Ikea ikili kanepe modelleri ve fiyatları

506

İkea mağazaları birbirinden güzel modellerde ki koltukları ile ev mobilyası konusunda size oldukça yardımcı olmaktadır. Firmanın mağazalarından satın alacağınız en güzel ikili koltuk modelleri evin her odası için uygun olmaktadır. Özellikle ikili koltuk modellerinde kalite ve sağlamlık ön planda tutulmaktadır. Göze oldukça hoş gelen ikili koltukları çalışma odanız için, ofisiniz için, çocuk odası için, oturma odası için ya da yatak odası için düşünebilirsiniz.

Diğer oturma gruplarınız ile uyum oluşturması için firma en yeni ikili koltuk modellerinde renklere göz atabilirsiniz. Kahverengi tonlarında ki bir oturma grubunu krem rengi bir ikili koltuk takımı ile dekoratif bir şekilde odanızda yerleşim yapabilirsiniz. İkea mobilya modellerinde yer alan kanepeleri kumaş seçimleri ile de ayırabilirsiniz. Deri ikili kanepe modelleri genellikle çalışma odası ve ofis için uygun olacaktır. Aynı zamanda güzel kumaş kaplamaları ile satılan renkli ikili koltuk modellerini tv karşısına koyarak eşiniz ya da ev arkadaşınız ile kullanabilirsiniz.

Sayfamızda sizin için hazırladığımız ürünlerin fiyatları güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat alınız.

 İkea En Yeni İkili Koltuk Modelleri

Ektorp 

İkea Ektorp 2’li Kanepe Fiyatı: 1510 TL

Ektorp ikili kanepe koyu gri renktedir.Kanepe süngerleri oldukça esnektir.Bundan dolayı konforlu ve kalktığınızda eski halini geri alacaktır.

Klippan

İkea Mobilya Kanape Modelleri Klippan

İkea Klippan 2’li Kanepe Fiyatı: 1022 TL
Kanapenin ekstra kılıf alternatifi bulunuyor,kılıf kolayca çıkarıp takılır ve makinede yıkanabilir.Makinede önerilen sıcaklık 40°C olarak önerilmektedir.Kanepe rengi vissle gri’dir.
Kanepe Ölçüleri
Genişlik: 180 cm
Yükseklik: 88 cm
Derinlik: 66 cm
Oturma yüksekliği: 54 cm
Oturma derinliği: 43 cm

Kıvık

İkea Mobilya 2’kanepe Kıvık: 1965 TL
Kanape yumuşak, derin oturma yerine sahip, sırtınızda rahat edeceği bir şekile üretilmiştir.Kolçaların çıkarılabilir olduğundan kanepeyi bir ya da daha fazla uzanma koltuğu ile tamamlayabilirsiniz.Kılıf çıkarılabilir.temizliği kuru temilizlemeyle yapılır.Ürünün farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını ve ürünü ayrıntılı gözlemlemek için www.ikea.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kanepe Ölçüleri
Genişlik: 190 cm
Derinlik: 95 cm
Oturma genişliği: 60 cm
Oturma yüksekliği:140 cm
Oturma derinliği: 45 cm
Yükseklik: 83 cm

Norsborg

İkea Mobilya Kanepe Takımı Norsborg

İkea Mibilya Norsbrg 2’li Kanepe Fiyatı :1818TL
Kanepe oldukça rahat ve esnektir kalktığınızda eski haline gelir.Yükseltilmiş hafif kolçaklar sayesinde rahatlıkla kıvrılıp yatabilirsiniz.Ürün rengi koyu gri-huş’tur.Ürün makinede veya kuru temizlemede yıkanmaz.
Ürün Ölçüleri
Genişlik: 153 cm
Derinlik: 88 cm
Mobilya alt boşluğu: 18 cm
Oturma derinliği: 60 cm
Oturma yüksekliği: 43 cm
Yükseklik: 85 cm

Stocksund

İkea Kanepe Modelleri Stocksund

İkea Mobilya Stocksund 2’li Kanepe Fiyatı: 2171 TL Minderlerin paket yayları süngerden üst tabaka ve polyester lifleri sayesinde yumuşaklık ve konfor sağlar.Kılıfı çıkarılıp makinede yıkayabilirsiniz. Ürünün satışı İkea Mobilya internet sitesinde mevcuttur.  Koltuğu satın almadan önce resmi daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İkea yeni kreasyonu bu yıl yine çok canlı ve hareketli çizgilerle tasarlanmış modelleri ile evlerinizi şenlendirecek pek çok yeni model ve yeni tarza ev sahipliği yapıyor. Her yerde arayıp da bulamadığınız her şeyi bulabileceğiniz ikea mağazalarında yer almaktadır. 2020 ’in en çok tercih edilen koltuk modellerinden bazıları olan spor koltuk modelleri ile çeşitlendirilmiş ve hareket katılmış.

2015 İkea Koltuk Takımları 3

EKTORP 2 li kanepe ,lofallet bej     fiyatı : 1410 TL

Kanepe Boyutları  

Genişlik: 154 cm

Derinlik: 95 cm

Oturum Derinliği: 58 cm

Oturum Yüksekliği: Yükseklik: 49 cm

Yükseklik: 89 cm

VIMLE ikili kanepe 2239 TL

STOCKSUND
2’li kanepe, nolhaga koyu yeşil 2271 TL

KNISLINGE
2’li kanepe, samsta koyu kahverengi 1463 TL

FARLÖV
2’li kanepe, djuparp koyu gri 3054 TL

 

Tüm resimleri görebilmek için galeriye tıklayınız.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın