İkea Masa Sandalye Modelleri ve Fiyatları

949

İkea masa modelleri hem şık hem gösterişli tasarımları ile yemek odalarında ve mutfaklarda kullanılmaktadır.

İkea Masa Modelleri ve Fiyatları

Masalar genelde yemek ve çalışma masaları olmak üzere iki kısma ayrılır. Burada daha çok çalışma masalarına yer vereceğiz. Çalışma masaları kullanılan malzemenin kalitesi ve tasarımına göre fiyatlandırılır. En ucuz masalar sunta tablası olan masalardır. Tabii sunta tablanın boyu ve kalınlığı da fiyat için oldukça etkilidir. Suntadan sonra en uygun fiyatlı masalar, MDF lam ile kaplanmış tablalı modellerdir. En yüksek fiyatlı olan modeller ise boya, cila ve lake olan masa modelleridir.

Ev dekorasyonunu tamamlayan mobilyalar arasında bulunan dekoratif İkea masa modelleri evinizin dekoruna büyük katkı sağlamaktadır. İkea masa sandalye modelleri en uygun rakamları ile İkea mağazalarında yerini almaktadır.

LILLASEN İkea çalışma masası fiyatı: 529 TL. Bu çalışma masası modeli bambu ağacından yapılmıştır. Yenilenebilir özelliğe sahiptir. Ürün cilalı olarak hazırlanmıştır. Masanın üst tablasının dört tarafı da boyalı ve cilalı olduğu için odanızın istediğiniz ortamında kullanabilirsiniz. Çekmecelerin boyutları bir a4 kağıdının girebileceği kadardır.

Aşağıda ki İkea mutfak masası modelleri ile siz de aradığınız en güzel masa modelini bulabilirsiniz. Evinizin dekorunu yenilemek ve evinize yeni bir şıklık katmak için bu masaları kesinlikle gözden geçirmelisiniz.

Alex ikea masa fiyatı: 469 TL. Bilgisayar ve sabit telefon, modem, şarj aleti gibi cihazlar sebebi ile masaların etrafında ve üzerinde bulunan fazlalık kablolar hoş görüntü sunmaz. Bu sebeple ikea mobilya Alex isimli modelde bu sorunu çözmüş görünüyor. Kabloların toplanması için bir özellik geliştirilmiş. Firma kredi kartı ile ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

İkea masa modelleri 2019 yılında ahşap, cam ve mdf modelleri ile en çok göze çarpan yemek odası ve mutfak dekorasyonu arasında gelmektedir. 2019 yılı dekoratif masa modellerine göre evini döşemek isteyenler İkea markasının her sezon yenilenen ürünleri ile bunu sağlayabilir.

Linnmon İKEA beyaz masa fiyatı: 159 TL. Ayaklar ayarlana bilir özelliğe sahiptir. Masanın ölçüsü 150*75 cm’dir. Üst tabla MDF den yapılmış olup akrilik bazlı boya ile boyanmıştır. Masanın yüksekliği 74cm dir. Masa rahat temizlenebilir özelliğe sahiptir. Bu masayı nemli hafif deterjanlı bir bezle silebilirsiniz. Nemli bezle sildikten sonra temiz ve pamuklu bir bezle kurulayın.

İkea Çalışma Masası Pahl Fiyatı: 195 TL. İkea’nın bu masasının en belirgin özelliği ayak kısımlarının ayarlanabilir olmasıdır. Bu özelliği sayesinde boyunuza ve oturma şeklinize göre masayı ayarlayabilirsiniz. Böylece rahat bir çalışma ortamı hazırlarsınız. Masa tablası MDF’den yapılmıştır.

Mutfak masalarının yanında evin tüm odaları için sağlanan mobilyaları ve aksesuar seçimleri ile zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

İkea Sandayle Modelleri ve Fiyatları

İkea çalışma masası sandalye fiyatı: 299 TL. Ürün şu anda kampanyalı olduğu için indirimli fiyatı vermiş olduk. Ürünün asıl fiyatı 349 TL’dir. Sandalyelerin yüksekliği ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bu şekilde rahat bir çalışma ortamı hazırlarsınız. Ayak kısımlarında bulunan kauçuk kaplama parkeleri çizme noktasında daha kullanışlıdır.

İkea sandalye fiyatı: 269 TL.
Bu model beyaz renkli iskelete sahip, gri kumaştan döşenmiş oval geçişlere sahip şık ve kullanışlı bir sandalyedir. Tekerlekleri sayesinde rahat şekilde kullanabilirsiniz. Sandalye yüksekliği ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bununla beraber minder kısmında kullanılan 1. kalite sünger sayesinde uzun ömürlü bir mindere sahip olursunuz ve rahat bir sandalyeniz olur.

Aşağıdaki masalar örnek niteliktedir. Tamamı İkea’ya ait olmayabilir yada şu anda satışta olmayabilir.

Beyaz renkli 105*50 ebatlarında bulunan İKEA Micke çalışma masası fiyatı: 484 TL

 

IKEA BEKANT panelli çalışma masası fiyatı: 2830 TL

 

IKEA FJALLBO çalışma masası fiyatı: 365 TL

 

IKEA FREDDE çalışma masası fiyatı: 1280 TL

 

IKEA Hemnes çalışma masası fiyatı: 1371 TL

 

 

IKEA KALLAX ADILS çalışma masası fiyatı: 504,99 TL

 

IKEA KULLABERG çalışma masası fiyatı: 895 TL

 

IKEA LINNMON ADILS çalışma masası fiyatı: 337 TL

 

IKEA LINNMON FINNVARD çalışma masası fiyatı: 491 TL

 

IKEA LINNMON ODDVALD çalışma masası fiyatı: 327 TL

 

IKEA LISABO çalışma masası fiyatı: 685 TL

 

IKEA Malm çalışma masası fiyatı: 639 TL

 

IKEA PAHL çalışma masası fiyatı: 464 TL

 

IKEA ALEFJALL sandalye fiyatı : 1590 TL

 

 

IKEA FJALLBERGET sandalye fiyatı : 1051 TL

 

IKEA JARVFJALLET sandalye fiyatı : 1069 TL

 

IKEA KULLABERG sandalye fiyatı : 365 TL

 

IKEA LANGFJALL sandalye fiyatı : 854 TL

 

IKEA MILLBERGET sandalye fiyatı : 575 TL

 

IKEA NILSERIK sandalye fiyatı : 246 TL

 

IKEA ORFJALL sandalye fiyatı : 419 TL

 

IKEA VAGSBERG sandalye fiyatı : 346 TL


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın