Taş Görünümlü Duvar Kağıdı

Taş duvar kağıdı modelleri doğru yerde ve sadeliğini bozmayacak şekilde kullanıldığı zaman odaya oldukça farklı bir hava katar. Abartıldığında ise dekoru büsbütün bozabilir. Bu yazımızda sizin için derlediğimiz taş görünümlü duvar kağıdı modellerini ve tuğla desenli duvar kağıtlarını derledik.

Uzun süreli kullanım elbette her ürün grubu gibi bu ürün grubu için de geçerlidir ve sizler de tercih yaparken daha kalın ve daha sert yapıya sahip olan doğal taş duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Az önce belirttiğim gibi fiyat olarak sizleri çok fazla zorlamayacaktır bu yüzden dilerseniz enlemesine bütün bir evi bu ürünler ile süsleyebilirsiniz. Bebek odaları ve genç odalarında çok fazla kullanılan bu ürünler markaların imzaları ile piyasada yerini almaya devam ediyor ve bizler de galeri birçok markaların gri taş desenli duvar kağıdı ürünlerini tek başlık altında toplamayı tercih ediyoruz.

Duvar kağıtları bir evin dekorasyonu açısından son derece büyük öneme sahipken, görsellik açısından daha başarılı sonuçlar elde edebilmek adına taş desenli duvar kağıdı modelleri ve kabartmalı duvar kağıdı modellerine yönelmekte fayda var. Eğer ki dekoratif bir sonuç elde etmek istiyorsanız bu noktada kabartmalı modeller işinize fazlasıyla yarayacaktır.

Duvar kağıtlarında doğal taş görünümlü duvar kağıdı modelleri görsel açıdan son derece etkileyici olabiliyor. Fakat hem şık hem de sade bir şeyler arıyorsanız o zaman beyaz renkli modellere göz gezdirmeniz daha doğru olacaktır. Beyaz, kabartma detayının gözü yormadan şık bir sonuç elde edilmesini sağlayacaktır.

Kabartmalı Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş Duvar Desenli Kabartmalı Duvar Kağıdı Modelleri: Son dönemde taş duvar görünümlü duvar kağıtları oldukça popüler. Ortama farklı ve samimi bir hava katan bu modelleri evinizde kullanmak istiyor ve işin içine biraz daha gerçekçilik katma niyetindeyseniz kabartmalı taş duvar kağıtlarına mutlaka göz gezdirmelisiniz. TV ünitesi arkası taş desenli duvar kağıtları örneklerini aşağıdaki modellerden görebilirsiniz.

Krem Rengi Kabartmalı Duvar Kağıdı Modelleri: Taş görünümlü duvar kağıtlarının yanında kabartmalı desenlerden de söz etmek isteriz. Son olarak kabartmalı duvar kağıtlarında krem rengi seçeneğini de kullanabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Krem rengi kabartma detaylarının daha belirgin olmasını sağladığı için çok daha şık ve gösterişli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan kabartmalı taş desenli duvar kağıdı modellerinin tamamını incelemek için resimleri tıklayabilirsiniz.

 

TUĞLA DUVAR KAĞITLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın