Kaymaz Dot Taban Halı Modelleri Metre Fiyatları

Kaymayan halı modelleri daha çok taban kaymaz özelliğine sahip silikonlu yada jel tabanlı halılardır. Öte yandan kaymaz tabanlı kilimler de aynı özelliğe sahiptir. İnce yapıları sayesinde birçoğu makinede yıkanabilir özelliğe sahiptir. Mutfak, banyo, koridor ve balkon gibi mekanlar için oldukça kullanışlıdır. Bazı aileler kaymayan kilim modellerini çocuk odasında da kullanmayı tercih etmektedir.

Kaymayan halı modelleri daha çok taban kaymaz özelliğine sahip silikonlu yada jel tabanlı halılardır. Öte yandan kaymaz tabanlı kilimler de aynı özelliğe sahiptir. İnce yapıları sayesinde birçoğu makinede yıkanabilir özelliğe sahiptir. Mutfak, banyo, koridor ve balkon gibi mekanlar için oldukça kullanışlıdır. Bazı aileler kaymayan kilim modellerini çocuk odasında da kullanmayı tercih etmektedir.

 

 

Evinizde halıları mutlaka kullanıyorsunuzdur. Halısız bir dekorasyon çok az evde karşımıza çıkıyor ve bu sebeple de halı seçiminde dikkatli davranman gerekiyor. Eğer ki yaz mevsiminin uzun sürdüğü, kışların ise çok fazla hissedilmediği bir yerde yaşıyorsanız halıları da buna göre seçmek gerekiyor.

 

 

Aşağıda sizin için derlediğimiz kaymaz dot taban, jel taban ve farklı ince yazlık halı örnekleri bulunuyor. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Desenli Yazlık Kaymaz Taban Halı Modelleri

Desenli kaymaz taban halılar eve renk katmak açısından çok işlevsel ürünler diyebiliriz. Üzerindeki desenler ve farklı renkler sayesinde ortamın havasını büyük ölçüde değiştirebilen bu halılarda canlı renkleri tercih etmek mantıklı olacaktır. Fakat abartıya kaçmadığınızdan da emin olmanız gerektiğini hatırlatalım. Dot taban halı 6m2 ve 4m2 olarak daha çok satışa çıkıyor.

 

Desenli Yazlık Halı Modelleri

 

Sade Dot Taban Halı Modelleri

Evinizde kullanacağınız halıları seçerken genel dekorasyona dikkat etmek gerekiyor. Dekorasyonunuzda çok sayıda dikkat çekici ürün kullanmışsanız ya da odak noktanız belli bir yerde toplanmışsa sade dot taban halılar işinizi görecektir. Bu tarz modeller dekorasyonu tamamlamak adına kullanılıyor ve doğru şekilde dekorasyona dahil edildiğinde gerçekten de başarılı işlere imza atılabiliyor.

 

Kaymaz halı modelleri

 

İnce Yazlık Kaymayan Halı Modelleri

Yazlık bir kaymayan halı arıyorsanız ince halı modelleri sizler için en doğru seçim olacaktır. İnce yapısı sayesinde yaz sıcakları için son derece güzel bir tercih olacak olan bu modellerde kolay temizlenebilme özelliği avantajlarından birisi gibi görünüyor. Ayrıca ince halıların diğer halılara göre maliyet açısından daha uygun olduklarını da söylemeliyiz.

 

İnce Yazlık Halı Modelleri

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

 

Patchwork Kaymaz Halı Modelleri

Yazlık halılar içinde en güzel ürün grubu patchwork modeller ve doğru kullanımlarda harika sonuçlar elde edilebiliyor. Farklı renklerdeki parçaların bir araya getirilmesi sonucu hem ince hem de canlı bir görüntü elde edilebiliyor. Bu sebeple de patchwork halıları incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Patchwork Yazlık Halı Modelleri

   

 

Modern yazlık halılar genel olarak Brilland ve Saray halının satışa sunduğu 4 m2 ve 6 metrekarelik kaymaz halı çeşitleridir. Fiyatları ise ebatlarına göre değişiyor. Evlerde işlevsel yapısı sebebiyle tercih edilmeye başlanan kaymayan halılar aynı zamanda güzel bir görüntüye sahip olduğu içinde dekorasyona fark katıyor. Bu sebep evinizin hem dekorasyonunu değiştirmek mümkün olurken aynı zamanda halıların kayıp size zarar vermesinin de önüne geçilebiliyor.

 

 

Kare Desenli Kaydırmaz Halı

Kaymayan halılarda en çok tercih edilen modeller kare desenli olanlar diyebiliriz. Kare desenlerinin modern görüntüsü evinizdeki görselliği destekleyeceği için daha hoş bir görüntü elde edilmesini sağlayacaktır. Eğer ki dekorasyonunuz genel hatlarıyla modern detayları içeriyor ve modernliği vurguluyorsa bu noktada kare desenli modeller çok daha doğru bir tercih olacaktır.

 

Kare Desenli En Güzel Kaymayan Halı Modelleri

 

Çiçekli Kaymaz Taban Halı 6M2

Kaymayan halılarda alternatif olarak önerebileceğimiz ürünler ise çiçek desenli modeller. Çiçek desenleri ile eve pozitif bir hava katabileceğiniz gibi dekorasyonu hareketlendirmek de mümkün olabiliyor. Fakat çiçekli modellerde fazla renk karmaşasından uzak durmanız da fayda var. Aksi halde göz yoran bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

 

Dot halı

 

Renkli Jel Tabanlı Halı

Son olarak kaymayan halılarda rengarenk ürünlerin de güzel bir alternatif olduğunu hatırlatalım. Bu noktada iki farklı ürün grubuna yönelebilirsiniz. Ya birbiriyle uyumlu renkleri seçer ve böylece daha sakin bir görüntü elde edebilir, ya da zıt renkleri seçip odak noktası olarak kullanılacak bir modele yönelebilirsiniz.

 

 

Kaymaz Dot Taban Halı Metrekare Fiyatları

Kaymaz taban halı metrekare fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız hemen belirtelim ki kıyaslama yaparken marka farklarını ve kalite farkını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Fiyatlar noktasında gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi pazaryerlerinde dijital baskılı kaymayan tabanlı yüzlerce örnek bulabilirsiniz. Fakat buradaki halıları reel olarak göremez ve dokunamazsınız. Sipariş verdiğiniz halıyı oldu da beğenmezseniz kullanmadan iade edebileceğinizi unutmayın. Kaymaz taban dot halı fiyatlarına gelecek olursak ortalama olarak 5$’dan başladığını söyleyebiliriz. Marka ve modelere göre fiyatlar yukarı doğru seyretmektedir.

 

Çiçekli En Güzel Kaymayan Halı Modelleri

Sade Yazlık Halı Modelleri

Kaymaz halı modelleri

Kaymaz halı modelleri

 

Kaymaz halı modelleri

 

 

 

Kaymaz halı

Kaymaz halı

Kaymaz halı

 

Kaymaz halı

Kaymaz halı

 

Dot halı

 

Dot taban halı

 

  Halı Renkleri: Modern Renkli Halı Modelleri (TIKLAYIN) 

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın