İstikbal koltuk takımı modelleri ve fiyatları

1.589

İstikbal koltuk takımları konumuza hoş geldiniz. Değerli takipçilerimiz evinize yeni bir koltuk takımı almayı mı düşünüyorsunuz? Yada değiştirmeyi… O zaman sizleri İstikbal mobilya modellerine bakmanızı tavsiye ediyoruz 2020 yılına özel üretim muhteşem koltuk takımlarına sizlerde bayılacaksınız. Ayrıca aradığınız her şeyi web sayfamızda bulabilirsiniz. Tamamlayıcı ürünler, aksesuarlar, kısacası her şey.. Yapmanız gereken ilgili mobilya yada aksesuarın kategorsini tıklayabilirsiniz. Bellona, İstikbal, Weltew, Doğtaş ve Enza gibi birçok mobilya markasının katalogları mevcuttur. Firmaların yemek odası, yatak odası, genç odası gibi farklı kategorilerde mobilya örneklerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizler 2020 istikbal koltuk takımları ile baş başa bırakıyoruz. Eşsiz renkleri ve koltuk dizaynını bir arada bulunduran firma sezonun en trend koltuk takımı modelleri ile yine gözleri dolduruyor.

Santa Deluxe Takım
12.190,00 TL

Santino Koltuk Takımı
9.548,00 TL

Nella Deluxe Takım

Scarlet Koltuk Takımı
12.270,00 TL

Palma Koltuk Takımı
11.096,00 TL

Lucas Koltuk Takımı
8.862,00 TL

Vals Koltuk Takımı
13.548,00 TL

Krea Koltuk Takımı

Vigo Koltuk Takımı
13.734,00 TL

Side Deluxe Takım
8.051,00 TL

Baron Deluxe Takım
11.388,00 TL

Lima Koltuk Takımı
11.616,00 TL

Gold Deluxe Koltuk Takımı
10.488,00 TL

Rustik Deluxe Takım
12.842,00 TL

Soprano Koltuk Takımı
17.728,00 TL

Pekin Koltuk Takımı
17.767,00 TL

Santiago Koltuk Takımı

Mikado Koltuk Takımı

Mira Koltuk Takımı 8.842,00 TL

Liva Deluxe Takım 11.192,00 TL

Troy Deluxe Takım –

Celina Koltuk Takımı

Opera Koltuk Takımı

Orleon koltuk takımı

İstikbal mobilyanın 2020 yılında satışa sunduğu bu koltuk takımı iki farklı renkte kanepeden oluşuyor. Modelde ilk göze çarpan kısım kollarda ahşap klapa kullanılmış olması. Klapalar koltuğu daha şık hale getiriyor fakat kullanım olarak çizilme yada darbe alma gibi ihtimalleri de göz önünde bulundurmak lazım.

Bu modelin ikili ve üçlü modelleri de bulunuyor. Aynı zamanda yatak olma özelliğine de sahiptir.

Elite koltuk modeli

Bu fiyat aynı zamanda taksitli fiyattır. İstikbal mobilyanın en pahalı ürünlerinden biridir. Fiyat ve ürünün isminden de anlaşılacağı gibi bir elit ve özel bir koltuk takımıdır.

Ürünün en bariz özelliği ayaklarında bulunan altın yaldız boyamadır. Bu boya biraz da varak havası verdiği için ürün biraz daha ağır durmaktadır.

Sırt kısımlarda bulunan kapitone ve çektirmeler sayesinde daha bir şık model olmuş. Tabii bu etkenleri topladığımızda fiyatın da neden yüksek olduğunu anlamış oluyoruz. Eğer daha ekonomik bir ürün arıyorsanız kapitone olmayan diğer koltuk modellerini inceleyebilirsiniz.

Renkli modellerin yanı sıra üzerinde çiçek desenlerinin bulunduğu 2020 İstikbal koltuk takımı modelleri ile en güzel dekorasyon fikrine siz de sahip olabilirsiniz. Kaliteli markalar içerisinde en önde gelen İstikbal markası bu yıl da her zevke ve renge hitap ediyor.

ucuz kanepe modelleri istikbal

Zarif ve canlı renkleri taşıyan 2020 İstikbal koltuk takımı modelleri sayesinde siz de aradığınız en özel koltuğu galerimiz sayesinde bulabilirsiniz. Görsellerin yer aldığı galerimizde İstikbal koltuk takımları isimleri ile yer almaktadır. Aldora, Aristo, Glory ve Aspendos gibi modellerin yer aldığı koltuk takımı çeşitleri arasından en beğendiklerinizi bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Koltuk takımı İstikbal markası ile evlere daha da şık ve modern bir dekorasyon havası getiriyor. Sadece tek renkli değil aynı zamanda farklı renkte ki koltukların kombinleri ile evinize renkli bir soluk getiriyor.

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 0

Alvin Koltuk Takımı –

Deri kendini belli eder, deri iddialıdır, deri şıktır. Alvin detaylarında kullanılan deri ile gerçeğe dönüşen bir hayal olarak evinize geliyor. Ayrıntılarının size eşsiz kolaylıklar sağlaması da şıklığının yanında konforun da göz ardı edilmediği bir tasarımı yansıtıyor. Kısacası Alvin’de istediğiniz her şey var.

Alvin Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet tekli koltukdan oluşmaktadır. Modelimiz, bir adet 3’lü koltuk ve bir adet 2’li koltuk ve iki adet berjer ile deluxe koltuk takımı olarak da tüketicilerimize sunulabilecektir.
Alvin Koltuk Takımı’nın üçlü ünitesinde çift kişilik yatak, ikili ünitesinde sandık olabilme fonksiyonları mevcuttur.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 1

Aristo Koltuk Takımı – 

Salonunuzu yeniden tanımlayacak modern tasarımlarıyla Aristo sizi bekliyor. Farklı renk seçeneklerini bir araya getirerek odanızın enerjisini yükseltiyor. Şıklığının yanında yüksek ayakları ve birbirinden güzel desenli kırlentleriyle ekstra rahatlık sağlıyor. Üstelik yatak olabilen üçlü koltuğu ve sandık olabilen ikili koltuğuyla çok kullanışlı.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 2

Armada Koltuk Takımı –

Yüksek Ayaklı Tasarım: Ürünü çekmeye gerek kalmadan kolayca temizlik yapılabilir.
Çektirme Fitil Uygulaması: Ürüne şık bir tasarım detayı sağlar.
Yatak Fonksiyonu: Misafirleriniz için ekstra yatak alanı sunar.
Ayaklarda Renk Alternatifi: Farklı renklerde mobilyalar ile uyum sağlar.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 3

Armada S Koltuk Takımı – 

Armada S ile; ürünümüzün kol yanlarında düğme ve çektirme uygulamasına geçilmiş, ayak tasarımı lükens
olarak değiştirilmiş, tek kişilik yatak mekanizmasından çift kişilik yatak olabilen mekanizmaya geçilmiş,
takımın geneli ile tasarım bütünlüğü sağlanması adına berjer ünitesinin alt kasasına hareket kazandırılmış ve
ürünün kolları oturum hizasına göre yükseltilmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 4

Aspendos Koltuk Takımı – 

Aspendos Koltuk Takımı 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltukdan oluşmaktadır.
Üçlü ve ikili ünitelerinin kol kenar kısımlarında yer alan kapitonelerle ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş olup, kullanılan sırt minderi ve kasa üzerinde yer alan farklı kol tasarımı uygulamalarıyla takıma modern ve şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca geniş ve rahat oturum konforu ve sırt kısmında kullanılan rahat minderiyle modern bir tarza sahiptir.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 5

Caprice Koltuk Takımı –

Caprice Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır.
Takım, düz kumaş ve deri ile kombine edilmiş olup, kollarında bulunan ped uygulaması, kullanılan yüksek ayak yapısı ayesinde ürüne farklı bir stil ve konfor kazandırmıştır
Modelin üçlü ünitesinde iki kişilik yatak ve sandık, ikili ünitesinde ise sandık fonksiyonu eklenerek işlevsel açıdan geliştirilmiştir. Modelde; yüksek konforlu, ürüne özel olarak tasarlanmış sırt kırlentleri, ve kol kırlenti kullanılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 6

Eva Koltuk Takımı – 

Krem, kapuçino ve beyaz… Üç rengin birleşimi ve çizgilerindeki sıra dışılık Eva Koltuk Takımının evinize katacağı modernliği yansıtıyor. Eva Koltuk Takımı, geniş ve rahat oturum konforu ve sırt kısmında kullanılan minderiyle hem evinize hem de konforunuza çok yakışıyor. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

Eva Koltuk Takımı, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet berjerden, Eva Deluxe Takımı, 2 adet üçlü ve 2 adet berjerden oluşmaktadır.
Kol kısımlarında kullanılan üç renk (Krem, Cappucino ve Beyaz) deri uygulaması ile Eva Koltuk Takımı şık bir görünüme sahiptir.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 7

Fashion Koltuk Takımı – 

Klasik koltuk takımlarından sıkıldıysanız, en güzel renkleriyle Fashion sizi bekliyor. Modern çizgileri, rengarenk, yumuşak kumaşlarıyla salonunuza modayı getiriyor. Üçlü, ikili koltukları ve berjerlerindeki renk seçenekleriyle size farklı kombinasyonlar sunuyor.
Fashion koltuk takımımızın, üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol kısmında yer alan makrome uygulaması, kol önlerinde yer alan fitilleri ile son derece şık ve modern bir görünüme sahiptir.
Fashion Koltuk Takımımız, tek renkli olarak sipariş edilebilme seçeneğinin yanında, farklı renklerle kombine edebilme özelliğine de sahiptir.
Fashion koltuk takımımızın, üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol kısmında yer alan makrome uygulaması, berjerlerin kol yanlarında devam ederek tasarım bütünlüğü oluşturmaktadır

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 8

Fyona Koltuk Takımı – 

Sandık ve yatak olabilen üçlü ünitesi, modern görünümüne katkı sağlayan fitil uygulamaları ile farklı bir tarza sahip olup, ana düz ve yollu kumaş kombinleriyle çarpıcı bir görünüm sağlayan sırt minderleri ve kol kırlentleri ile takıma konfor ve görsel açıdan zenginlik kazandırılmıştır
Ürünümüzde kullanılan özel mekanizma sayesinde 3’lü koltuk, kolayca yatak olabilmekte ve aynı zamanda sandık olma özelliğine sahiptir

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 9

Glory Koltuk Takımı – 

Evinizde romantik rüzgarlar estirecek Glory, pastel tonlarıyla herkesi kendine hayran bırakacak. Geniş minderleriyle sizi rahat ettirirken, çiçek desenleri içinizi açacak.

Glory Deluxe Takım; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden, Glory Koltuk Takımı bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjerden oluşmakta olup, orta sehpa alternatifine de sahiptir.
Ürünümüz; P kollu yapısı, yüksek ayakları, rengarenk kumaş alternatifleri ile şık bir tasarıma sahiptir.
Ürünümüzün alt klapalarında yer alan ahşap uygulama detayları ve kol önünde yer alan pile uygulaması ile Glory Yemek Odası ile konsept uyumu sağlanmıştır. Ayrıca, ürünümüzün sırt kısmında yer alan ana kumaş desenli sırt minderleri ile konforlu ve şık bir görünüm sağlanmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 10

Kristal Deluxe Koltuk Takımı – 

Ekstra konfor sağlayan özel sırt minderleri,taşlar ve desenlerle süslenmiş gövdesiyle, tamamiyle rahatlığınız ve göz zevkiniz düşünülerek tasarlanmış Kristal Deluxe Takımı.

Kristal Deluxe Takımı, iki adet 3’lü kanepe ve iki adet berjerden oluşmaktadır.
Kristal DeluxeTakımı, Kristal Yemek Odası Takımı ile konsept olacak şekilde tasarlanmış olup, ahşap klapa üzerinde ve kırlentlerin deri yüzünde kullanılan parlak taş uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Kristal Deluxe Takımımızın üçlü üniteleri yatak olma fonksiyonuna sahip olup, hem kumaş hem de deri yüzü ile çift taraflı kullanılabilen sırt minderleri ile hem görsel zenginlik hem de oturum konforu artırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 11

Kristal Koltuk Takımı – 

Ekstra konfor sağlaya özel sırt minderleri, taşlar ve desenlerle süslenmiş gövdesiyle, tamamıyle rahatlığınız ve göz zevkiniz düşünülerek tasarlanmış Kristal Koltuk Takımı…

Kristal Koltuk Takımı, bir adet 3’lü kanepe, bir adet 2’li kanepe ve iki adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Kristal Koltuk Takımı, Kristal Yemek Odası Takımı ile konsept olacak şekilde tasarlanmış olup, ahşap klapa üzerinde ve kırlentlerin deri yüzünde kullanılan parlak taş uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Kristal Koltuk Takımımızın üçlü, ikili ve tekli üniteleri yatak ve sandık olma fonksiyonuna sahip olup, hem kumaş hem de deri yüzü ile çift taraflı kullanılabilen sırt minderleri ile hem görsel zenginlik hem de oturum konforu artırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 12

Monna Koltuk Takımı – 

Monna Koltuk Takımı, oturum fontunun kulaklı yapısı, sırt kısmında bulunan kırlentleri, kol kenarlarında bulunan baklava deseni tarzı kapitone uygulamaları ile son derece zarif hatlara sahip, üçlü ünitesi yatak ve sandık olabilme, ikili ünitesi ise sandık olabilme fonksiyonlarına sahiptir.
Monna Koltuk Takımı, modern hatları farklı renk alternatifleriyle odanıza renk katacak.

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 13

Olivia Koltuk Takımı – 

Olivia Koltuk Takımı; üçlü, ikili ve berjer ünitelerinin kol yanında yer alan çektirme ve düğme uygulaması, sırt minderli tasarımı ile son derece şık ve modern detaylara sahiptir.
Yüksek Ayaklı Tasarım: Kolay temizlik imkanı sunmaktadır.
Çektirme ve Fiil Uygulaması: Ürüne şık bir tasarım detayı sağlamaktadır.
Sırt Minderleri: Konforlu bir oturum sağlar.
Sandık ve Yatak Fonksiyonu: Misafirleriniz için extra yatak alanı ve fazla eşyalarınız için extra depolama alanı sağlar.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 14

Paula Koltuk Takımı – 

Paula Koltuk Takımı ürünümüz, Paula Yemek Odası ile konsept olarak tasarlanmıştır.
Ürünümüzün alt kasasında yer alan klapa, sırt minderlerindeki kapitone uygulaması ve kare kırlentlerde yer alan ana kombin kumaş uygulaması ile Paula Ürün gurubu konsept uyumu sağlanmıştır.
Paula Koltuk Takımımızın berjerleri; son derece zarif ve farklı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Berjerlerin kol kısmında yer alan çektirme ve makrome uygulaması ile şık bir görünüm elde edilmiş olup, sırt kısmında yer alan kapitone ile konsept bütünlüğü sağlanmıştır.
Ayrıca, Paula Koltuk Takımımızın üçlü ünitelerinde yataklı mekanizma ve sabit kasa olmak üzere iki alternatif sunulacak olup, yataklı mekanizmaya sahip üçlü ünite ile sabit üçlü ünite arasında görünüm olarak hiçbir farklılık bulunmamaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 15

Podium Koltuk Takımı – 

Eviniz şık bir model, eğer kendine yakışanı giyerse… Podium Koltuk Takımı ile eviniz podyumda yürüyen bir moda ikonuna dönüşecek, rahatlığıyla da evde zaman akıp gidecek.

Podium Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır.
3’lü koltuk, kolayca yatak olabilmekle birlikte geniş bir sandık olma özelliğine sahip olup, 2’li koltuğu ise sandık olabilme özelliğine sahiptir

Romance Koltuk Takımı – 

Her Detayıyla Asil…Romance Serisi’ni tasarlarken tatlı bir yaz akşamının en güzel mavisini koltuğa döşeyelim istedik. Ahşabın en kalitelisini, bulutların en saf beyazına boyadık. Kadife yumuşaklığı ile romantizmi işte böyle evinize kadar getirdik. Zarif ayakları… Yumuşak kadife kumaşı… Modern kırlentleri… Tek eksiği sizsiniz.

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 17

Silva Koltuk Takımı – 

Chester tarzı İstikbal çizgileriyle hayat buldu; dügme, makrome ve zengin dikiş uylumaları ile göz dolduruyor.
Silva Koltuk Takımımızın, üçlü ve ikili ünitelerinde yer alan düğme ve kapitone uygulaması, ürünümüze son derece çekici bir hava kazandırmaktadır
Ürünümüz; P kollu yapısı, yüksek ayakları, rengarenk kumaş alternatifleri ile şık bir tasarıma sahiptir.
Ürünümüzün kol ve sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulaması ile ayrıcalıklı bir görünüm sağlanmıştır
Ürünümüzün doğal ahşaptan imal edilmiş ayakları, sahip olduğu renk tonu ile Silva Yemek Odası ile konsept uyumu sağlanmıştır. Ayrıca, ürünümüzün sırt kısmında yer alan makrome uygulamalı sırt minderleri ile konforlu ve şık bir görünüm sağlanmıştır.
Silva Koltuk Takımı; bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 18

Tual Deluxe Koltuk Takımı – 

İstikbal’den salonunuza yepyeni bir görünüm katacak şık bir tasarım. Tual Koltuk Takımı, krem-kapiçino renklerin sıra dışı uyumu ve çok kullanışlı tasarımıyla evinize özel bir güzellik sunuyor. Tual ile evinizde konforlu günler sizi bekliyor.

Tual Deluxe Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Modelimiz, bir adet 3’lü koltuk ve bir adet 2’li koltuk ve iki adet tekli koltuk ile koltuk takımı olarak da tüketicilerimize sunulabilecektir.
Tual Deluxe Koltuk Takımı’nın üçlü ünitesinde çift kişilik yatak, ikili ünitesinde çekmece seklinde sandık olabilme fonksiyonları mevcuttur.
Krem – kapiçino renklerinin sıra dışı uyumu ve çok kullanışlı tasarımıyla şık bir görünüme sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 19

Tual Koltuk Takımı – 

Tual Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet tekli koltukdan oluşmaktadır. Modelimiz, bir adet 3’lü koltuk ve bir adet 2’li koltuk ve iki adet berjer ile deluxe koltuk takımı olarak da tüketicilerimize sunulabilecektir.
Tual Koltuk Takımı’nın üçlü ünitesinde çift kişilik yatak, ikili ünitesinde çekmece seklinde sandık olabilme fonksiyonları mevcuttur.
Krem – kapiçino renklerinin sıra dışı uyumu ve çok kullanışlı tasarımıyla şık bir görünüme sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 20

Viva Koltuk Takımı – 

Viva koltuk takımımızın, üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol kısmında yer alan dikiş uygulaması, kol önlerinde yer alan fitilleri ile son derece şık ve modern bir görünüme sahiptir
Viva Koltuk Takımımızın üçlü ünitesi yatak olabilme özelliğine sahip olup, ikili ünitesinde yer alan sandık özelliği ile ürünümüz fonksiyonel olarak geliştirilmiştir.
Ürünümüz, tek renk olarak sipariş edilebilme seçeneğinin yanında, farklı renklerle kombine edilebilme özelliğine de sahiptir.
Viva koltuk takımımızın, üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol kısmında yer alan makrome uygulaması, berjerlerin bel kısmında devam ederek tasarım bütünlüğü oluşturmaktadır

 

 2019 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 21

Zenit Koltuk Takımı – 

Zenit Koltuk Takımı, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır
Takım, üçlü ve ikili ünitelerde düz kumaş, berjerlerde ise ana kumaşla kombine edilmiştir.
Ürünümüzün kollarında ve sırt minderlerinde yer alan puanlı deri ile Zenit Yemek Odası ile konsept bütünlüğü sağlanmıştır.
Zenit Koltuk Takımımızda yer alan yüksek ayak yapısı sayesinde ürüne farklı bir stil ve konfor kazandırmıştır. Modelin üçlü ünitesinde iki kişilik yatak olabilme ve ikili ünitesine sandık fonksiyonu eklenerek işlevsel açıdan geliştirilmiştir.
Modelde; yüksek konforlu, ürüne özel olarak tasarlanmış sırt minderleri ve kare kırlentler kullanılmıştır.

Tüm koltuk modellerini görmek için galeriye tıklayınız

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın