En İyi Koltuk Takımı Markası Hangisi? Tavsiye 2022

Türkiye’de koltuk imalatı yapan, toptan ve perakende satış yapan en iyi koltuk markaları hangisi konulu bu yazımızı okumadan koltuk takımı siparişi vermeyin. Burada vereceğimiz bilgileri dikkatlice okumanız doğrultusunda daha isabetli koltuğu alacağınıza emin olabilirsiniz. Bunun için size önemli bazı püf noktaları verdiğimiz yazımızın sonunda örnek koltuk modelleri de bulunuyor. Bunları inceleyerek nasıl ve hangi koltuğu almayalım  noktasında fikir edinebilirsiniz?

Türkiye’de koltuk imalatı yapan, toptan ve perakende satış yapan en iyi koltuk markaları hangisi konulu bu yazımızı okumadan koltuk takımı siparişi vermeyin. Burada vereceğimiz bilgileri dikkatlice okumanız doğrultusunda daha isabetli koltuğu alacağınıza emin olabilirsiniz. Bunun için size önemli bazı püf noktaları verdiğimiz yazımızın sonunda örnek koltuk modelleri de bulunuyor. Bunları inceleyerek nasıl ve hangi koltuğu almayalım  noktasında fikir edinebilirsiniz?

 

 

Önce nasıl koltuk alacağınıza karar verin!

En rahat koltuk takımı hangisi sorusuna cevap ararken öncelikle nasıl bir koltuk arayışı içinde olduğunuza karar vermeniz gerekiyor.

  • Hepinizin bileceği üzere koltuk takımları klasik ve modern olarak iki sınıftır. Siz eğer aşağıdaki gibi modern bir tasarım yapmayı planlıyorsanız koltuk takımını da buna göre seçmeniz gerekiyor. Dolayısı ile kafanızdan klasik koltuk markalarını direk silebilirsiniz.
  • Marka seçmeden önce koltukta aradığınız özelliğin ne olduğuna karar vermiş olmalısınız. Tasarım mı? Rahatlık mı? Rahatlıktan kastınız yumuşak minderler mi? Eğer çok yumuşak minderlerin rahat olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü yumuşak minder ve yataklar sağlık açısından uzmanlar tarafından tavsiye edilmez.
  • Odanızın boyutlarını aldınız mı? Diyelim Doğtaş yada Enza Home’da bir model beğendiniz. Kullanacağınız odanın ölçüleri çok önemli. Eğer oda ufak ve seçtiğiniz koltuk geniş bir yapıya sahipse eve gelen koltuk takımı sizin için büyük bir hayal kırıklığı olur.
  • Katalog ve web sayfasındaki sunumlara dikkat edin! Bu tür resimler profesyonelce hazırlanmış, geniş odalarda dizayn edilmiş ve en ince ayrıntısına kadar dekoru yapılmış odalardır. Renk yanılması ve tasarım aldatması sizi yanlış tercihlere götürebilir. Bunun için en beğendiğiniz koltuk modelinden önce odaya uygun olan koltuk takımını seçmelisiniz.

 

Weltew Koltuk Takımları

 

En İyi Koltuk Takımı Markası Hangisi? Yeni evlenecek olan çiftlerin ya da evlerindeki koltuk takımlarını değiştirme kararı alanların en çok merak ettiği noktalarda birisi kaliteli bir koltuk takımı için hangi markanın tercih edilmesi gerektiğidir. Bu noktada ilk olarak etrafınızdaki insanların tecrübelerinden yararlanmanızda fayda var fakat eğer ki böyle bir imkanınız yoksa bazı markalardan söz etmek istiyoruz.

 

 

Salon takımı tavsiye üzerine notlar düştüğümüz bu yazımızda En İyi Koltuk Takımı Markası Hangisi sorusuna şimdi cevap arayalım.

İstikbal Mobilya

En kaliteli koltuk takımları denilince aklımıza gelen firmalardan biridir İstikbal. Her yıl yenilenen tasarımları ile müşterilerini memnun edebilen firma hem konfor noktasında ve yakaladığı harika çizgisi ile mobilya gündeminden düşmüyor. Türkiye’nin en büyük mağaza zincirine sahip olan firmanın ürünlerini hemen her ilimizde görebilirsiniz. Geniş servis ağı sayesinde, geri dönüşüm hizmetleri de veren firmanın ürünlerini görmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

İstikbal Kampanyalı Koltuk Takımları (TIKLAYIN)

 

Istikbal tiana koltuk takımı

 

Kilim Mobilya

Her ne kadar halı ve kilim gibi ürünler satıyor gibi görünse de çıkarmış olduğu koltuk takımları ve özellikle oturma grupları ile adından çokça söz ettiren firmadır. Türkiye’de mobilya sektöründe en fazla bilinen markalardan biri olan Kilim mobilyanın ürünlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Kilim Koltuk Takımı Modelleri (TIKLAYIN)

 

Kilim mobilya köşe koltuk takımları ve fiyatları

 

Enza Home

Son yıllarda en iyi koltuk takımları listesinde ilk 10’a giren ve şık takımlar çıkaran etkili firmalardan biri. Her yıl yenilenen tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Enza Homa bir diğer adı Yataş Mobilya olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin birçok yerinde mağazası bulunan Enza’nın ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz:

Enza Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

 

   

Enza pudra koltuk modeli astoria

 

Alfemo Mobilya

Koltuk, yemek odası, yatak odası takımları, oturma grupları ile geniş bir mobilya yelpazesine sahip olan firmanın ülke genelinde onlar mağazası bulunuyor. Eğer siz de koltuk alacaksanız firmanın ürünlerine biz göz atabilirsiniz.

 

Alfemo Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için TIKLAYIN

 

Marmara Koltuk

Butik bir koltuk imalatı olan firma son yıllarda en çok tercih edilen markalardan biri haline geldi. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, özel ölçü koltuk imalatı yapan firma Türkiye’nin bir çok iline sevkiyat yaptığı gibi dış ülkelere de özel koltuk tasarımları yapıp satmaktadır. En sağlam koltuk takımları hangisi sorusuna cevap arayanlar bu firma ile irtibat kurabiliri.

 

Firmanın ürünlerini görmek için TIKLAYIN

 

 

Ankara Site Koltuk Firmaları

Ankara mobilya sektörü dışında bir çok konu olumsuz bir ticari ürün intibası bıraksa da, Türkiye’nin en kaliteli mobilyaları Ankara’da üretilmektedir. İnegöl mobilyacıları da meşhur olmasına rağmen kalite bakımından Ankara koltukları kadar kaliteli değildir. İstanbul’da bulunan Masko, Modoko ve Modesa gibi mobilya sitelerinde dahi bir çok firma Ankara oturma grubu modelleri satmaktadır.

 

Ankara Siteler Mağazala (TIKLA iNCELE)

 

 

MODOKO Mobilya Çarşısı

İstanbul’un en büyük mobilya çarşılarından biri olan mobilya sitesinde onlarda koltuk imalatı ve satışı yapan mağazalar bulunuyor. Anadolu yakası Ümraniye’de bulunan mobilya çarşısına uğrayarak çok geniş ürün yelpazesini görebilirsiniz. Bu şekilde hem yeni koltuk çizgilerini görmüş ve hem de piyasa fiyatlarına sahip olmuş olursunuz.

 

MODOKO Sitesi Mağazaları (TIKLA İNCELE)

 

Koltuk Takımı Modelleri

 

Kelebek Mobilya

Söz konusu koltuk takımı olduğunda akla ilk olarak gelen isimlerden birisi kuşkusuz Kelebek Mobilya. Ürün çeşitliliği bakımından zengin içeriği ile herkesin kendi zevklerine göre bir tercihte bulunmasına imkan sağlıyor. Kalite bakımından genel itibariyle müşteri memnuniyetinin yüksek olduğunu söylemek mümkün. Fakat aynı şekilde fiyat bakımında da biraz olsun bütçenizi zorlamanızı gerektirecek modellerden söz ediyoruz.

 

Firmanın yeni sezon ürünlerini görmek için TIKLAYIN

 

Kelebek köşe takımları harvey

Kelebek köşe koltuk damimo pure modeli

 

Doğtaş Mobilya

Birçok kişi Doğtaş’ın satış sonrası sunduğu hizmetlerden ötürü tercih ediyor. Zaten kaliteli modeller üreten marka aynı zamanda ürünü size sattıktan sonra da gerekli durumlarda yardımınıza geliyor. Bu sebeple satış sonrası hizmetin önemli olduğunu düşünüyorsanız Doğtaş sizin için güzel bir seçenek olacaktır.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri için TIKLAYIN

 

Doğtaş köşe koltuk takımları ve fiyatları

Doğtaş koltuk takımları ve fiyatları diamond

Doğtaş köşe koltuk takımları ve fiyatları

 

Weltew Mobilya

Bütçe bakımından sıkıntılarınız varsa şayet Weltew sizin için güzel bir seçenek diyebiliriz. Nispeten düşük bütçeli fakat kalite bakımından başarılı modelleriyle bilinen Weltew’i mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Weltew Mobilya Koltuk Takımı Modelleri İçin TIKLAYIN

 

Weltew yeşil oturma grubu dekorasyonu napoli

Weltew salon oturma grupları chester life

Weltew salon oturma grubu modelleri vital

Weltew retro model oturma grubu new life

 

Zebrano Mobilya

Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken firma son yılların hızlı yükselen bir gelişime sahip. Masko ve Modoko gibi mobilya çarşılarında mağazaları olan firmanın ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Zebrano Koltuk Takımı Modelleri için TIKLAYIN

 

Zebrano modern koltuk modelleri boldini

Zebrano klasik koşe koltuk theoden corner
Theoden corner modeli

Zebrano koltuk modelleri baily

Zebrano koltuk takimlari daimon

 

İpek Mobilya

Geniş mağazalar zinciriyle Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet veren firma, modern koltuk takımları, maxi kanepe grupları ile biliniyor. Firmanın ürünlerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

 

İpek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için TIKLAYIN

 

İpek mobilya mavi oturma grubu elena maksi

İpek oturma grubu çeşitleri berta deluxe

İpek mobilya krem oturma grubu pandora maksi

İpek mobilya köşe takımı modelleri kappa

İpek mobilya klasik koltuk modelleri estella

İpek mobilya kırmızı beyaz koltuk takımı baltimore

İnegöl Koltuk Mobilyacıları: Söz konusu mobilya olduğunda İnegöl’deki mobilyacıları göz ardı etmek mantıksız olacaktır. Bu yüzden de eğer ki mobilya almayı planlıyorsanız mutlaka İnegöl’e uğramalı ve mobilya üreticilerini gezmelisiniz. Kaliteli ve maliyet bakımında da uygun ürünleri bulma ihtimaliniz son derece yüksek diyebiliriz. Şunu da not olarak eklemek gerekirse, en iyi oturma grubu markası sıralaması yaparken, İnegöl’de bulunan bütün firmaların hepsi kaliteli değildir. Bunun için araştırma yapmadan alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.

İnegöl Mobilya İmalatçı Markalar (TIKLA İNCELE)

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

En İyi Koltuk Takımı Markası Hangisi? Tavsiye 2022 (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Yücel Mezin dedi ki:

    Bence en iyi oturma grubu markası enza home çünki koltukları çok sağlam oluyor bide aç kapa yaparken sıkıntı çıkarmıyor tasarımlarıda modern fiyatta şu zamana göre normal diye düşünüyorum uzun uzun araştırdım bunda karar kıldım iyi yapmışım memnunum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın