Modern Yer Minderleri & Bisküvi Minder Modelleri

Evler hiç şüphesiz hayatımızın en önemli yaşam alanlarından biridir. Bu sebeple insanlar sadece sığınmak ve güvende olmak için değil aynı zamanda dinlenmek ve huzur bulmak adına evlerie sığınırlar. Akşam iş dönüşü huzur dolu bir evde dinlenmeyi kim istemez ki? Gerçi akşam diyoruz ama son yıllarda home ofis çalışanların sayısı da baya bir arttı. O sebeple artık evler neredeyse 24 saat kullanılır oldu. Bu da evin dekorasyonunun önemini daha da artırdı.

 

Çocuk minderi

 

Ev yada salon dekoru denilince aklımıza hemen perde, koltuk, halı yada diğer klasik mobilyalar geliyor. Fakat artık hem insanların bu klasikleşen yapıdan sıkılması ve hem de büyük şehirlerin daireleri küçük metrekarelerde yapması kullanıcıları daha farklı çözümlerin arayışına sürüklüyor. Modüler ve minimalist çözümlerden söz ediyoruz. Hem ekonomik olsun ve hem de fazla yer kaplamasın. İşte tam burada yer minderleri söz konusu oluyor.

 

Bisküvi minder

 

Yer Minderleri ile Minimalist Çözümler

Yer minderi deyip geçmemek lazım. Basit ama birçok problemi hızlıca çözebiliyorsunuz. İster teras ve bahçede, ister ev içinde, ister salon yada oturma odasında kullanabiliyorsunuz. Nerede ihtiyaç duyarsanız joker gibi yetişiyor. Koltuk ve kanepeler gibi hantal ve geniş olmadığı için istediğiniz yere kolayca taşıyabiliyorsunuz. Her ne kadar isimleri yer minderi olsa da, üst üste konulduğu zaman koltuk kadar ve hatta koltuktan daha konforlu bir hale gelebiliyor. Tabii burada dikkat etmeniz gereken konu ürünün kalitesidir. Eğer pazar yerlerinde bulunan her hangi bir yer minderini sipariş verirseniz çıkacak sonuç süpriz olabilir. Nasıl bir süpriz detaylandıralım isterseniz.

 

Yer minderi

 

Yer Minderi Fiyatları

Diyelim evinize bir takımı sipariş vermeye karar verdiniz. İnternette arama motorlarına yer minderi fiyatları şeklinde arama yaptınız. Karşsınıza çıkan en uygun fiyatlı minderi aldınız. Bu ürünün içine konulan sünger bulaşık süngeri kadar adi ve zayıf olur. Kumaşı %100 polyester ve kalitesiz olur. Yazın yakar, kışık üşütür. Minder kısa zamanda deforme olur. Deforme olan yer minderinin görüntüsü de çok çirkinleşir. Hem kullanılmaz hale gelen ve hem de görüntüsü oldukça itici olan minder takımını evinizde tutmak istemezsiniz. Balkon yada bahçede belki kullanırsınız. Fakat orada da bu ürünler kısa sürede yapmur ve güneşe maruz kaldığından iyice çöpe dönüşür. Pekiyi ne yapmalı?

Yer minderi fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için ŞARK DEKORASYON’un web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Yer minderi

 

Kaliteli Olanı Tercih Edin

Bizim bu yönde tavsiyemiz sadece fiyat araştırması yapmak yerine kaliteli ürünleri arayın. Elbette bir bütçeniz var ama o bütçenin çöpe gitmesini istemezsiniz değil mi? Fiyat kıyaslaması yaparken alacağınız köy minderinin yada sırtlıklı yer minderi modelinin kumaşına ve süngerine de bakmanız gerekiyor. Aksi durumda bir heyecanla aldığınız ürünleri kısa zaman sonra evden çıkarmak isteyebilirsiniz.

 

Yer minderi

 

Fransız Minder Modelleri

Kaliteli minder ve fiyat noktasında araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da güzel tarasımlardır. Artık yer minderleri koltuklar kadar şık tasarlanıyor. Teknolojinin imkanları el işi sanatı ile birleşince harika tasarımlar ortaya çıkıyor. Bu tasarımlara örnek olarak Fransız minder modellerini gösterebiliriz. El işi ile dikilen ve oldukça konforlu tarzı ile salonlarınıza çok farklı hava katacağına emin olabilirsiniz. Hem tasarım açısından ve hem de kalite açısından oldukça başarılı bu ürünleri daha detaylıca incelemek için aşağıda linkini verdiğimiz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yer minderleri

   

 

Bisküvi Minder Modelleri

Yer minderleri kategorisinin en bilinen modelidir. Yer minderleri esasında iki kısımdan oluşur. Şark köşesi dediğimiz etnik desenli yer minderleri ve modern tasarımlı bisküvi minderleri olmak üzere iki farklı alandan oluşuyor. Tabii bu yazımızın konusu şark köşesi minderleri olmadığı için bu kategoriyi şimdilik atlıyoruz. Fakat dilerseniz Şark Dekorasyon’un instagram sayfasından şark köşesi desenlerini inceleyebilirsiniz. Tıklayın.

 

Yer minderleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Puf yer minderi olarak da bilinen bisküvi minder modellerine dönecek olursak. Bu ürünler de yapılış bakımından birkaç varyasyona sahiptir. Birincisi el dikimi, ikincisi makine dikimi. El işi ile yapılan modeller hali ile biraz daha maliyetli diyebiliriz. Görüntü olarak aralarında ufak bir fark var tabi. Bir de iç malzemesi olarak yine bu ürünler iki kısımdan oluşuyor. İç malzemesi sünger olan bisküvi minder modelleri ve iç malzemesi elyaf olan yer minderleri. Tabii elyaf olan minderleri tavsiye etmeyiz. Eğer koltuk konforunda ve uzun ömürlü bir ürün istiyorsanız kesinlikle sünger olanı almanızı tavsiye ederiz.

 

Çocuk odası minderi

 

Çocuk yer minderi arayanlar için de tavsiye ettiğimiz bu modeller evlerin hemen her odasında kullanıma uygundur. Yani sadece çocuk odası yer minderi olarak sınırlamak doğru olmaz. Salon, oturma odası, balkon, yatak odası gibi çok farklı alanlarda yer minder takımlarını kullanabilirsiniz.

 

Çocuk minderi

 

Puf Yer Minderleri Nerede Satılır?

Yukarıda bahsettiğimiz üç temel noktaya dikkat ederek internette arama yapabilirsiniz. Bu noktada bizim tavsiyemiz Marmara Koltuk olacaktır. İmalatçı olan firma yer yatağı, sünger yatak, bebek yatağı, bebek koruma minderi, şark köşesi minderi, Fransız minder ve bisküvi minder modellerinin tamamını üretmektedir. Hem kaliteli ve hem de imalatçı olması sizin için büyük avantaj olacaktır. Firmanın web sayfasını inceleyerek hem puf yer minderlerini görebilir ve hem de fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Çocuk odası minderi

 

Dekorasyonların vazgeçilmez aksesuarlarından olan “yastıklar” dekoratif tasarımlar ile hazırlanarak bizlere sunulurlarken bu özel seçenekler içerisinden seçtiğimiz birkaç tanesini beğenilerinize sunuyoruz dostlar. Dekorasyonlarınız içerisinde yaratacağı bütünlük ile dekorasyon şıklığı anlamında ellerinizi güçlendirebilecek olan bu özel yastıklar ile sizlerde aklınızda olan şık dekorasyonu kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

 

Bebek odası minderi

 

Dekorasyonlarınız içerisinde yaratacağı bütünlüğün yanında rahatlık anlamında da sizlere önemli avantajlar sağlayabilecek olan bu özel yastıklarını çok beğeneceksiniz.

 

 

 

Bebek odası minderi

Bebek odası minderi

 

Modern minder

floor seating nP2OV floor seating VCscr

floor seating VyHtw

yer minderi cSWeA

floor cushion UeV5v

Bisküvi minder

floor cushion 0ZVo0

biskuvi minder HKTsf

biskuvi minder z7Twe

biskuvi minder MOk3R

biskuvi minder J2WC3

biskuvi minder HPodm

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın