Duvara katlanabilir çift katlı ranza yatak modelleri

2.424

Genç odasında çok yer işgal etmeyen duvara katlanan çift kişilik ranza takımları hakkında bazı püf noktalar ve örnek modeller sunduğumuz yazımıza hoş geldiniz.

Yatak modeli tercihlerinizi sizler de ranzalardan yana yapabilir ve daha işlevsel yapısı sayesinde kullanımı da kolay hale getirebilirsiniz. Hareketli ranza modelleri de işlevsel yapısı sayesinde daha fazla tercih ediliyor ve özellikle son dönemde genç odalarında daha fazla yer aldığını da görebiliyoruz. Fark yaratan bu ürün gruplarını yalnızca genç odalarında değil, farklı yaşam alanlarında da tercih edebilirsiniz. Bazı modellerin alt kısımda bulunan teker ve hareket sistemi ile birlikte dilediğiniz alana taşıyabiliyor ve kullanımı da daha kolay hale getirebiliyorsunuz. Sabitleme sistemi de mevcut ve tekerlekleri kilitlediğiniz anda sabitleyebiliyorsunuz. Genç odalarında çok daha fazla tercih ediyor ve bununla birlikte çocuk odaları için de en uygun tercihlerden bir tanesi olduğunu görebiliyoruz.

Klasik yatak modellerinden yavaş yavaş sıyrılıyoruz ve artık insanlar daha çağdaş ve daha kusursuz dekorasyon çalışmaları için de genellikle bu tür ürün gruplarını tercih ediyor. Hareketli ranza modellerinin sizlere ve yaşam alanlarınıza sunduğu en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi kola yerleşim sunuyor olmasıdır. İstediğiniz alana kısa sürede taşıyabiliyorsunuz ve baza işlevi gören ürün gruplarını da tercih ederseniz daha işlevsel bir ürün karşınıza çıkıyor olacaktır. Ranza modelleri şeklinde bir arama yaparsanız eğer çok fazla hareketli ranza modelinin yer aldığını ve insanlar tarafından çok fazla tercih edildiğini sizler de görebilirsiniz. Çocuk odaları için de özel olarak tasarlanan ve iki çekirdek ailelerin en çok tercih ettiği modellerden bir tanesi olan hareketli ranza modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve en azından görseller üzerinden bu ranza modellerini daha detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer editörlerimin hazırladığı galeriden yardım alabilir ve markaların sizler için piyasaya sürdüğü ranzalara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Renkli Katlanabilir Ranza Modelleri

Herkes evinin geniş ve ferah olmasını ister fakat bu durum maalesef ki çok kolay olmuyor. Maddi şartlar el verdiği ölçüde herkes kendisini için en iyi evi satın almaya çalışırken kimi zamana evin genişliği istenilen düzeyde olamayabilir. Bu gibi durumlarda eşyalarla evi boğmaktansa, farklı tercihlere yönelerek evi çok daha yaşanabilir hale getirmek mümkün.

Katlanabilir Ranza Nedir: Katlanabilir ranzalar normal bir iki katlı ranza olarak tasarlanmış olsa da, çocuğunuzun yatağı kullanmadığı zaman diliminde katlayıp, kapatabildiğiniz bir mekanizmaya sahip. Bu mekanizma sayesinde gün içerisinde ranzayı kapatabilir ve odada geniş bir alan açabilirsiniz.

Küçük Evler İçin İdeal: Katlanabilir ranza modelleri 2 çocuklu, küçük bir evde yaşan aileler için en ideal tercihlerden birisi konumunda. Ev zaten yeteri kadar küçükken, bir de çocuk odasına ranza yerleştirdiğinizde resmen hareket etmeye dahi alan kalmayabiliyor. Fakat ranzayı gün içerisinde, kullanılmayan saatlerde kapatarak çocuklarınız için oyun alanı açabilirsiniz.

Pratik Yapı: Şimdi, bir çift katlı ranzayı açıp kapatmak gözünüzü korkutabilir. Fakat aslında bu durum tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Kaliteli markalardan satın alındığı takdirde akıcı bir mekanizmanın kullanıldığını söyleyebileceğim modeller son derece kolay bir içimde açılıp, kapatılabiliyor.

Modern Görüntü: Katlanabilir ranzaların en önemli özelliklerinden birisi de görüntüsü. Metal detayların kullanıldığı, katlanabilir özelliğiyle de modern bir görüntüye büründürülen ranza, dekoratif yapısıyla da hoşunuza gidecektir.

Kısacası genel bir değerlendirme yapmak gerekirse, çocuk odasında normal bir ranza yerleştirdiğinizde çok fazla alan kalmıyorsa, katlanabilir ranzalar son derece mantıklı bir ürün.

 

 

 

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın