Baza başlığı modelleri

Baza başlıkları kullandığımız bazalara daha modern ve şık görünüş sağlayan aksesuarlardır. Kişisel zevkimize ve oda dekorasyonumuza göre baza başlık çeşitleri farklı desenlerde, renklerde ve malzemelerde karşımıza çıkabilmektedir.

Baza başlıkları ile yataklarınızı yada bazalarınızı daha şık ve güzel gösterebilirsiniz. Kişisel zevklerinize uygun olarak dekorasyonda baza başlıkları kullanarak yatak odalarını renklendirebilirsiniz. Baza başlıkları oldukça deriden üretiliyor ve desenler ile süsleniyor…. Şık görünümlü olan baza başlıkları ile sizlerde kendi zevkinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz…. Baza başlıkları ile birlikte çift yada tek kişilik olan modelleri genel olarak ise 90-120 santim kadardır. Bunlar baza çeşitlerine göre değişebiliyor.

Yatak yada karyola aldığınız mobilya mağazasından yatak başlığını da takım içinde almak zorunda değilsiniz. Çünkü bazen yatak odası, genç odası yada çocuk odasında kullanılmak için satın alınan takımdaki baza modeli beğenilmez. O zaman sadece karyola yada baza alınarak baza modelini başka bir firmadan satın alabilirsiniz. Yada özel ölçü baza siparişi verebilirsiniz. İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde mobilya imalatçılarının bulunduğu çarşıları ziyaret edebilirsiniz.

Genellikle baza başlıkları son zamanlarda çok tercih edilen deri başlıklar veya kumaş, metal, ferforje ve yarı deri yarı kumaş şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Şık ve estetik görünümleri ile baza başlıkları çeşitleri arasında hemen hemen her zevke uygun bulmak mümkün.

Baza başlık ölçüleri tek ve çift kişilik olmak üzere farklılık gösterebiliyor. 90 cm ile 210 cm arasında baza ölçülerine göre başlıklar bulunabilmektedir. İstenildiğinde ise bu ölçüler dışına çıkılıp özel baza başlıkları imal edilebilmektedir.

Baza başlık fiyatları 100 TL ile 500 TL arasında değişebilmektedir. Baza başlık fiyatları markasına, kullanılam malzemeye (deri, bez, demir, ferforje gibi) ve modellere göre farklılık gösterebilmektedir.

Yatak Başlığı Modelleri 2020


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın