English Home Dekoratif Ev Aksesuar Modelleri ve fiyatları

English Home ev dekorasyonu konusunda başarılı bir çok ürünü ile son yılların en çok beğenilen markaları arasındadır. English Home dekoratif ev aksesuarı olarak evin her odası için ayrı ayrı dekorasyon ürününü galerimizden bulabilirsiniz.

English Home Dekoratif Ev Aksesuar Modelleri ve fiyatları

Balık 5’li Askılı Aksesuar 9,99 TL

Bereket Kuşu 5’li .
24,99 TL

Peony Yapay Çıçek 47 Cm Pembe
4,99 TL

Kalp 5’li Askılı Aksesuar 5’li Mix
9,99 TL

Emerald Gold Cam Mumluk 7x7x6 Cm Şeffaf
9,99 TL

Luminance Çerçeve 10×15 Cm Gümüş
19,99 TL

Alonza Cam Vazo 23,5 Cm Şeffaf
29,99 TL

Fancy Cam Mumluk 8,5x10x10 Cm Gold
29,99 TL

Carpe Diem Polyester 32x32x26 Cm Açık Mavi
44,00 TL

Holly Stoneware Mumluk 6,8×6,8×4 Cm Yeşil
9,99 TL

Snowy Stoneware Mumluk 6,9×6,8×11,1 Cm Pembe
18,74 TL

English home  dekoratif saklama kutuları farklı renklerde ve farklı ölçülerde masa üzerine yada ahşap raf üzerine konabilecek şık aksesuarlardır. Ürünün fiyatı 24.99 TL

English Home dekoratif tabak kampanyalı indirimli fiyatı: 24.99 TL. Ürünün indirimsiz hali 49.99 TL olduğu belirtiliyor.

Marlyn Pamuk Armut Hamak Fiyatı: 219 TL. Bu üründe herhangi bir indirim şu an için mevcut değil. Ürünün fiyatı yüksek görünse de standart hamaklardan farklı şık bir tasarıma sahip olduğunu gözden kaçırmayalım.

Ev aksesuarı konusunda başarılı bir çizgi yakalayan English Home dekoratif ev aksesuar modelleri sayesinde evinizi baştan aşağıya yeniliyor. English Home aksesuar olarak özgün tasarımları evinizde yepyeni bir şıklık yaratmak için kullanabilirsiniz.

English Home Rosary Ferforje 2’li Mumluk kampanyalı indirim fiyatı: 22.49. Ürünün indirim olmadan fiyatı 44.90 TL olduğu açıklamada not düşülmüş. Beyaz renkte tasarlanmış bu ferforje modeli iki adet mumluk olarak kullanılıyor. Ürün Çin’de üretilmiş ve English home tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor.

English home Destin Lamineli Nonwoven Alışveriş Çantası indirimli kampanya fiyatı: 2.49 TL. Ürünün ebatları:  48X55cm. Pembe rengi ile tasarlanmış güzel bir çanta. Firma bu ürüne vade farkı ile taksit imkanı da sunuyor. Eğer 2.5 TL’niz yoksa 6 takside bölebilirsiniz 🙂

Aksesuar dekorasyonun vazgeçilmez kısmıdır. Aslında evi yada iş yerini güzel yapan, dikkat çekici hale getiren yapmış olduğunuz tasarım ve aksesuar seçimlerinde yatar. Ondan dolayı aksesuar deyip geçmeyin. Seçeceğiniz süs eşyalarında dekora dikkat edin ve ince düşünün. Bu sizin daha güzel bir tasarım yapmanız konusunda eğitici olur. Dekorasyon tecrübenizi artırır.


Daisy Pamuklu 2’li Yastık Kılıfı indirimli kampanya fiyatı: 7 TL Lila renginde olan bu kılıfta yüzde 65 indirim olduğu not düşülmüş. Ürünün ebatları 50×70. Fakat şunu unutmayın ki, yastık kılıfının iç malzemesi eklendiğinde bu ölçü küçülecektir. Tahminen 45cmx65cm civarında olacaktır.

Yastık kılıfını nasıl doldurabiliriz?

Eğer elinizde kırlent kılıfını doldurmak için malzeme yoksa, tuhafiye yada herhangi bir yorgancıdan silikon boncuk elyaf, yün yada kırpıntı alarak doldurabilirsiniz. Kırpıntı ile elyafı karıştırırsanız en kullanışlı yastık modelini elde etmiş olursunuz.

English home Mayra Ferforje Orta Fener indirimli kampanya fiyatı: 32.49 TL. Ürünün rengi koyu pembe. Fenerin ebatları: 15x15x36 cm. Çin’de üretilerek Türkiye’de pazara sunulan bu fenerde kullanılan malzeme metaldir. Ürün orta boy fener sınıfına girmektedir. Ürünün asıl değeri 64.99 TL’dir. Firma yüzde 50 indirimle satışa sunduğu için geçici olarak 32.49 TL Fiyat ile satışa sunmaktadır. Pembe fener satışının taksit seçenekleri de mevcut.

English Home ev dekorasyonu seçimlerinde renkli modellerde ki aksesuarlar eve neşe ve renk getirmektedir. Karanlık ve kasfetli havadan kurtulmak için açık renklere sahip English Home aksesuar resimlerini inceleyebilirsiniz.

English Home vintage aksesuarlar yazlık evlerde ve kışın kaldığınız evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın