6 Kişilik Yemek Masası Modelleri

Günümüze kadar mobilyaların değişimini hepimiz biliyoruz. Mobilyalar değişmekle de kalmadı kullanılan malzemeler bakımından da oldukça gelişti. Bu değişim tüm mobilyaları etkilemiş ve olabilecek en iyi sonuçlar ortaya çıkmıştır. bu değişim ve gelişimden yemek masaları da etkilenmiş olacak ki karşımıza şıklık, zarafet ve modernlikten ödün vermeyen yemek masaları ortaya çıkıyor. Yemek masaları evimizde geniş bir alan kaplayan, dikkat çeken ve fazla kullanılan, aileyi bir araya toplayan bir mobilya olduğu için herkes yemek masasının modern ve odadaki diğer mobilyalarla uyumlu olmasını ister.

En çok da bayanların olmazsa olmazı olan yemek yapma misafir ağırlama sevdikleriyle yemek masasında vakit geçirme vakit geçirirken rahat bir masa, sık bir masa, her özelliğiyle rahat bir masa hayalidir.

İlk önce masa almamızda ki amaç ne ona göre masa almalıyız. Artık yemek masasınız size küçük mü geliyor çocuklarınız büyüdü, misafir ağırlama sayınız mı arttı, masanız mı eskidi, yeni eve mi taşınıyorsunuz ya da modern yeni bir masa mı almak istiyorsunuz bunlardan biri ya da bir kaçına evetse sizin için bu yıllın modasına uygun masa modelleri araştırdık.

Bunlardan Eko masalarda şıklığı ön plana çıkartmışlar ahşap ile beyaz rengin karışımı ile çok kullanış bir yemek masası olmuş. Geniş aileler içinde mükemmel seçim olur.

Antik açılır masa modelli ise zevkiniz eskiye biraz dönmek ise eskitme ise ev eşyalarınızla uyumlu ise ya da salonum küçük ya da mutfağım doğru seçim çünkü bu masalar katlanma özelliği vardır. Elips masalarda bu yıllın kullanış ve görsel olarak şık bir masa modelidir. Selanik storlu masalar da tercihler arasındandır. Kayın kaplamadır bu özellik masaya cila özeliği de kazandırır. Evinizde beyaz renkler fazla ise tercihende beyaz yemek masası tercihler arasındadır modası geçmeyen özelliğe de sahiptir.

6 Kişilik Mutfak Masası Modelleri

Şıklığı ve sadeliği bir arada görebileceğiniz modern yemek masaları kolaylıkla bulabileceğiniz hale gelmiştir. Herkesin isteğine, zevkine, ihtiyacına göre modern yemek masası bulabilmeleri kolaylaşmıştır. Şıklığın ve zarafetin yanı sıra modern yemek masası takımlarının özellikleri de arttırılmış olup hayatınızı kolaylaştıracak bir çok özellikle karşımıza çıkıyor.

Açılıp kapanabilen çekmeceli 6 kişilik yemek masaları ile yemek takımlarımızı bu çekmecelerde saklayabilir böylelikle yemek saatinde sofrayı daha pratik bir şekilde kurmuş olurken bir yandan da mutfağımızda daha az alan kaplamış oluruz.  Sadece çekmeceli değil büyüyüp küçülebilen yemek masası takımları da mevcuttur.

Bu tür yemek masaları ise misafirlerimizi ağırlarken bizlere kolaylık sağlayacak ve yemekten sonra küçülerek odadaki alanı ferahlatmış olacak. Bunlar gibi bir çok özellikte yemek masaları artık dahada yaygınlaşmış ve alıcıların daha çok tercih ettiği masalar haline gelmişlerdir.

Modern yemek masa ve sandalye takımları gördüğünüz gibi genellikle beyaz, krem gibi açık renklerde olsa da her renkte modern yemek masası bulmanız mümkün.

Yukarıda görmüş olduğunuz modern yemek masası modelleri görseldir. Benzerlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Modern yemek masası modelleri fiyatları sandalyeleriyle birlikte sunta ve mdf lam malzemeleriyle isterseniz 3000 liradan başlıyor. Fakat kullanılan malzemelerin kalitesi ve yemek masasının fonksiyonları arttıkça fiyatı da orantılı olarak artıyor.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Dekoratiflik: Yemek masaların en fazla göz ardı edilen ama aslında salonun görüntüsüne bir hayli etkisi olan dekoratiflik düşünülenden daha da önemli. Şuan için piyasada çok dekoratif masalar mevcut fakat bunlarında fiyatla doğru orantısı olduğunu hatırlatalım.

   

Modern yemek masasi takimlari

Modern yemek takimi modelleri

Sik yemek masasi

Yemek masasi beyaz

Yemek masasi modelleri

Yemek masasi modelleri ve fiyatlari

Yeni yemek masası modelleri

Scavolini mutfak yemek masası

Beyaz klasik yemek masası takımı

Vintage yemek masası takımı

Ahşap yemek masası

Ahşap yemek masası

Krem rengi klasik yemek masası takımı

Vintage siyah yemek masası takımları

Nostaljik yemek masası modelleri

 

Mutfak köşe takımı modelleri

Klasik tarz yemek masası modeli

Yeni yemek masası modelleriKoctas mutfak masasi dessenti

Dekoratif yemek masası modelleri

Masif yemek masası

Yemek masası modelleri

Yemek masası modelleri 0

Yemek masası modelleri 1

Yemek masası modelleri 2

Yemek masası modelleri 3 Yemek masası modelleri 4

Yemek masası modelleri 5

Yemek masası modelleri 6

Yemek masası modelleri 8

Yemek masası modelleri 10

Ahşap yemek masası

Vintage yemek masası örnekleri

Yemek masası modelleri 4

Modern yemek masası modelleri

Bahçe için yemek masası

Yeni yemek masası modeli

 

Yemek masası modelleri 5

Yuvarlak yemek masası modelleri

Vintage yemek masası takımı

 

 

Aşağıdaki 6 kişilik yemek masa sandalye takımlarını tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın