Çilek mobilya çocuk odaları ve fiyatları

266

Çilek mobilya 26 yıldır çocuk odası takımları üretimi yapan köklü bir firma. Özellikle çocuk ve genç odalarında, üretmekte olduğu marjinal modeller ile çok yoğun bir ilgi görüyor. Çilek mobilya çocuk odası modelleri, ülkemizde en çok beğenilen ve satılan genç odaları, çocuk odaları ve bebek odaları üretmektedir. Firma çocuk odaları, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, dekoratif olarak çok şık ve her biri farklı temalar işlenerek üretilmiş.

Çocuk odaları, yeni sezonla birlikte çok daha özel tasarımlarla üretilmekte. Çilek mobilya çocuk odasını tasarlayan tasarımcılar, tüm mesailerini çocukların konforu ve odalarının kullanışlı ve estetik olmasına harcıyor. Çocuk odası üreticileri içerisinde, tasarıma en çok yatırım yapan marka Çilek mobilya olarak biliniyor. Çocukların bu markayı bu kadar çok sevmesinin bir diğer nedeni de, farklı konseptlerde ürünler üretmeleridir. Özellikle erkek çocuklar için üretilen, korsan çocuk odası takımı modeli ile büyük ilgi topluyor. Diğer yandan en çok satılan model ise, araba karyolalar, Çilek mobilya araba karyolalar, hem sportif bir görünüm sağlıyor, hem de, tüm erkek çocukların en büyük hayali olma özelliği taşıyor.

Firmanın 2020 kataloğunu göz önünde bulundurulduğunda, her çocuğun hayaline uygun farklı konseptlerde ürünler yer alıyor. Ayrıca 2020 Çilek mobilya çocuk odaları ve fiyatları, göz önünde bulundurulduğunda, fiyatların piyasadaki diğer ürünlere nazaran uygun olduğunu göreceksiniz. Ayrıca çocuklar çok hareketlidir ve çocuk odası takımları bu nedenle diğer mobilyalara nazaran daha sağlam olmak zorundadır. Çilek mobilya 27 yıllık deneyimi ve uygun garanti süreleriyle tercih edilebilecek bir marka özelliği taşımaktadır. Çocuğunuzu da yanınıza alarak, size en yakın Çilek mobilya bayisine gitmenizi tavsiye ederiz.

Firma yıllarını çocuk ve genç odalarına vermiş ve başarılı da olmuş bir firmadır. Ürettiği mobilyalarla göz dolduruyor. Hem gençlere Hemde çocuklara hitap eden yatak modelleri üretiyor. Her sene farklı modellerle karşımıza çıkan çilek mobilya bu senede karşıma renk renk her zevke göre her çocuğun bayılacağı yatak modelleriyle karşımızda. Kız ve erkek çocuklarına farklı modellerde ve renklerde yatak odası takımı üreten çilek mobilya, ürettiği araba , gemi, futbol kalesi gibi modelleriyle de çocuklarımızın hayal gücünü geliştirirken bir yandan da sporu çocuklarımıza erken yaşta sevdirmeyi sağlıyor. Çocuk odaları bildiğiniz üzere diğer odalara göre daha canlı renklerde olmalıdır. Bu işi sadece odanın duvarlarının renkliliğiyle bırakmayan çilek mobilya bu senede 2020 çilek çocuk odası takımları ile karşımıza rengarenk çocuk odası takımları sunmakta. İsterseniz birazda çilek mobilya çocuk odalarına göz atalım.

Çilek mobilya bu senede gerek kalitesi gerek kullanışlılığı gerekte tasarımlarıyla kendini bir kez daha kanıtlamış bulunuyor. Her ne kadar canlı renkleriyle ön plana çıksa da sade modelleriyle de çilek mobilya çocuk odaları mevcut. Her renge her zevke her çocuğa uygun çocuk odaları çilekte. Çocuk odası ve genç odası kadar bebek odalarında da başarılı çalışmalar yapan çilek mobilya yaptığı bebek odalarıyla da göz dolduruyor. Çekmeceli bir yatak modeli ile karşımıza çıkan çilek çocuk yatak…

Bu sayfada vermiş olduğumuz fiyatlar maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat alınız.

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 0

Black Pirate Çocuk Odası Takımı – 4460 TL

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 1

Champion Racer Çocuk Odası Takımı – 5459 TL

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 4

Princess Çocuk Odası Takımı – 4452 TL

Çilek mobilya Black serisi çocuk odası 5227 TL

Çilek mobilya Flora serisi çocuk odası 5968 TL

Çilek mobilya Flower serisi çocuk odası 3929 TL

Çilek mobilya Montessori By Çilek Serisi 3796 TL

Çilek mobilya Raceup çocuk odası serisi 4472 TL

Çilek mobilya Romantic serisi çocuk odası 5808 TL

Çilek mobilya Yakut serisi çocuk odası 4856 TL

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 2

First Class Çocuk Odası Takımı –

 

 2019 Çilek Mobilya Çocuk Odaları ve Fiyatları 3

Football Çocuk Odası Takımı –

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın