L köşe gardrop dolap modelleri

2.743

Dekorasyonda L tasarımlar şu sıralar bir hayli popüler. İlk olarak koltuklarda başlayan bu akım, koltuk modelleri konusunda çok popüler hale geldi. Son olarak dolaplarda da kullanılmaya başlanan L form, bulunduğu odaya çok daha modern bir görüntü kazandırıyor.

Kahve Tonlarında L Dolap Modeli: L dolap modelleri içerisinde en fazla tercih edilen renklerden birisi kahve tonları diyebiliriz. Kahve tonlarının kullanışlı yapısı, bu ürünleri kolay dekore edebilmeyi beraberinde getiriyor. Bu noktada sizlere sütlü kahve tonlarını önerdiğimizi de hatırlatmakta fayda var. Sütlü kahvenin açık rengi, özellikle yatak odalarına daha ferah bir görüntü kazandırıyor.

Küçük Odalar İçin L Dolap Modeli: Eğer ki yatak odanızda yeteri kadar yerini yoksa, oda dar ya da çok fazla güneş almıyorsa bu noktada açık renkli L dolaplara yönelmekte fayda var. Özellikle de beyaz renkli ürünleri göz ardı etmemenizi öneriyoruz. Parlak yüzeye sahip beyaz L dolap ortamın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayacağı için dekorasyon anlamında da işinizi kolaylaştıracaktır.

Siyah L Dolap

Büyük Odalar İçin L Dolap Modeli: L dolabı yerleştireceğiniz oda genişse şayet bu noktada daha koyu renklere de yönelme imkanınız var. Bu konuda ise siyah renkli L dolapları şiddetle tavsiye ettiğimizi hatırlatmakta fayda var. Parlak yüzeyli siyah L dolaplar modern görüntüsü sayesinde odaya çok daha modern bir görüntü kazandıracaktır. Yatak odası için yeni tasarım L tipi köşe gardırop ve yüklük modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. İstikbal ve Bellona gibi firmalarda farklı ölçülerde satışa sunulmaktadır.

Ev dekorasyonunda, özellikle de yatak odası ve çocuk odası gibi yerlerde olmazsa olmazlardan birisi haline gelen gardrop ve yüklükler giderek daha da popüler hale gelmiş durumda. İşlevsel özellikleri sayesinde her evde karşımıza çıkan gardroplar ve yüklüklerden en popüler olanlarla ilgili sizlere birkaç şey söylemek istiyoruz.

Raylı Gardrop ve Yüklük Modelleri: Geniş iç hacmi ve kullanım kolaylığı sebebiyle ilk tercihlerden birisi olan raylı yüklükler ve raylı gardroplar her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Dolabın kapaklarını raf sistemi sayesinde açabiliyor olmak özellikle sıkışık odalarda işinize fazlasıyla yaratacaktır. Bunun yanında üç kapaklı yüklüklerde aynı anda iki kapağında açılıyor olması daha rahat bir kullanım sunacaktır.

Aynalı Gardrop ve Yüklük Modelleri: Ebeveynlerin kendi odalarında tercih ettikleri bir tarz olan aynalı yüklükler işlevsel özelliklerinin yanında ortama kattığı ferahlık  duygusu sizler için önemli avantajlar diyebiliriz. Ayna sayesinde hem giyinirken üst başınızı kontrol edebileceksiniz hem de aynaların dekorasyona yaptığı ortamı geniş gösterme katkısı da hoşunuza gidecektir.

Modern Gardrop ve Yüklük Modelleri: Modern gardroplar her geçen gün daha da fazla tercih ediliyor. Parlak yüzeyi sayesinde gerçekten şık bir görüntüye sahip olan bu modellerin dekorasyona hareket kazandırıyor olması da sizi mutlu edecektir.

Lake Gardrop ve Yüklük Modelleri: Kaliteli bir yüklük ya da gardrop arıyorsanız bu noktada yapabileceğiniz en iyi seçim lake modeller olacaktır. Laka sürülüp cilalanmış olan bu modeller son derece uğraş isteyen bir dizi işlemden geçiyor ve ortaya da bu uğraşa değecek bir görüntü çıkıyor. Fakat lake mobilyaların kalitesi kadar fiyatlarını da bir hayli yüksek olduğunu hatırlatmalıyız.

 

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın