En İyi Genç Odası Markaları (10+ Büyük Firma)

Çocuk odası marka tercihi yaparken aşağıdaki maddeleri okumadan önce size bazı tavsiyelerde bulunacağız. Birçok aile tercih yaparken ilk sıraya tasarımı koyuyor. Bebek beşiği, bebek dolabı yada komidin gibi diğer eşyaların görüntüsü bizim için çok önemli. Ama kullanılan malzeme hep ikinci planda.

Çocuk odası marka tercihi yaparken aşağıdaki maddeleri okumadan önce size bazı tavsiyelerde bulunacağız. Birçok aile tercih yaparken ilk sıraya tasarımı koyuyor. Bebek beşiği, bebek dolabı yada komidin gibi diğer eşyaların görüntüsü bizim için çok önemli. Ama kullanılan malzeme hep ikinci planda.

 

Çocuk Odası

 

Bebek için önemli olan aslında sağlık ve çocuk gelişimidir. Buna bir örnek verelim: Ebeveynler çok ciddi para vererek en güzel çocuk odası takımı alıyor. Ama beşiğin içine koydukları yatak çok kalitesiz, polyester kumaştan yapılmış bir yaylı bebek yatağı.

 

 

Halbuki o yatağı 32 DNS Sert süngerden (yada orta sert) yapılmış, içinde yay gibi demir parçalar olmayan ve dış yüzeyi tamamen %100 pamuklu kumaştan yapılmış olması gerekiyor. Bu konuyla ilgili marmarakoltuk.com’da oldukça verimli makaleler bulunuyor. Ayrıca firma bu hem yetişkinler ve hem de çocuklar için sünger yatak imalatı yapmaktadır. Konumuza dönecek olursak size sorumuz çocuk sağlığı için aldığınız marka yada mobilyaların tasarımı önemli yoksa çocuk sağlığı mı?

 

 

En kaliteli çocuk odası mobilya markalarına bakacak olursak:

 

İstikbal Mobilya

Türkiye’nin hemen her ilinde mağazası bulunan firma çocuk odası takımları ile de ön plana çıkmaktadır. Kız ve erkek çocukları için farklı renk ve tasarımlarda satışa sunduğu çocuk odası mobilyalarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

 

Çilek mobilya black serisi çocuk odası takımı

Çilek Mobilya

En iyi genç odası markası deyince ilk akla gelen markalardan biridir. Çilek mobilya ürünleri farklı renkleri ve cıvıl cıvıl tarzı ile birlikte genel olarak gençlere ve de çocuklara hitap etmektedir. Siz de bir çocuk odası tercih etmek istiyor iseniz, hem farklı tarzı hem de aynı zamanda eğlenceli modelleri ile kaliteden ödün vermeyen bu markayı tercih edebilirsiniz.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları TIKLA

 

Raceup çilek çocuk odası takımı

 

 

   

Doğtaş Çocuk Odası

Türkiye’nin mobilya alanında en çok tercih edilen markalarından biridir. Fakat fiyatları piyasaya göre biraz daha yüksektir.

 

Doğtaş Genç Odası Takımları ve Fiyatları (TIKLAYIN)

 

 

Bellona

Firma Türkiye’nin en büyük mobilya markalarından biridir. Hemen her ilde ve birçok ilçede mağazaları buluyor. Bellona’nın çocuk odası modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Bellona Genç Odaları ve Çalışma Masaları TIKLA

Bellona Mobilya Çocuk Odası Modelleri ve Fiyatları TIKLA

 

 

Vivense

Son yıllarda özellikle internet ortamında sergilediği mobilya takımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan firma geniş ürün yelpazesi ile de beğeni topluyor. Firmanın çocuk odası takımlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Koçtaş

Koçtaş mobilya çok geniş ürün yelpazesi ile sektörün liderlerinden biri. Çok fazla çocuk odası takımları sunmasa da ürünleri görmenizi tavsiye ederiz.

 

 

En iyi genç odası markaları listemizi örnekler eşliğinde incelemeye devam edelim.

 

 

 

Masko Mobilyacılar Sitesi

Çocuk odası yada bebek odası alacak ziyaretçilerimiz için bir diğer tavsiyemiz de Masko Mobilyacılar Çarşısı’dır. Burada onlarca farklı marka ve mağaza çocuk odası takımı satmaktadır. İstanbul Başakşehir-İkitelli’de bulunan çarşıyı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

 

MODESA Mobilyacılar Çarşısı

Farklı tasarımlar ve fiyat alternatifleri arayanlar için MODOKO Mobilyacılar çarşısı bulunmaz bir fırsat. Hem imalatçı firmaların ve hem de çocuk odası satan mağazaların bulunduğu çarşıyı ziyaret ederek yeni sezon mobilya takımlarını görebilirsiniz. MODESA MASKO ve MODOKO çarşılarına göre biraz daha fiyat avantajına sahiptir. MODESA Eyüp Demirkapı’da bulunmaktadır.

 

 

MODOKO Mobilyacılar Sitesi

İstanbul Ümraniye’de bulunan MODOKO mobilyacılar çarşısı geniş mağaza alternatifiyle oldukça büyük bir mobilya sitesidir. Hem ürün alternatifi ve hem de fiyat alternatifleri ile ziyaretçilerine geniş yelpaze sunar.

 

 

Ankara Siteler

Mobilya deyince sadece Ankara’da değil, Türkiye’nin genelinde bir marka haline geline Ankara Siteler mobilyanın kalbi konumundadır. Türkiye’nin birçok yerine buradan modern ve klasik mobilya sevkiyatı yapılmaktadır. Çocuk odası alacaklar için de Ankara Siteler güzel bir imkandır.

 

Erkek Çocuk Odası Takımları İçin TIKLAYIN  

 

 

Meltem Modüler Mobilya

Meltem bebek odaları son zamanlarda bir çok ülke tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Burada gerçekten de dikkat edilmesi gereken şey bu markanın mobilyaları tamamen sağlık koşullarına uygun bir şekilde üretiliyor. Siz de böylesine kaliteli ve de sağlık açısından uygun olan bir markayı tercih edebilirsiniz.

 

 Çocuk Odası Aksesuarları İçin TIKLAYIN

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın