Modern Salon Aksesuarları & Salon Süs Eşyaları

Modern salon aksesuar modelleri hazırladığımız bu konumuzda saat, biblo aksesuar ve vazo örnekleri ile bazı dekorasyon bilgileri sunuyoruz. Salonu dekore ederken en fazla kafa yoracağınız konulardan birisi aksesuarlar olacak. Elinizin altında tercih edebileceğiniz çok sayıda aksesuar var ve bunlar içerisinde en doğru olanları bulmak gerçekten de zor. Hele ki salonunuzda modern bir dekorasyon yaptıysanız işinizin bir nebze daha zor olduğunu söyleyebiliriz.

Modern salon aksesuar modelleri hazırladığımız bu konumuzda saat, biblo aksesuar ve vazo örnekleri ile bazı dekorasyon bilgileri sunuyoruz. Salonu dekore ederken en fazla kafa yoracağınız konulardan birisi aksesuarlar olacak. Elinizin altında tercih edebileceğiniz çok sayıda aksesuar var ve bunlar içerisinde en doğru olanları bulmak gerçekten de zor. Hele ki salonunuzda modern bir dekorasyon yaptıysanız işinizin bir nebze daha zor olduğunu söyleyebiliriz.

 

Ikea ev dekorasyonu

 

Modern Vazo Modelleri

Modern salon aksesuarlı içinde olmazsa olmazlarından birisi vazolar. Salon masa üstü objeleri içinde vazolar ortamdaki havayı değiştirmekle kalmayıp, ahengi yakalamanızı da kolaylaştıracağı için işinize fazlasıyla yaratacak. Bu noktada en çok dikkat etmeniz gereken nokta ya tamamen keskin hatların kullanıldığı bir vazoya yönelmek ya da oval hatlarıyla farklı bir görüntüsü olan, modernlik vurgusunu başarılı şekilde yapabilen parçaları tercih etmek olmalı.

 

Modern Vazo Modelleri

 

Modern Biblo Modelleri

Modern salon aksesuarları deyince ilk aklımıza gelen eşyalardan biridir. Biblolar hemen her salonda karşımıza çıkan aksesuarlardan birisi ve biblo seçiminde modernlik vurgusunu yapabiliyor olmak çok önemli. Son dönemde kadın figürlerinin çok popüler olmaya başladığını söyleyebiliriz. Bunun haricinde evinizde bir kuğu biblosu da güzel sonuçlar verecektir. Fakat antika ürünlerden kati surette uzak durmanız gerektiğini de hatırlatalım.

 

Biblo Modern Salon Aksesuarları

 

Modern Saat Modelleri

Modern salon duvar aksesuarları bakıyorsanız bu ürünleri de alternatifler arasına muhakkak yazmalısınız. Salonunuzda saat olmaması gibi bir şey söz konusu dahi olamaz. Bu sebeple de modern bir dekorasyon yaptıysanız saati de buna uygun seçmelisiniz. Son zamanlarda farklı tasarımlara sahip saatleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Standart bir saatten farklı görünen ürünler, özel tasarım olduğunu belli eder şekilde harika bir görüntü sergilerken dekoratif bağlamda da elinizi güçlendirecektir. Salon aksesuarları modern saatleri de listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

Hasır Salon Aksesuarları

Modern konsol süsleri dışında son zamanlarda modern salonlarda hasır aksesuarları sıklıkla görüyoruz. Hasır sepetlerin bir köşeye dizildiği salonlar ya da üzeri hasır kaplı lambalar gibi birçok seçeneğinizin olduğunu hatırlatmalıyız. Hasır detayı sayesinde modern görüntü çok daha kolay şekilde elde edilebildiği için bu modelleri göz ardı etmemelisiniz.

 

Hasır Modern Salon Aksesuarları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Salon masa üstü süsleri fiyatları ürünlerin ebatlarına ve özelliklerine göre değişiyor. Öte yandan kimi salon objeleri set halinde satılırken kimi aksesuarlar tek adet olarak satışa çıkıyor.

 

Modern Salon Süs Eşyaları

 

İthal salon aksesuarları için bu yazımızda onlarca örneğe yer verdik. Siz de konsol üstü ve yemek masası üstünü bu ürünlerle süsleyebilirsiniz.

   

 

 

Şık konsol süsleri için üstte ve alttaki galeride onlarca örneği inceleyerek siz de tarzınıza uygun dekorunuzu yapabilirsiniz.

 

 

Yemek odası konsol süsleri vazo, şekerlik, mumluk ve daha birçok farklı objeden oluşuyor.

 

 

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar ve salon masa süsleri her zaman gözde unsurlar olarak evimizin önemini korumaktadır. Önemli olan aksesuarları belli bir amaca yönelik olarak doğru şekilde ve işlevsel olarak kullanmaktır. Modern salon aksesuar setleri de bu amaçla satışa sunulan ürünlerden bazılarıdır. Ne miktarda ve nasıl aksesuarlar kullanacağınız yaratmak istediğiniz tarz ve atmosfere bağlıdır. Bu yüzden öncelikle nasıl bir dekorasyondan hoşlandığınıza karar vermelisiniz. Evinizin dekorasyonunda kullanacağınız aksesuarlar, evin genel havasında büyük ölçüde fark yaratacaktır. Seramik ve porselenler toprağın doğallığını ve sıcaklığını yansıtmaktadır. Seramik ve porselen objeler renk ve desenlerine göre geleneksel ve modern bir stil yaratmaktadır. Plastik objeler özellikle modern tasarım ve dekorasyonda sık kullanılan malzemelerdir. Konsol üstü süsler için plastik objeler hafif olduğu ve rengarenk olduklarından mekana daha değişik bir hava katmaktadır. Ahşap aksesuarlar doğal ve sıcak bir görünüm sağlamaktadır. Ahşap objelerin tasarımına göre hem modern hem de klasik bir tarz yaratarak ortama hoş bir görüntü sunmaktadır. Cam aksesuarlar kullanıldığı mekanlara açıklık ve sadelik şeffaflık katmaktadır. Cam aksesuarlar modern bir malzeme olduklarından kullanıldığı mekana serinlik ve ferahlık katmaktadır. Sınırsız form, renk ve değişik çeşitlerde üretilen vazolar birden fazla kullanılarak mekanda çarpıcı bir hava yarabilirsiniz. Konsol takımı süsleri ve metal aksesuarlar modern ve net hatları olan sert bir malzemedir. Metal aksesuarlar kullanıldığı mekana soğuk ve mesafeli bir hava yaratmaktadır.

 

 

Dekoratif Salon Aksesuarları

Ev dekorasyonun olmazsa olmazı olan dekoratif salon aksesuarları, mumlar, kullanıldıkları her mekana masalsı bir atmosfer yaratmaktadır. Mum ışığının yarattığı loşluk mekanları yumuşatır. Mum aksesuar olarak kullanıldığında etkisi daha büyük ve etkileyici olmaktadır. Yastıklar farklı ebatlarda ve değişik desenlerde kullanılarak bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Yastıklar kullanıldığı mekana hareket katar. Salon dekoratif aksesuarları kullanarak yastıkların uçlarını püskül, ponpon ya da boncuklarla süsleyip bulunduğunuz mekanı zenginleştirebilirsiniz. Hasırdan yapılmış aksesuarlar ağırlıklı olarak kullanıldığında Uzak Doğu havası yaratır. Hasır aksesuarlar genelde ev içinde değil bahçede kullanılmak için tercih edilir. Evinizin daha klasik olmasını istiyorsanız dekoratif salon aksesuarlarından gümüşten yapılmış aksesuarları tercih edebilirsiniz. Konsol aksesuar takımları ile evinizin dekorasyonda size verdiğimiz ipuçlarından faydalanarak evinizde farklılıklar yaratabilirsiniz.

 

 

Modern Duvar Aksesuarları

Modern salon süsleri, tablolar, aynalar, saatler ve raflar gibi farklı çeşitli ürünlerden oluyor. Tablolar yağlı boya yada kanvas tarzı da olabilir. Raflar ahşap yada metal de olabiliyor. Bu artık sizin tarzınızla ilgili bir konu diyebiliriz.

 

 

Modern salon aksesuarları IKEA mağazalarında bolca bulunuyor. Hem internet sayfasından ürünleri inceleyebilir ve hem de mağazayı gezerek görebilirsiniz. Modern salon aksesuar setleri farklı ebatlarda ve tarzlarda kullanıcılara sunuluyor.

 

2020 bebek odası aksesuarları

Modern salon aksesuar çeşitleri

 

Modern dekoratif süs eşyalarını dilerseniz birlikte inceleyelim.

 

Duvar aksesuarları

Duvar raf aksesuar

Duvar aksesuar örnekleri

Duvar aksesuar ürünleri

Duvar aksesuar modelleri

Duvar ağaç aksesuar

Örgü ev aksesuarları

English home mutfak aksesuarları

Salon aksesuar takımları

Trend ev aksesuarları

Zarif aksesuar modelleri

Salon aksesuar modelleri

Salon aksesuar örnekleri

Raf aksesuarları

Rustik ev aksesuarları

Salon aksesuar çeşitleri

Dekoratif ev tekstil aksesuarları

Dekoratif aksesuar örnekleri

Ahşap ev aksesuarları

Ev icin farkli aksesuar modelleri

Ev icin dekoratif aksesuarlar

Nor

Dekoratif aksesuarlar ornekleri

Mumlu salon aksesuar setleri

Dekoratif saklama kutusu

Bellona yemek odasi takimi vienza

 

SALON AKSESUAR SETLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Ahşap banyo aksesuarları

Şişelerden aksesuar yapımı

 

EN GÜZEL SALON AKSESUARLARI (TIKLA)

Diğer modern salon aksesuarlarını incelemek için aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz.

Evlerimizin yaşam alanlarımızın dekorasyonunu tamamlarken ihtiyaç duyduğumuz aksesuarlar mekanlarımıza ahenk ve renk katmaktadır.. Alfemo sizlere evlerinize daha şık bir hava katmak amacıyla modern salon süs eşyaları sunuyor.. Özellikle aynalar kırlentler son zamanların vazgeçilmez dekorasyon aksesuarları arasında yer almakta.. Hem şık hem de mekanların aydınlatılmasında önemli rol alan aynalar doğru yerleştirildiği taktirde harika bir ambiyans oluşturmaktadır.. Yine bunun yanında aydınlatmalar da dekorasyonun vazgeçilmezleri arasındadır… Birbirinden benzersiz aynalar mekana estetik katan kırlentlerle harika dekorasyonlar sizleri bekliyor… Evlerinize şık görünüm katmak daha güzel hale getirmek Alfemo ile mümkün.. Evinizin dekorasyonuna çok önem veriyorsanız Alfemo mağazalarına uğrayıp dekorasyon aksesuarlarına göz atmanızı tavsiye ederim.. Şimdi sizlere Alfemonun ayna ve rengarenk kırlentlerini sunmak istiyorum…

Rengarenk kırlentler her koltuk takımına uyarken ayna modelleri ile yine dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz… Eskiden olduğu gibi yeni sezonda da adından sıkça bahsettiren Alfemo birbirinden şık ürünleri dekoratif aksesuarları ile evinize renk katıyor… Eğlenceli cıvıl cıvıl bir mekan ya da sade çok renklilikten uzak sade bir yaşam mı tercih sizin..

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın