İlginç akvaryum modelleri

1.737

Ev dekorasyonunda akvaryumlar oldukça işlevsel bir tercih olacaktır. Özellikle salon dekorasyonu yaparken salonun tüm havasını değiştirecek olan akvaryum, sıradan modeller kadar sıra dışı ürünleriyle de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Eğer ki salon dekorasyonunuzda akvaryum kullanmayı düşünüyorsanız sizler için farklı fikirler önerebiliriz. Ev dekorasyonu konusunda artık birçok ürün bulunmakta ve her zevke uygun ürünler kişilerin hizmetine sunulmuş durumdadır. Ev dekorasyonları ile daha çok bayanlar ilgilense de değişen hayat standartları ile birlikte artık erkeklerde evlerinin dekorasyonlarına ilgi duyar hale gelmektedir.

Evlerinin daha güzel görünmesi için çaba harcayan ev sahipleri için birçok dekorasyon önerisi bulunmaktadır. Evlerinin hangi görünümde olmasını istediğine karar veren kişilerin en büyük ortak yanları evlerinin huzur veren ve doğal bir yaşam koşulları içerisinde olan bir dekorasyon istemektedirler. Bu ortak amaçlar doğrultusunda kişiler için en uygun olan ev dekorasyon ürünlerinden biri olan ilginç akvaryum modelleri olmaktadır.

Dekoratif Cam Akvaryum Modelleri

Masa Akvaryum: Akvaryumların illa ki bilindik tasarımlarda olması gerekmiyor. Son dönemde masa şeklinde akvaryumlar oldukça popüler hale gelmiş durumda. Salonda koltuk takımının ortasına yerleştirdiğiniz sehpanın içerisinde yerleştirilen akvaryum güzel de bir ışıklandırmayla birlikte oldukça şık görünecektir. Bunun yanı sıra işi biraz daha farklı bir boyuta taşımak isterseniz çalışma masalarının da içerisine akvaryum yerleştirebilirsiniz. Özel bir tasarıma sahip olan bu modeller görsel açıdan gerçekten de  ilginç ve etkileyici diyebiliriz.

Duvara Monte Akvaryumlar: Salon dekorasyonunda belki de en şık ürünlerden birisi duvara monte edilen yarım daire şeklindeki modeller. Yarım daire tasarımının düz kısmı duvara sabitleniyor ve bu sayede duvarda akvaryumdan oluşan bir bombe görüntüsü oluşuyor. Bu sayede dekoratif açıdan oldukça başarılı bir görüntü elde edilebiliyor.

Dekoratif Akvaryum Modelleri 6

Lavabo Akvaryumlar: Dekoratif akvaryum arayanlar için listenin başlarında gelir. Her evde kullanılan lavaboların tasarımını akvaryumlarla birleştiren bu fikir, sıradan bir lavabo yerine dikkat çekici ve şık görünümlü bir modele sahip olmanızı beraberinde getiriyor. En ilginç akvaryum modellerinden biridir.

Akvaryumlu Yatak: Sıra dışı cam akvaryumlar içerisinde belki de en çok beğenilen model akvaryumlu yataklardır. Standart bir yatağın üst kısmını çevreleyecek şekilde akvaryumun eklenmesiyle birlikte kuvvetle ihtimal uykularınızı çok daha keyifli hale getirmeniz mümkün olacak.

Dekoratif Akvaryum Modelleri 2

Evlerde oldukça ferah bir ortam sağlayan akvaryum modelleri aynı zamanda evlere huzurlu bir ortamı da sağlayabilmektedirler. Evlerinin birçok köşesinde akvaryum kullanabilme imkânı bulan ev sahipleri bu ürünlerden oldukça memnun kalmaktadırlar. Yatak odaları için özellikle de yataklarının başlarına koydurulan dekoratif akvaryum modelleri ile kişiler uyku haline huzurlu bir ortamda hazırlanmakta ve son derece sağlıklı, deliksiz bir uyku keyfi yaşamaktadırlar.

Bu sayede hayat kalitesini de arttırabilen ev sahipleri bu durumdan oldukça memnun kalmaktadırlar. Evlerinin daha birçok bölümünde kullanabildikleri dekoratif akvaryum modelleri ile birlikte evlerinde ağırladıkları misafirlerin de beğenilerini toplamaktadırlar. Bu sayede ev sahipleri hem kendilerinin huzurlarını sağlarken evlerine gelen sevdikleri misafirlerini de huzurlu bir ortamda ağırlayabilmenin keyfini yaşamaktadırlar. Oturma odası, çocuk odası, evlerinin giriş bölümlerinde kullanabildikleri akvaryum modellerini kişiler banyo ve tuvaletlerinde de kullanabilmektedirler. Her kişinin bütçesine uygun büyüklükte akvaryum modellerinin bulunduğu dekorasyon mağazalarında ev sahiplerinin yüzlerini güldürecek modeller bulunmaktadır. Bu gibi ev dekorasyon modellerini kullanarak siz de evinizin havasını değiştirebilir ve bu sayede bulunduğunuzun ortamı daha huzurlu bir hale getirebilirsiniz.

 

Dekoratif cam akvaryumlara örnek olabilecek bir çalışma da aşağıda yayınlanmıştır. Silindir şeklinde geçişler sayesinde balıklar küre şeklinde akvaryumlar arasında geçiş yapar. Sizin için de güzel bir seyir ziyafeti sunar.

Dekoratif Akvaryum Modelleri 8

Taş yada kaya görünümlü ilginç akvaryum modellerine örnek olabilecek bir ürün daha.. Bize göre en doğal görünümlü ve ilgi çekici olanı işte budur.

Dekoratif Akvaryum Modelleri 12

# Aşağıda sizin için derlediğimiz farklı tasarımlarda ilginç akvaryum modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın