English Home Kırlent Modelleri ve Fiyatları

3.546

English Home Dekoratif Kırlent modelleri içinde en popüler markalardan biridir. Neden bilinmez ama son yıllarda  dekorasyon gündeminde yerini almaya başladı. Bana soracak olursanız bunun bir kaç sebebi var. Birincisi firma güzel reklam yapıyor. Kendi ürünlerini internet ortamını iyi pazarlıyor desek daha yerinde tabir olur. İnternet pazarlama ve satış noktasında ciddi bir pazar olduğunu unutmayalım. İkinci seçenek ise English Home ürünlerinde sadelik ve şıklık arasındaki çizgiyi tutturabiliyor olmasıdır.

Aşağıda yayınladığımız modeller ve fiyatlar güncel maliyetlere göre değişebilmektedir. Lütfen sipariş vermeden önce güncel fiyat alınız.

English Home Kırlent Modelleri ve Fiyatları

English home yastık fiyatı: 5.20 TL. Firmanın kampanyalı ürünlerinden biridir. Yüzde 60 indirimi devam etmektedir. İndirimsiz hali 12 TL dir. Ürünün ebatları 42×42 cm dir.

Krem renkli kumaş üzerine lacivert yada siyah renkli çapa modeli güzel ve dikkat çekici bir kırlent tasarımı olmuş.

English home balık desenli krem rengi yastık modeli fiyatı: 19.90 TL. Ürün şu an indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Kırlentin ölçüleri 40×40 cm dir.

English Home’dan kırlent almayı düşünüyorsanız manzara desenli bu yastığı tavsiye edebiliriz. Baharı simgeleyen bu resimli kırlentin fiyatı 18 TL.

Kırlent yada yastık deyip geçmemek lazım. Her ne kadar yastıkla kırlent aynı şey olmasa da halk dilinde kırlent ve yastık aynı manada kullanıldığından dolayı biz de bu yazımızda kırlente zaman zaman yastık diyeceğiz.

English Home Çiçekli kırlent fiyatı: 9,99 TL. Açık pembe renkli içinde kırmızı ve pembenin farklı tonlarından çiçekler ve yaprakları bulunuyor.

Kırlentler evin her odasında bulunan bir tasarım ürünüdür. Hem kullanış açısından hem de görüntü bakımından odaya hareket katarlar. Fakat burada önemli olan nokta dekoratif kırlent modelleri seçimi yaparken ne kadar tecrübeli olduğunuzdur.

English home Roses Circle Goblen Kırlent Fiyatı: 14.99

Eğer English Home kırlent modeli alacaksanız illaha yine de evinizdeki tasarıma dikkat etmek zorunda olduğunuzu unutmayın deriz. English Home yastık modelleri daha çok bol çiçekli ve beyaz yada krem gibi açık desenli modellerdir.

English home kar manzaralı yastık fiyatı: 14 TL. Bu fiyat firmanın yüzde 60 indirimli fiyatıdır. Kırlentin ölçüleri 35*55 cm’dir. Berjer ve tekli koltuklar için ideal ölçüde şık bir yastık modelidir.

İşte size English Home Dekor yastıklar örneklerin bazıları. Dikkat edin beğendiğiniz yastık değil salon, oturma odası, yatak odasında yaptığınız tasarımın dekoruna uygun olan yastık yada kırlent kılıfını seçmeniz gerekiyor.

Paloma Nakışlı Kırlent 39,99

Monk Seal Dijital Baskı Dolgusuz Kırlent 9,99

Ocean Art Çift Taraflı Kırlent 19,99

Pale Roses Goblen Kırlent 39,99


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın