Bahçeli Müstakil Ev Modelleri (20+ Proje)

Müstakil ev modelleri başlıklı yazımıza hoş geldiniz. Günümüzde çevremizdeki 10 insandan 8’i apartman dairesinde oturmaktadırlar. Alışılagelmiş bu durum artık insanlara sıkıcı gelmekte ve bunaltmakta. Etrafınızda mutlaka küçük ve bahçeli evlerini müteahhite vererek bina yaptırmış fakat sonrasında eski ama bahçeli evlerini özlemekte olan insanlar vardır.

 

İki katlı müstakil ev

Özellikle şehir hayatı yaşayan çoğu insanın bahçe içerisinde tek katlı müstakil bir eve sahip olma hayalleri vardır. Müstakil ev modelleri tek katlı, iki katlı veya üç katlıdır ve bahçeleri mevcuttur. Size ait bir mekân olduğu için ev içinde rahat olmanızı ve huzur içinde yaşamanızı sağlar. Genel olarak 2+1 102 metre kare, 3+1 128 metre kare, 3+1 149 metre kare (dubleks) olarak karşımıza çıkar.

 

mustakil ev modelleri sSWln

 

En Güzel Bahçeli Ev Modelleri

Sizinde aklınızda “Müstakil evim olsun, rahat edebileyim aynı zamanda bir bahçesi olsun” düşüncesi varsa müstakil bahçeli ev modellerini incelemekle işe başlayın. Tek katlı evler modelleri ve planlarını inceleyerek sizler de kendi tarzınızı belirleyebilirsiniz.

Terası Bulunan Müstakil Ev Modelleri

terasli mustakil ev adFkd

Temiz hava almak istediğinizde çıkabileceğiniz, içinde keyifli yemekler yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla ve ailenizle oturabileceğiniz bir bölümdür teras.Özellikle yaz aylarında en iyi kurtarıcıdır.

 

Taş Kaplamalı Modern Köy Evi Modelleri

tas mustail ev aWIQa

İlk görüşte şehvetine kapılabileceğiniz bir diğer örnek ise taş kaplamalı güzel köy evi modelleridir. Taş ve ahşabın muhteşem uyumu, tek katlı köy evi modellerini gösterişli olmasını sağlıyor.

 

Ahşap Müstakil Ev Modelleri

Ahsap mustakil ev

 

Ahşap çatı hem dekoratif hem de dayanıklı olmasından dolayı en çok tercih edilen türlerden birisidir. Ahşap çatılı müstakil evleri yazlık yerlerde sık sık görmek mümkündür. Ahşap çatılı müstakil evlerin bulundukları konumun iklim özellikleri oldukça önemlidir. Eski bir görüntü oluştururak nostalji sevenlerin tercih ettiği bir yapıdır.

 

Ahsap mustakil ev modelleri

 

Ateş Tuğla Kaplamalı İki Katlı Ev Modelleri

ates tugla evler Kxlfd

 

Yığma ateş tuğla, senelerce popülerliğini sürdürdü ve günümüzde de halen kullanılmakta. Ateş tuğlanın sağlamlığının ve hoş görüntüsünün hayranı olan çok fazla insan var.Hem sağlam oluşu hem de sıradışı görüntüsüyle diğer yapı malzemelerinden farklıdır. Özellikle iki taklı ev modellerinde oldukça şık görünüme sahiptir.

 

tuğla ev

   

Kahverengiden, kırmızıya ve kurşuni griye uzanan doğal renk seçenekleriyle evleri güzelleştirmeye devam etmekte. Böylelikle alıcısı da asla bitmiyor. Tuğla seviyorsanız ateş tuğla kaplamalı müstakil ev modellerini incelerken keyif alacaksınız demektir.

 

Amerikan Tipi Müstakil Tek Kat Ev Modelleri

Otopraklı ev modelleri

Amerikan tipi ev denilince aklımıza izlediğimiz filmlerdeki gibi genelde tek katlı ya da iki katlı, çatı katı, bodrum katı olan evler gelir. Amerikan tipi tek kat ev modellerinde garajdan bahçeye kadar her şeyi bulabilmek mümkün. Son yıllarda ülkemizde de Amerikan tipi evler artış göstermekte. İzlediğiniz filmlerin, dizilerin içinde yaşamayı tercih ederseniz Amerikan tipi tek katlı müstakil evler tam size göre.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Geniş ve Modern Müstakil Ev Modelleri

Müstakil evler

Basit ve modern tasarımlara sahip müstakil evler yada bir diğer adı ile küçük bahçe evi modelleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Müstakil evler apartman dairelerine göre özgür yaşayabileceğiniz,rahat evlerdir. Bir de hem modern hem genişse tadından yenmez!Bu tarz evleri tercih edenlerin, birincil sebebi her ne kadar kırsal hayata yakınlaşmak olsa da geniş ve kullanışlı olmasını da göz önünde bulundururlar. Apartman dairesinde küçük bir alanda yaşamak istemiyorsanız ve bahçeniz olsun istiyorsanız geniş ve modern müstakil ev modellerini incelemelisiniz.

En güzel müstakil ev modellerini kafanızda canlandırmaya çalıştık.Şimdi de dekorasyon örneklerine bakalım.

 

İki katlı müstakil ev

Tek katlı müstakil ev

Tek katlı müstakil ev

İki katlı müstakil ev

Tek katlı müstakil ev

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

 

Müstaik ev planlarının tamamını görmek için aşağıdaki galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın