Baza Başlığı Modelleri

1.777

Modern yatak başlıkları çift kişilik yatak baza başlığı ve tek kişilik yatak baza başlığı olarak iki kısımdır. Tabi yapım şekli bakımından da çeşitleri bulunuyor. Metal ferforje başlık, ahşap başlık, kapitone yani düğmeli başlık gibi farklı tasarımları bulunuyor. Baza başlıkları kullandığımız bazalara daha modern ve şık görünüş sağlayan aksesuarlardır. Kişisel zevkimize ve oda dekorasyonumuza göre baza başlık çeşitleri farklı desenlerde, renklerde ve malzemelerde karşımıza çıkabilmektedir.

Çift kişilik baza başlıkları ile yataklarınızı yada bazalarınızı daha şık ve güzel gösterebilirsiniz. Kişisel zevklerinize uygun olarak dekorasyonda baza başlıkları kullanarak yatak odalarını renklendirebilirsiniz. Modern baza başlıkları kumaş yada deriden üretiliyor ve desenler ile süsleniyor…. Şık görünümlü olan baza başlıkları ile sizlerde kendi zevkinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz…. Çift yada tek kişilik olan modelleri genel olarak ise 90-120 santim kadardır. Bunlar baza çeşitlerine göre değişebiliyor.

Yatak yada karyola aldığınız mobilya mağazasından tek kişilik baza başlık modelini de takım içinde almak zorunda değilsiniz. Çünkü bazen yatak odası, genç odası yada çocuk odasında kullanılmak için satın alınan takımdaki baza modeli beğenilmez. O zaman sadece karyola yada baza alınarak baza modelini başka bir firmadan satın alabilirsiniz. Yada özel ölçü baza siparişi verebilirsiniz. İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde mobilya imalatçılarının bulunduğu çarşıları ziyaret edebilirsiniz.

Genellikle çift kişilik yatak baza başlıkları son zamanlarda çok tercih edilen deri başlıklar veya kumaş, metal, ferforje ve yarı deri yarı kumaş şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Şık ve estetik görünümleri ile baza başlıkları çeşitleri arasında hemen hemen her zevke uygun bulmak mümkün.

Baza başlık ölçüleri tek ve çift kişilik olmak üzere farklılık gösterebiliyor. 90 cm ile 210 cm arasında baza ölçülerine göre başlıklar bulunabilmektedir. İstenildiğinde ise bu ölçüler dışına çıkılıp özel baza başlıkları imal edilebilmektedir.

Baza başlık fiyatları 200 TL ile 1500 TL arasında değişebilmektedir. 2020 Yatak baza başlık fiyatları markasına, kullanılam malzemeye (deri, bez, demir, ferforje gibi) ve modellere göre farklılık gösterebilmektedir.

   

     

 

Yatak Başlığı Modelleri 2021

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın