En iyi çocuk odası mobilya markası hangisi?

92.737

Çocuk odası marka tercihi yaparken aşağıdaki maddeleri okumadan önce size bazı tavsiyelerde bulunacağız. Birçok aile tercih yaparken ilk sıraya tasarımı koyuyor. Bebek beşiği, bebek dolabı yada komidin gibi diğer eşyaların görüntüsü bizim için çok önemli. Ama kullanılan malzeme hep ikinci planda.

Çocuk Odası

Bebek için önemli olan aslında sağlık ve çocuk gelişimidir. Buna bir örnek verelim: Ebeveynler çok ciddi para vererek en güzel çocuk odası takımı alıyor. Ama beşiğin içine koydukları yatak çok kalitesiz, polyester kumaştan yapılmış bir yaylı bebek yatağı.

   

Halbuki o yatağı 32 DNS Sert süngerden yapılmış, içinde yay gibi demir parçalar olmayan ve dış yüzeyi tamamen yüzdeyüz pamuklu kumaştan yapılmış olması gerekiyor. Bu konuyla ilgili marmarakoltuk.com’da oldukça verimli makaleler bulunuyor. Şimdi size sorumuz çocuk sağlığı için aldığınız marka yada mobilyaların tasarımı önemli yoksa çocuk sağlığı mı?

Çocuk odası mobilya markalarına bakacak olursak:

Çilek Mobilya: Çilek mobilya ürünleri farklı renkleri ve cıvıl cıvıl tarzı ile birlikte genel olarak gençlere ve de çocuklara hitap etmektedir. Siz de bir çocuk odası tercih etmek istiyor iseniz, hem farklı tarzı hem de aynı zamanda eğlenceli modelleri ile kaliteden ödün vermeyen bu markayı tercih edebilirsiniz.

Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları TIKLA

Doğtaş Çocuk Odası: Türkiye’nin mobilya alanında en çok tercih edilen markalarından biridir. Fakat fiyatları piyasaya göre biraz daha yüksektir.

Doğtaş Genç Odası Takımları ve Fiyatları (TIKLAYIN)

Bellona: Firma Türkiye’nin en büyük mobilya markalarından biridir. Hemen her ilde ve birçok ilçede mağazaları buluyor. Bellona’nın çocuk odası modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Bellona Mobilya Çocuk Odası Modelleri ve Fiyatları TIKLA

Vivense: Son yıllarda özellikle internet ortamında sergilediği mobilya takımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan firma geniş ürün yelpazesi ile de beğeni topluyor. Firmanın çocuk odası takımlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Koçtaş: Koçtaş mobilya çok geniş ürün yelpazesi ile sektörün liderlerinden biri. Çok fazla çocuk odası takımları sunmasa da ürünleri görmenizi tavsiye ederiz.

En iyi genç odası markaları listemizi örnekler eşliğinde incelemeye devam edelim.

Fantasia Mobilya: Son zamanlarda ailelerin en çok tercih ettiği mobilya markalarından bir tanesi de Fantasia mobilyadır. Farklı modelleri ve de değişik tarzlara hitap eden seçenekleri ile sizin de beğendiğiniz bir marka olacaktır.

Demonte Mobilya: Demonte mobilya tasarımlarını incelediğimiz zaman uygun fiyat seçenekleri ile karşımıza çıktığını görebiliriz. Gerçekten de kalitesine göre çok uygun fiyatlar sunan bu markanın tasarımlarına göz atabilirsiniz ve de tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Meltem Modüler Mobilya: Meltem bebek odaları son zamanlarda bir çok ülke tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Burada gerçekten de dikkat edilmesi gereken şey bu markanın mobilyaları tamamen sağlık koşullarına uygun bir şekilde üretiliyor. Siz de böylesine kaliteli ve de sağlık açısından uygun olan bir markayı tercih edebilirsiniz.

DMÇ Mobilya: Kaliteden ödün vermeyen bir kişi iseniz, elbette ki çocuk odası tercih ederken de buna dikkat etmelisiniz. Her zaman kaliteden yana tercihler yaparak mutlaka çocuk odasının kullanışlı olmasını sağlamalısınız. O nedenle de DMÇ mobilya tasarımlarına bakabilir ve de bunlar arasından bir karar verebilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın