İkea bahçe mobilyaları ve fiyatları

3.241

İkea bahçe mobilyaları son zamanlarda  çok fazla model ve çeşit ile  müşterilerinin  karşısına çıkmış durumda. İkea bahçe mobilya modelleri yeni sezona birbirinden farklı model ve çeşit ile yaza merhaba diyecek.

İkea bahçe mobilya çeşitleri yaz aylarında en çok tercih edilen  mobilya aksesuarlarından   olacağa benziyor. Özellikle de İkea bahçe masa sandalyeleri , bahçe masa takımları , bahçe oturma grupları , İkea bahçe şezlongları , bahçe çardakları bahçe mobilyasında en fazla aranan bahçe mobilya unsurları arasında ilk sıraları alıyor.

Mobilya, ev eşyası ve aksesuarları ile güzel tasarımlı, işlevsel, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünleri sunan IKEA, diş mekan mobilya ve aksesuarlarında da düşük fiyatı fonksiyonellik ve tasarım ile birleştirerek geniş bir urun yelpazesi sunuyor.

İkea Bahçe Mobilyaları 2020

APPLARO kolcaklı sandalye kahverengi 346 TL

Applaro tekli sandalye (63 X 80 cm) 329 TL

Sollerön köşe koltuk 814 TL

Solleron sehpa 630 TL

Runnen yer döşemesi sunni çim 139 TL

Sjalland ayarlanabilir sandalye 630 TL

İkea Mobilya Çocuk Piknik Masası

Ürünün dayanıklılığını ve doğal ahşabın etkisini artırmak için bir kat yarı saydam ahşap boyası uygulanmıştır.
– FİYAT –
RESÖ
çocuk piknik masası, gri-kahverengi: 291 TL.

İkea Bahçe Mobilya

Farklı oturma parçalarını kombine ederek bahçeniz için mükemmel uyumlu şekil ve boyutta bir kanepe oluşturabilirsiniz.Minderlerler arkalı önlü kullanılabilirliğinden ömürlüdür…

İkea Bahçe Mobilyaları Mastholmen

Ürün el yapımıdır.Mobilya doğal elyaftan yapılmıştır,elyaf hafif olduğu gibi sağlam ve dayanıklıdır.Kalın sünger dolgusu büyük bir rahatlık sağlar.Üründe su geçirmez astar bulunması iç dolguyu nemden muhafaza eder.Temizliği gayet kolaydır, minder kılıfı rahatlıkla çıkarılıp makinede yıkanılabilir.Minder arkalı önlü kullanılabilindiği için uzun ömürlüdür.Yastık örtüsü su geçirmediğinden dolayı yağmur çiselediğinde üzerindeki suyu silkeliyebilirsiniz… MASTHOLMEN oturma grubu

 

İkea Bahçe Mobilyaları Applarö tekli koltuk, kahverengi-hallö bej

Minderler arkalı önlü kullanılanilabilirliğinden uzun ömürlüdür.Minder kılıfı çıkarılıp makinede yıkanılabilindiğinden temizliği gayet basittir.Dayanıklılığını ve doğal ahşap oluşunu sizlere kanıtlamak için mobilyaya, birkaç kat yarı saydam ahşap boyası uygulanmıştır.

APPLÖRA tekli koltuk, kahverengi-hallö 

 

İkea Bahçe Mobilya APPLARÖ/KUNGSÖ 3'lü kanepe, kahverengi-siyah

Ürününe daha fazla birşey katabilmek için (dayanıklılık, doğal ahşağ etkisi vb.) birkaç kat yarı saydam ahşap boyası uygulanmıştır.Koltuğu mümkünse iç mekanda serin ve kuru bir yerde saklayınız.Eğer dış mekanda kalacaksa su geçirmez kılıf kullanılması tavsiye edilir.Yastık kılıfları makinede 40°C ile yıkanabilir.Çamaşır suyu kesinlikle kulanılması tavsiye edilemez.Ürünün bakımını yaparken yumuşak sabunlu solüsyon ile temizleyiniz. Kuru ve temiz bir bez ile kurulayınız.

APPLARÖ/KUNGSÖ
3’lü kanepe, kahverengi-siyah

Tranaro tabure sehpa

 

Stackholmen tabure

 

Solleron 3 lu köşe kanepe

 

 

 

SOLLERON 4 lu köşe kanepe ve tabure

 

Solleron 3 lu kanepe ve tabure koyu gri

 

Solleron 2 li kanepe

 

Skarpo tekli koltuk 218 TL

 

Sjalland koçaklı sandalye

 

 

 


Urun gamında 22 ailede toplanmış dış mekân mobilyaları ve 200′e yakin aksesuar çeşidine sahip IKEA, farklı sandalye, koltuk, değişik boyut ve sekilerde masa, tabure, şezlong ve salıncak çeşitleri ile bahçe ve balkonları tüketicilerin hayallerindeki mekanlara dönüştürüyor.


Dış mekân kullanımına uygun akasya, robinia, cam gibi dayanıklı ahşapların yanisira metal ve plastiğin de kullanıldığı ürünlerde rahatlık ve dayanıklılık esasları on planda tutuluyor. Çevre duyarlılığı politikası gozonunde bulundurularak IKEA ashap dış mekân ürünlerinde tik ağacı kesinlikle kullanılmıyor.

BAHÇE MOBİLYALARI İÇİN TIKLAYIN

IKEA’ DA bahçe minderleri, barbekü ve sofra takımları, dekoratif aydınlatma ürünleri, mum ve mumluklar, farklı renk ve desenlerde masa örtüleri, Amerikan servisleri ve bitkiler için birbirinden renkli saksı çeşitleri ile geniş bir aksesuar grubu tüketicilerin beğenilerine sunuluyor.

Bahçe mobilyalarında dikkat etmeniz gerek noktalar:

  1. Alacağınız mobilyanın ağacı kesinlikle sunta yada mdf gibi suya yağmura dayanıksız olmamalı.
  2. Ağaç olarak iveko, tik ağacı seçebilirsiniz.
  3. Eğer gürgen, kayın yada çamdan bir bahçe takımı aldıysanız cila ve gerekli korumaları yaptırmalısınız. Aksi halde ağaçlar kısa zamanda çürür ve kurtlanır.
  4. Kumaşların açık renkli olmaması ve yıkanabilir olması gerekir.

İkea bahçe şezlongları , çardaklar ,bahçe masa sandalye takımları bahçesi olan bütün  ailelerin yaz aylarında çok yakından ilgilendiği mobilya parçaları arasında yer alacağa benziyor.

İkea bahçe mobilya fiyatları seçtiğiniz modele göre de değişiklik göstermektedir. Diğer markalara göre biraz daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Kredi kartına sunduğu taksit ile alıcıları için  ödemeyi epeyce  kolaylaştırıyor.

Aşağıda  sizler için  İkea bahçe mobilya modelleri ve fiyatları hakkında ikea ve diğer markaların bahçe mobilyalarından oluşan bir resimgalerisi hazırladık. Umarım aradığınız modeli bulabilir ve umarım beğenirsiniz. Sizlere iyi seyirler.

 


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın