Çilek Çocuk Odaları Takımları

3.209

Çocuk odalarında hemen her sene bir şeyler değişiyor ve gelen yeniliklere göre markalarda yeni sezon modelleriyle karşımıza çıkıyor. Şu sıralar söz konusu çocuk odası olduğunda en başarılı isimlerden birisi olan Çilek’in yeni çocuk odası takımları yoğun ilgi görürken, bunlar içerisinde en popüler olan modellerden bahsetmek istiyoruz.

Çilek Kız Çocuk Odası Takımları

Çilek’in kız çocuklar için tasarladığı odalarda tahmin edebileceğiniz üzere pembe ve türevi renkler ön olana çıkıyor. Pembenin açık tonları duvarları süslerken, daha koyu tonlardaki pembeleri mobilyalarda görebiliyoruz. Fakat mobilyalarda dahi pembenin koyu tonları sadece hareketlilik kazandırmak maksadıyla yani bölgesel olarak tercih edilmiş durumda.

Kızlar İçin Çilek Çocuk Odası Takımları

Çilek Erkek Çocuk Odası Takımları

Erkek çocukların odalarında kullanılan renkler haliyle kız çocuklara göre farklılık gösteriyor. Erkek çocuklarda mavi, ve beyaz ön plana çıkarken Çilek’in oda tasarımlarında “gemici” algısı ön plana çıkıyor. Birkaç sene öncesine kadar arabaların süslediği erkek çocuk odalarında şu sıralar gemi motifleri ön planda görünüyor.

Erkekler İçin Çilek Çocuk Odası Takımları

Turuncu Çilek Çocuk Odası Takımları

Çilek’in şu aralar ilgi gören bir diğer çocuk odası takımı ise turuncu  renkli modeller. Hem erkek çocuklar hem de kızlar için kullanılabilen bir renk turuncu, açık tonlarıyla duvarlarda kullanırken koyu turuncuları ise mobilyaların kumaş kısımlarında yani çadırlarda görebiliyoruz.

Turuncu Çilek Çocuk Odası Takımları

Modern Çilek Çocuk Odası Takımları: Çocuk odasının modern bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız Çilek’in kahve ve tonlarının kullanıldığı takımları inceleyebilirsiniz. Keskin hatların ön plana çıktığı bu tasarımlarda sade görüntü de büyük beğeni topluyor.

Çilek mobilya 26 yıldır çocuk odası takımları üretimi yapan köklü bir firma. Özellikle çocuk ve genç odalarında, üretmekte olduğu marjinal modeller ile çok yoğun bir ilgi görüyor. Çilek mobilya çocuk odası modelleri, ülkemizde en çok beğenilen ve satılan genç odaları, çocuk odaları ve bebek odaları üretmektedir. Firma çocuk odaları, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, dekoratif olarak çok şık ve her biri farklı temalar işlenerek üretilmiş.

Çocuk odaları, yeni sezonla birlikte çok daha özel tasarımlarla üretilmekte. Çilek mobilya çocuk odasını tasarlayan tasarımcılar, tüm mesailerini çocukların konforu ve odalarının kullanışlı ve estetik olmasına harcıyor. Çocuk odası üreticileri içerisinde, tasarıma en çok yatırım yapan marka Çilek mobilya olarak biliniyor. Çocukların bu markayı bu kadar çok sevmesinin bir diğer nedeni de, farklı konseptlerde ürünler üretmeleridir. Özellikle erkek çocuklar için üretilen, korsan çocuk odası takımı modeli ile büyük ilgi topluyor. Diğer yandan en çok satılan model ise, araba karyolalar, Çilek mobilya araba karyolalar, hem sportif bir görünüm sağlıyor, hem de, tüm erkek çocukların en büyük hayali olma özelliği taşıyor.

Modern Çilek Çocuk Odası Takımları

Çilek  katalogunu göz önünde bulundurulduğunda, her çocuğun hayaline uygun farklı konseptlerde ürünler yer alıyor. Ayrıca 2022 Çilek mobilya çocuk odaları ve fiyatları, göz önünde bulundurulduğunda, fiyatların piyasadaki diğer ürünlere nazaran uygun olduğunu göreceksiniz. Ayrıca çocuklar çok hareketlidir ve çocuk odası takımları bu nedenle diğer mobilyalara nazaran daha sağlam olmak zorundadır. Çilek mobilya 27 yıllık deneyimi ve uygun garanti süreleriyle tercih edilebilecek bir marka özelliği taşımaktadır. Çocuğunuzu da yanınıza alarak, size en yakın Çilek mobilya bayisine gitmenizi tavsiye ederiz.

Firma yıllarını çocuk ve genç odalarına vermiş ve başarılı da olmuş bir firmadır. Ürettiği mobilyalarla göz dolduruyor. Hem gençlere hem de çocuklara hitap eden yatak modelleri üretiyor. Her sene farklı modellerle karşımıza çıkan Çilek mobilya bu senede karşıma renk renk her zevke göre her çocuğun bayılacağı yatak modelleriyle karşımızda. Kız ve erkek çocuklarına farklı modellerde ve renklerde yatak odası takımı üreten Çilek mobilya, ürettiği araba, gemi, futbol kalesi gibi modelleriyle de çocuklarımızın hayal gücünü geliştirirken bir yandan da sporu çocuklarımıza erken yaşta sevdirmeyi sağlıyor. Çocuk odaları bildiğiniz üzere diğer odalara göre daha canlı renklerde olmalıdır. Bu işi sadece odanın duvarlarının renkliliğiyle bırakmayan Çilek mobilya bu senede Çilek çocuk odası takımları ile karşımıza rengarenk çocuk odası takımları sunmakta. İsterseniz birazda Çilek mobilya çocuk odalarına göz atalım.

Çilek mobilya bu senede gerek kalitesi gerek kullanışlılığı gerekte tasarımlarıyla kendini bir kez daha kanıtlamış bulunuyor. Her ne kadar canlı renkleriyle ön plana çıksa da sade modelleriyle de çilek mobilya çocuk odaları mevcut. Her renge her zevke her çocuğa uygun çocuk odaları Çilek’te. Çocuk odası ve genç odası kadar bebek odalarında da başarılı çalışmalar yapan Çilek mobilya yaptığı bebek odalarıyla da göz dolduruyor.

 

Çilek Mobilya Çoçuk Odası Takımları Fiyatları 2022

Bu sayfada vermiş olduğumuz Çilek çocuk odası takımı fiyatları maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat alınız.

Çilek Montes Beyaz Çocuk Odası
Çilek Montes Beyaz Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

Yılların tecrübesiyle üretim yapan Çilek Mobilya, kaliteli ve renkli seçenekleriyle oldukça başarılı bir grafik çizmektedir. Her sene yenilenen modelleriyle en çok tercih edilen Çilek ürünleri, başta çocuk odaları modelleri ile oldukça rağbet görmektedir. Can alıcı nitelikteki konseptleriyle çocuklarınızın odalarını dekore etmenizde en büyük yardımcınız olacak olan Çilek çocuk odası takımları, klasik tasarımların ötesinde sürekli kendini güncelleyen bir anlayışla üretim yapmaktadır. Zamana uygun modern ürün seçenekleriyle çocukların bir numaralı tercihi olan Çilek çocuk odaları hem kız çocukları hem de erkek çocukları için özel tasarımlar sunmakta.

 

Çilek Montes Natural Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 10.500 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Pirate Çocuk Odası
Çilek Pirate Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Prenses Çocuk Odası
Çilek Prenses Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 10.500 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Raceup Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 9.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Mocha Çocuk Odası
Çilek Mocha Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 8.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)
   

 

Çilek Romantic Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 15.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Black Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek White Çocuk Odası
Çilek White Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 11.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

Çilek Yakut Çocuk Odası (Fiyatı ortalama 9.000 TL’dir. Seçmiş olacağınız ürün çeşitlerine göre fiyat belirlenmektedir.)

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 0

Black Pirate Çocuk Odası

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 1

Champion Racer Çocuk Odası

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 4

Princess Çocuk Odası

 

Çilek Flora Çocuk Odası

 

Çilek Flower Çocuk Odası

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 2

First Class Çocuk Odası

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 3

Football Çocuk Odası

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın