Salon Aksesuar Setleri

Salonların olduğundan çok daha şık görünebilmeleri için aksesuarların şart olduğunu hepimiz biliyoruz. Aksesuar tercihleriniz salondaki genel ahengi de etkileyeceği için seçimlerde dikkatli olmakta fayda var. Son dönemde genel görüntüde bütünlük elde edebilmek adına, aksesuarların set şeklinde tercih edildiğini de dikkate alırsak, sizlere bazı ipuçlarından bahsedeceğiz.

Klasik Salon Aksesuar Setleri: Klasik bir salon dekorasyonunuz varsa ve buna aksesuarları dahil edecekseniz ilk olarak antika modellere yönelmelisiniz. Antika ürünler her daim klasik dekorasyona yakışmıştır. Fakat fiyatları nispeten pahalı olacağı için dikkatli olmakta fayda var. Son dönemde fil motifleri klasik dekorasyona fazlasıyla yakışırken, fil motifi aksesuarları da tercih edebilirsiniz.

Klasik Salon Aksesuar Setleri

İncili Salon Aksesuar Setleri: İnci hemen her yerde kullanılabilir. Mobilyadan aksesuara ve kıyafetlere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan incilerde, son dönemde aksesuarlar da daha fazla karşılaşır olduk. Üzeri incilerle bezenmiş biblolar, vazolar ve dekoratif aksesuarlar salondaki genel görüntüyü çok daha şık hale getirirken bu modelleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İncili Salon Aksesuar Setleri

Mumlu Salon Aksesuar Setleri: Salonda aksesuar olsun istiyor fakat çokta göze batsın istemiyorsanız içinde mumların bulunduğu bir set son derece doğru bir tercih olacaktır. Mumların güzel ve zarif kaplara yerleştirildiği, içerisine de taşlarla süslemelerin yapıldığı setler görüntü itibariyle başarılı sonuçlar verecektir.

Mumlu Salon Aksesuar Setleri

Altın Rengi Seramik Salon Aksesuar Setleri: Seramik aksesuarlar her geçen gün biraz daha popüler hale geliyor. Sade seramik aksesuarlar istediğiniz çarpıcı görüntüyü size vermiyorsa şayet, o zaman altın rengi süslemelerin yapıldığı seramikleri incelemenizi önerebiliriz. Hem dikkat çekici bir görüntü hem de ortama asil bir hava katan bu setlerin güzel bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

Altın Rengi Seramik Salon Aksesuar Setleri

 


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın