Tuğla Desenli Duvar Kağıdı

128

Tuğla desenli duvar kağıdı modelleri ofislerde, evlerde, salon, genç odası, çocuk odası ve balkon, teras gibi mekanlarda kullanıma uygun ürünlerdir. Kabartmalı üç boyutlu görüntüsü ile duvara hoş bir hava katar. 14. yüzyıldan 1990’lara kadar orta sınıf evlerde popüler olan duvar kağıdı tahtını, 90’larda kullanımı ve uygulaması daha kolay olan saten boyaya kaptırmıştı.

Üretim teknolojisindeki ilerleme ve dekorasyon anlayışındaki değişikliklerle duvar kağıtları bu yıl yeniden gözde olmaya hazırlanıyor. Duvar kağıtlarını en göze çarpan özelliği şüphesiz uygulandığı mekanın karakterinde köklü değişimler meydana getirmesidir. Tuğla görünümlü duvar kağıdı bu modeller içinde en belirgin olanıdır. Bu yılki duvar kağıdı dekorasyon modası, 18. ve 20. yüzyıl klasik saray motifleri ve göz kamaştıran büyük çiçek motiflerinden oluşuyor. Duvar kağıdı tuğla desenli uygulamasını düşündüğünüz bir duvarın tamamını yada bir bölümünü kaplayarak bir kaç farklı kombinasyonla daha hareketli ve vurucu sonuçlar alabilmeniz mümkün.

   

Tuğla Desenli Duvar Kağıtları

Tuğla desenli duvar kağıtları hemen her markanın satışa sunduğu desenlerden biridir. Bunun başlıca sebebi tuğla duvar kağıtlarının çok tutuluyor olmasıdır hiç şüphesiz. Kabartma detayının desenlerle birlikte perçinlendiği modeller, görsel açıdan en iddialı ürün grubu diyebiliriz. Desenlerin kabartma kullanılarak duvar kağıdına işlendiği bu modeller gerçekten de etkileyici bir görüntüye sahip. Özellikle bu tarz duvar kağıtlarını misafir odalarında tercih edebilirsiniz.

Banyolar, salonlar, misafir odaları ve daha farklı yaşam alanları için sizler de duvar kağıdı tercihleri yaparak yaşam alanlarınızı çok daha kusursuz hale getirebilirsiniz. Fark yaratan aksesuarlardan bir tanesi olduğunu düşünüyorum ve fiyat konusunda da çok uygun rakamlar karşınıza çıktığı için bu aşamada tercih yapmakta zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Özellikle çocuk odalarında daha fazla tercih edilen bu özel ürünleri sizler de galerimizde bulabilir ve inceleme altına alabilirsiniz. Duvar kağıdı seçimi yaparken yaşam alanlarınızı göz önünde bulundurarak satın almanızı tavsiye ediyorum, basit bir örnekle banyo için seçeceğiz duvar kağıdı ile, çocuk odası için seçeceğiniz duvar kağıdı elbette farklı olacaktır, bu yüzden en önemli detay yaşam alanlarınıza bağlı yapılacak tercihlerdir.

Tuğla Deseni Duvar Renkleri

Beyaz tuğla duvar kağıdı

Ortama ferahlık katan ve temizliği temsil eden 3d tuğla duvar kağıdı modelleri çokça karşımıza modellerden biridir.

Siyah tuğla duvar kağıdı

3 boyutlu tuğla duvar kağıdı desenleri içinde siyah rengi daha çok ofislerde tercih ediliyor. TV ünitesi arkası için de oldukça uygundur.

Gri tuğla duvar kağıdı

Kabartmalı duvar kağıtları içinde 3 boyutlu tuğla desenli duvar kağıdı en çok karşımıza çıkan desenlerden biridir. Hemen her renkle kombin olabilen, kir ve iz belli etmeyen bu renk diğer renklere göre daha kullanışlıdır diyebiliriz.

Unutmadan bir not duvar kağıdı uygulamalarında işin püf noktası işin ustasıyla çalışmaktır. Uygulayıcının kötü olması en iyi ürünlerle bile kötü sonuçlar almanıza neden olabilir. Yapılacak en akıllıca hareket ürün aldığınız yere danışarak isteğini yerine getirebilecek en uygun usta tavsiyesini almaktır.

DOĞAL TAŞ DESENLİ DUVAR KAĞITLARI İÇİN TIKLAYIN

Kabartmalı tuğla duvar kağıdı modellerinin tamamını görmek için aşağıdaki resimleri tıklayın.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın