Mutfak Masa ve Sandalye Takımları 2022

Mutfak masa sandalye takımları, daha çok ağaç masif, mdf ve suntalam gibi üç ana kalemden oluşur. Ağaç olan mobilyalar diğerlerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Bununla beraber mdf olanlar mdf lam yani hazır kaplama olan mdf lama göre daha yüksek fiyatlıdır. Çünkü mdf mobilyalar boyalı cilalı olur. Masa ve sandalye takımları da boyandığı ve cilalandığı için ayrı bir maliyet oluşturur. Üstelik cilalı malzemeyi kullanmak güçtür. Çünkü en ufak bir darbede yara alır. En ufak bir sıcak cisim değdiğinde iz bırakır.

2021 yılı ile ev dekorasyonu için tercih edeceğiniz ve mutfak dekorasyonu konusunda fikir edinebileceğiniz 2021’in masa ve sandalye modelleri ile bu yazımızda güzel bilgiler aktaracağız. Baharı  müjdeleyen bu modeller ile evinizin mutfağı rengarenk bir havaya bürünecek. Masa sandalye modellerinde canlı renkler ve tarz modeller en fazla tercih edilen mutfak mobilyaları arasında.

Masa modellerinde bayanların zevklerine uyacak en yeni çeşitler mağaza vitrinlerinde yerini almakta. Aileniz ile keyifli yemekler yiyerek ve sohbet ederek bu güzel mutfak masası takımlarında vakit geçirebilirsiniz.

matris mondi mutfak masa sandalye takımı

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

diana mondi mor mutfak masa sandalye takımı

diana mondi mavi mutfak masa sandalye takımı

   

twist mondi mutfak masa sandalye takımı

montero koçtaş mutfak masası

tibet koçtaş mutfak masası

rana mutfak masası sandalye

dream mondi mutfak masa sandalye takımı

silva mondi siyah mutfak masa sandalye takımı

silva mondi beyaz mutfak masa sandalye takımı

Mavi beyaz küçük mutfak dekorasyon fikirleri

Vintage mutfak masası

Vintage mutfak masası modelleri

Yeni vintage mutfak modeli

Ahşap vintage mutfak masası modelleri

Alfemo mutfak masa sandalye takımları

Alfemo Yemek Takımları Motto

Alfemo Yemek Takımları Motto Fiyatı: KDV ile 7788.00 TL
10 kişinin rahatlıkla oturup yemek yiyebileceği bu masa açılır özelliktedir.Malzemelerinizi koyabileceğiniz ortadan ayaklı bir masadır.Bordo renli modern şık sandalyeler takımın havasını değiştiriyor.Takımda model kapaklarının arkasında bulunan flok aksesuar kutularıda bulunuyor.

Yemek odası alfemo alaçatı

Yemek Odası Alfemo Alaçatı Fiyatı: KDV dahil 3732.00 TL
Modelde ayak detayları,porselen kulplar ve lazer işciliği dikkat çekiyor.Çekmece ve kapaklarda yavaşlatıcı, camlı vitrinde ultra spot aydınlatmalar bulunuyor.Yemek masası açıp kapanılabilir özelliktedir.Sandalyeler oldukça ve kullanışlı ve rahattır.

Alfemo Yemek Odası Escuda

Alfemo Yemek Odası Escuda Fiyatı: 6.180 TL
Yemek masası ahşaptan sandalyeler deriden üretilmiştir.Konsol ve vitrinde sürgülü cam kapak mekanizması bulunmaktadır.Ürünün internet üzerinden satışı bulunmamaktadır, ürünü satın almak için size en yakın Alfemo Mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Koçtaş yemek masaları PAPATYA modeli fiyatı: 699,90 TL. Bu ürün Koçtaş mobilya’nın en güzel yemek masası modellerinden biridir. Takımın masasında kullanılan renk parlak beyaz olup, sandalyelerde renkli desenli kumaş kullanılmıştır. Takımda iki tane renkli kumaştan döşenmiş bank bulunmaktadır.
Masa : 120 cm x 80 cm x 75 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Sandalye : 42 cm x 43 cm x 90 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Bank : 124 cm x 46 cm x 86 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Puf : 47 cm x 46 cm x 90 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Yemek masası takımı 1 adet masa,1 adet arkalıklı bank, 2 adet sandalye, 1 adet puftan oluşmaktadır.
Yemek masası, sandalye ve bankların ölçüleri aşağıdaki gibidir:
Masa : 120 cm x 80 cm x 75 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Sandalye : 42 cm x 43 cm x 90 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Bank : 124 cm x 46 cm x 86 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Puf : 47 cm x 46 cm x 90 cm (Genişlik x Derinlik x Yükseklik)
Ürün 1 adet masa,1 adet arkalıklı bank, 2 adet sandalye, 1 adet puftan oluşmaktadır.

Bellona Mobilya Cordoba yemek takımı fiyatı: 4.345,00 TL. Diğer takımlara nazaran Bellona Mobilyanın daha uygun bir yemek takımıdır. Ceviz rengi ile krem renginin kombine edildiği takım yılın mobilya modasına da uygun görünüyor. Masada görülen kombinasyonun sandalyelerde de uygulanması takımı daha şık hale getirmiş. Bayanların çokça dikkat ettiği kaşıklık bölmesi büfede yer alıyor.

Koçtaş Mobilya DESSENTI Merzuka Yemek Masası indirimli kampanya Fiyatı: 169.90 TL. Fİrma bu üründe hali hazırda yüzde 24 indirim uyguluyor. Masanın indirimsiz fiyatı 224.90 dır. Dessenti yemek masasının rengi mat beyazdır. Fotoğrafta görülen sandalyeler fiyata dahil değildir. Koçtaş yemek masası ölçüleri şu şekildedir:
Yükseklik : 74,5 cm
Derinlik : 90 cm
En : 140 cm

Bellona mobilya yemek odasi fiyatlari cordoba

Dekoratif masa ve sandalye modelleri farklı malzemeler ve desenler ile klasik modellerin dışında yer alıyor. Cam masa ve sandalye modellerinde kare masa seçimleri ve şeffaf malzemeler ile yapılmış sandalyeler ile mutfağınıza modern bir şıklık geliyor.

Mutfak masa mobilyalarında sandalyeler dışında köşe koltuklar da sıklıkla kullanılmakta. Köşe masa modelleri ile de ortama daha da rahatlık sağlayabilir ve misafirlerinizi bu koltukta yemek yemeye çay içmeye davet edebilirsiniz.

 

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın