir olmasıdır. Bunun yanında oldukça belirgin ve şık duruşu vardır. Temizliği ise oldukça basittir. Birçok kullanıcı “Silikonlu silinebilir duvar boyası nasıl temizlenir?” gibi sorular yöneltiliyor. Eğer hafif kirler söz konusu ise nemli bez yeterli olacaktır. Fakat ciddi lekeler varsa sabunlu bez de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bezin pamukl olmasına dikkat etmelisiniz.

# Alternatifleri çok olduğu için farklı tonlarda seçeneklere sahip olabilirsiniz. Mat ve parlak olmak üzere iki sınıftan oluşan silinebilir duvar boyaları mobilyalarınızla oldukça şık kombinler oluşturur. Mat boyalar kendi içinde yarı mat, ipeksi mat ve standart mat olarak da ayrılabiliyor. Mobilyalarınız boya özelliği ile uyumlu duvar boyası seçebilirsiniz.

# Fiyatları daha yüksek gibi görünse de silikonlu iç cephe duvar boyaları daha ekonomiktir. Neden? Çünkü: Silinebilir boyalar daha uzun ömürlüdür.

# Daha kullanışlıdır ve renkleri daha canlıdır.

# Renk kartelası oldukça zengin alternatiflere sahiptir.

 

Silinebilir Duvar Boyaları Nerelerde Kullanılmalı?

Silikonlu boyalar yukarıda da sıraladığımız gibi oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü boya türledir. Bu sebeple iç mekanda salon, oturma odası, misafir odası, yatak odası, mutfak, koridor, antre, hol gibi birçok duvarda kullanıma uygundur.

 

Modern Renk Kullanımı

Boya Markalarının Duvar Renkleri

Modern bir görüntü elde edebilmek için birinci kural duvarların açık tonlara boyanmasıdır. Açık renkli duvarlar görsel açıdan evin içindeki objeleri ön plana çıkartacağı için işinizi kolaylaştırır. Modern vurgusunu yapmak için ise aşağıda sayacağımız renkleri azar azar kullanmakta fayda var.

Dyo Silinebilir İç Cehpe Boya Renkleri

Dyo silinebilir iç cephe duvar boyası yorumları oldukça olumlu yönde. Fiyatları ise ürün çeşitliliğine göre farklı alternatiflerle müşterilere sunuluyor. Ülkemizde duvar boyası deyince akla gelen firmalardan biri olan Dyo silinebilir silikonlu duvar boyası konusunda da başarılı bir firmadır. Dyo iç boya renkleri:

 

Dyo silinebilir ic mekan duvar boya renkleri kartelasi

Marshall Silinebilir İç Cephe Boya Renkleri

Marshall silinebilir SİL PAK isimli boya çeşitleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir boya türüdür. Marshall silinebilir iç cephe duvar boyası renkleri aşağıdaki gibidir:

Marshall silinebilir boya renkleri

Filli Boya Silinebilir Duvar Boyası Renkleri

Filli Boya iç cephe silinebilir duvar boyası noktasında oldukça kaliteli ürünler çıkaran en popüler boya firmalarından biridir. Türkiye’nin hemen her yerinde bayisi bulunan Filli Boya’nın silinebilir boya renk kartelası aşağıdaki gibidir. Filli Boya duvar boyası renk kataloğu.

Filli Boya Silikonlu Silinebilir İc cephe duvar boyasi renk kartelasi

Fili boya iç cephe renkleri

Ev dekorasyonunda modernlik vurgusu yapmak istiyorsanız kullanacağınız renklere dikkat etmelisiniz. Modern bir görüntünün sırrı tahmin ettiğinizden daha da öncelikli olarak renklerden geçiyor. Seçilen eşyalar, kullanılan aksesuarlar ve diğer ürünler boya kadar etki yaratmıyor.

Polisan silinebilir iç cephe boyası renkleri

Polisan uzun yıllar boyunca iç ve dış mekan duvar boyası satışı yapan güçlü ve kurumsal firmalardan biridir. Her yıl çıkarmış olduğu renk kartelası ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Eğer silinebilir silikonlu duvar boyası arıyorsanız Polisan renklerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

   

Polisan ic cephe boya renkleri kartelasi

 

Kar Kırmızı

Kan kırmızı renginin ismi ve görüntüsü biraz rahatsız edebilir. Fakat bu rengi bir odanın ya da evin tamamında kullanmayacaksınız. Sadece bölgesel olarak, gerekirse sadece aksesuarlarda tercih ederek modernlik vurgusunu pekiştirebilirsiniz.

Koyu Portakal

Koyu portakal rengi modern bir görüntü için en ideal seçenekler arasında yer alıyor diyebiliriz. Özellikle de kırlentlerde kullanabileceğiniz bir renk olan portakal çerçeveler içinde ideal bir tercih.

Pas Kırmızısı

Pas kırmızısı çok fazla görüle ya da bilinen bir renk olmasa da duvarlarda bölgesel kullanım halinde çok güzel sonuçlar verebiliyor.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Gece Mavisi

Gece mavisi modern görüntü için biçilmiş kaftanlardan birisi olmakla birlikte kullanımı dikkat gerektiren de bir renk. Aşırıya kaçılması halinde modern görüntüden ziyade sizi boğan sonuçlara imza attırabilecek bir renk olan gece mavisini az fakat dikkat çekici noktalarda kullanmakta fayda var. TV’nin hemen arkası bunun için güzel bir yer olacaktır.

Modern dekorasyonun incelikleri

 

Alman teknolojisinin Kayalar kimya ile bütünleşmesi ile ortaya çıkan Düfa boya renkleri son zamanların trendini takip ediyor. Düfa boya renklerinde dikkati ilk çeken renkleri sadeliği ve sakin tonlarda evlerinize huzur verecek renkler olması. Renklerdeki sadelik ile renk tonları arasındaki ilk bakışta oluşan benzer görünüm sizi yanıtlmasın renkleri detaylı incelediğinizde aradaki farkı hemen göreceksiniz. Düfa Boya renklerinin tonlarının daha detaylı incelemek için size en yakın düfa bayisine gidebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Silinebilir İç Cephe Duvar Boya Renkleri Tavsiyesi (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ajda hoşgül dedi ki:

    Silikonlu silinebilir iç cephe boyaları Bosch boya tabancası ile boyananilir mi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın